|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeda Mraz 2014 - Djeca Doma Bjelave, Dom...
3.12.2015 21:03:29   
teacher75
user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Djeda Mraz 2014 - Djeca Doma Bjelave, Dom...
3.12.2015 21:16:58   
salmy
a zasto mi ne bi organizirale dodjelu paketica..barem za nasu djecicu?


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Djeda Mraz 2014 - Djeca Doma Bjelave, Dom...
3.12.2015 22:47:51   
Amyla

IZVORNA PORUKA: salmy

a zasto mi ne bi organizirale dodjelu paketica..barem za nasu djecicu?





slazem se salmy

a jako sam tuzna sto se ove godine necemo druziti sa djecicom dragom user posted image

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Djeda Mraz 2014 - Djeca Doma Bjelave, Dom...
4.12.2015 8:14:07   
veeseelaa
baš mi je žao, al baš user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Amyla)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Djeda Mraz 2014 - Djeca Doma Bjelave, Dom...
4.12.2015 8:16:00   
minie
I meni je bas zao :( druzenja su bila super svake godine.

Je li nam kasno da organizujemo druzenje sa DM za nasu djecicu, svi sebi ponijeti paketic, skupiti lovu za igraonicu i DM i lijepo kaficu popiti user posted image

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Djeda Mraz 2014 - Djeca Doma Bjelave, Dom...
4.12.2015 9:38:08   
Hanady RR

grupno okupljanje najavljeno javno ispred RR sada nije moguće...
meni ne bi bilo OK da naša djeca dobiju neku vrstu zabave a da iskobimo mališane od kojih je svih ovih godina prije sve i krenulo...
user posted image user posted image
ja ni slučajno be bih željela biti dio toga.
naša djeca mogu dobiti zabavu sa DM gdje god mi želimo za sitne novce ta dječica gore imaju samo našuuser posted image


Žao je i meni jako...al trenutno je stanje kakavo jeste i mislim da je odluka u potpusnoti ispravna iako smo se konultirali nakon prve informacije više dana sa mnogima i na osnovu istoga Višnja je morala teška srca donijeti ovako tešku Odluku...


Mališanima će se javiti, obećati zabavu neke vrste poslije...tete će im objasniti da nam ne zamjere...
sponzorima također će se javiti bar sadašnje razloge pa ih zamoliti da svoje evnetualne nakane prolongiraju za kasnije...
Višnja će sve to uraditi za dobrobit RR ...

Tako nam je kako jeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Djeda Mraz 2014 - Djeca Doma Bjelave, Dom...
4.12.2015 9:56:46   
Neca xxx
Bas mi je zao sto ove godine nece biti zajednicke zabave, ali razumijem razloge.

A da li je moguce da organizujemo posjetu Deda Mraza djeci u domu. Da se skupi novac ili angazuju sponzori za paketice, DM i mozda cak i neku predstavicu koju vec rade ljudi u igraonicama i da ih DM posjeti u domu. Tu nema nikakvog dodatnog rizika.

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Djeda Mraz 2014 - Djeca Doma Bjelave, Dom...
4.12.2015 10:06:23   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Bas mi je zao sto ove godine nece biti zajednicke zabave, ali razumijem razloge.

A da li je moguce da organizujemo posjetu Deda Mraza djeci u domu. Da se skupi novac ili angazuju sponzori za paketice, DM i mozda cak i neku predstavicu koju vec rade ljudi u igraonicama i da ih DM posjeti u domu. Tu nema nikakvog dodatnog rizika.

i o tome smo razmišljali ali poenta je naše misije i organizacije bila uvijek jer mi jedini tu djecu izvedemo iz Doma...jer oni rijetko izlaze od toga je sve i krenulo onda :( i mi smo među rijetkima koji dobiju dozvolu d aih uopće izvedu...
mnogo oni poklona dobiju osobito u ovo praznično vrijeme i posjeta dosta...
tako da je opet bolje čuvati sponzore za poklončiće i i mogućnost da ih izvedemo van Doma ...kino, pionirska nešto ??? dok sve ovo dobije malo mirniji smisaouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Djeda Mraz 2014 - Djeca Doma Bjelave, Dom...
4.12.2015 10:09:35   
Neca xxx

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Bas mi je zao sto ove godine nece biti zajednicke zabave, ali razumijem razloge.

A da li je moguce da organizujemo posjetu Deda Mraza djeci u domu. Da se skupi novac ili angazuju sponzori za paketice, DM i mozda cak i neku predstavicu koju vec rade ljudi u igraonicama i da ih DM posjeti u domu. Tu nema nikakvog dodatnog rizika.

i o tome smo razmišljali ali poenta je naše misije i organizacije bila uvijek jer mi jedini tu djecu izvedemo iz Doma...jer oni rijetko izlaze od toga je sve i krenulo onda :( i mi smo među rijetkima koji dobiju dozvolu d aih uopće izvedu...
mnogo oni poklona dobiju osobito u ovo praznično vrijeme i posjeta dosta...
tako da je opet bolje čuvati sponzore za poklončiće i i mogućnost da ih izvedemo van Doma ...kino, pionirska nešto ??? dok sve ovo dobije malo mirniji smisaouser posted image


Ma da. Pretpostavila sam da je njima ovo najinteresantnije. user posted image

U pravu si, onda bolje cuvati sponzore da im organizujemo neki odlazak u kino ili pozoriste ili nesto drugo, sto nemaju cesto prilike uraditi.


_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Djeda Mraz 2014 - Djeca Doma Bjelave, Dom...
4.12.2015 10:09:52   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Bas mi je zao sto ove godine nece biti zajednicke zabave, ali razumijem razloge.

A da li je moguce da organizujemo posjetu Deda Mraza djeci u domu. Da se skupi novac ili angazuju sponzori za paketice, DM i mozda cak i neku predstavicu koju vec rade ljudi u igraonicama i da ih DM posjeti u domu. Tu nema nikakvog dodatnog rizika.


Oni toga imaju "i previše" ...svi idu njima uvjek .... jako mnogo je onih koji njima idu u decembru.... a slatkisa dobiju da im bude do aprila (ovo su bile riječi rahmetli starog direktora) ...
i sve više njih idu njima a rijetki ih izvedu...

nasa misija je bila da ih izvedemo... to cemo i uraditi ali na drugi način.... nisu oni ni željni D.Mraza...imace ih bar 10 ...al izlazak iz Doma je već doživljaj...

sad se sjetih da je adkvokatica Amila Imamovic koja je bila jedan od sponzora prosle godine rođendan svoje kćerke proslavila tako da je veću grupu djece iz Doma pozvala i svi su zajedno slavili u Pionirskoj dolini...user posted image

družićemo se mi s "napom" djecom iz Doma sigurno.... a naći ćemo pametan način

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Djeda Mraz 2014 - Djeca Doma Bjelave, Dom...
4.12.2015 10:10:48   
Visnja RR
eto Hanady je objasnila već user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Djeda Mraz 2014 - Djeca Doma Bjelave, Dom...
4.12.2015 10:12:57   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Bas mi je zao sto ove godine nece biti zajednicke zabave, ali razumijem razloge.

A da li je moguce da organizujemo posjetu Deda Mraza djeci u domu. Da se skupi novac ili angazuju sponzori za paketice, DM i mozda cak i neku predstavicu koju vec rade ljudi u igraonicama i da ih DM posjeti u domu. Tu nema nikakvog dodatnog rizika.


Oni toga imaju "i previše" ...svi idu njima uvjek .... jako mnogo je onih koji njima idu u decembru.... a slatkisa dobiju da im bude do aprila (ovo su bile riječi rahmetli starog direktora) ...
i sve više njih idu njima a rijetki ih izvedu...

nasa misija je bila da ih izvedemo... to cemo i uraditi ali na drugi način.... nisu oni ni željni D.Mraza...imace ih bar 10 ...al izlazak iz Doma je već doživljaj...

sad se sjetih da je adkvokatica Amila Imamovic koja je bila jedan od sponzora prosle godine rođendan svoje kćerke proslavila tako da je veću grupu djece iz Doma pozvala i svi su zajedno slavili u Pionirskoj dolini...user posted image


družićemo se mi s "napom" djecom iz Doma sigurno.... a naći ćemo pametan način

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Djeda Mraz 2014 - Djeca Doma Bjelave, Dom...
4.12.2015 10:15:03   
Hanady RR
I budite sigurni da je Višnji najteže sada....
jer ona je zaista bila Deda Mraz sve ove godine...i teška srca je donijela ovakvu odluku a nadasve teško pada svakom roditelju ovakva preporuka o neokupljanima...


Višnjauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Djeda Mraz 2014 - Djeca Doma Bjelave, Dom...
4.12.2015 10:24:06   
Hanady RR
da se nepotrebno ne razviju neke teme...
ovo oko okupljanja je preporuka u skaldu redovnih procedura agnecija na našem području i regionu...
znači redovna procedura i preporuka da se javna okupljanja izbjegavaju...sad neko će poslušati neko neće...
naše je da poštujemo

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Djeda Mraz 2014 - Djeca Doma Bjelave, Dom...
4.12.2015 11:28:29   
minie

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Bas mi je zao sto ove godine nece biti zajednicke zabave, ali razumijem razloge.

A da li je moguce da organizujemo posjetu Deda Mraza djeci u domu. Da se skupi novac ili angazuju sponzori za paketice, DM i mozda cak i neku predstavicu koju vec rade ljudi u igraonicama i da ih DM posjeti u domu. Tu nema nikakvog dodatnog rizika.

i o tome smo razmišljali ali poenta je naše misije i organizacije bila uvijek jer mi jedini tu djecu izvedemo iz Doma...jer oni rijetko izlaze od toga je sve i krenulo onda :( i mi smo među rijetkima koji dobiju dozvolu d aih uopće izvedu...
mnogo oni poklona dobiju osobito u ovo praznično vrijeme i posjeta dosta...
tako da je opet bolje čuvati sponzore za poklončiće i i mogućnost da ih izvedemo van Doma ...kino, pionirska nešto ??? dok sve ovo dobije malo mirniji smisaouser posted image


user posted image

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 390
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *