|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr.Lejla Imširija
22.12.2013 23:32:27   
Bella.88
Evo moje iskustvo nadam se da ce nekom koristiti.
Vodila sam trudnocu privatno,otisla na GAK sedmicu pre poroda,primila me dr.Lejla,nazvala je moja jetrva i zamolila je da me primi.Uz.je bio na brzaka,samo mi je rekla da je beba sitnija(moja dr.je uvek govorila da je beba krupnija)da je sve u redu i da dodjem sledece sedmice na komisiju za carski.Otisla sam sledeci cetvrtak,uzela je nalaze i kaze beba po merama odgovara da je manja mesec i vise,dodji u ponedeljak kod mene na pregled.Meni i muzu su ta 4dana bila najduza u zivotu,sve je u redu i odjednom se beba prestala razvijati.Dosao ponedeljak,kaze ona sve je u redu,beba je sitnija(2.700)nista strasno,ovo je mladja trudnoca i zakaze mi operaciju za 15dana.Legla na patologiju dan prije,svi se cudili da me poslala na sekciju,morala sam se poroditi uz spinalnu(imam neopisiv strah od igle).Lejla je svo vreme bila uz mene i drzala me za ruku,dok su mi uspeli dati anesteziju iz 4puta.Faris se rodio sa 3.500 i 50cm(jedina greska),uradila me fenomenalno,obisla me samo jednom.Videle se za 7 dana na kontrolu,ponela joj poklon zena jedva uzela Allahami.Prema meni je ispala dobar insan i doktor ali nejasna.Nada

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Dr.Lejla Imširija
22.12.2013 23:36:01   
Bella.88
Sretno svim buducim majkamauser posted image

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Dr.Lejla Imširija
4.3.2014 9:12:46   
sara123
Drago mi je zbog tvog pozitivnog iskustva user posted image
Kako bih ja mogla do nje,kazi mi molim te? Da ganjam kad je dezurna ?


(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Dr.Lejla Imširija
4.3.2014 10:17:08   
selmoni
Svako ima pravo na svoje mišljenje i ja poštujem kod mene je trudnoca bila rizicna od samog početka do kraja i kulminacija je bila kada mi je u 34/35 nedelju pukao vodenjak a dr. Lejla je bila na godisnjem odmoru. Dosna sam na stari GAK i primila me je neka druga doktorica moja beba se nije okrenula bila citvau trudnocu u samo jednom polozaju i dr. Lejla je rekla da cu najvjerovatnije morati na CR ako se ne okrene a gore sam dozivjela golgotu jer nje nije bilo i htjeli su me porđati prirodno ja sam tada poludila nazvala nju zena je bila na moru i odmah je nazvala tada dezurnog doktora tda je bio to Prof.dr. Godinjak koji je odmah naredio hitan CR ta zena je se meni javila na poziv i ako je bila na GO ta zena je nazvala kliniku urgirala a njoj NIKADA niti jednom nisam nista kupila platila ili odnjela kao poklon podvlacim NIKADA. Zao mi je sto su druge forumašice imale lose iskustvo .


LP

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Dr.Lejla Imširija
24.3.2014 21:39:09   
Bella.88
IZVORNA PORUKA:sara123
Drago mi je zbog tvog pozitivnog iskustva user posted image
Kako bih ja mogla do nje,kazi mi molim te? Da ganjam kad je dezurna ?

tek sam danas videla tvoj post,nazovi i pitaj kada je dežurna i uganjaj je
ja imam i njen br.mob.ako hoćeš da ti pošaljem pp?
sretno

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Dr.Lejla Imširija
26.4.2014 21:47:03   
maja78 RR
treba mi broj telefona ove dr, pliz na pp

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Dr.Lejla Imširija
28.4.2014 21:54:47   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

treba mi broj telefona ove dr, pliz na pp


niko?

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Dr.Lejla Imširija
28.4.2014 21:59:02   
aya 05
Imas pp.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Dr.Lejla Imširija
12.8.2014 13:54:29   
selmoni
Drage hitno mi treba broj mobitela ako neko ima od doktorice Lejele Imsirije Idrizbegovic

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu aya 05)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Dr.Lejla Imširija
12.8.2014 14:24:04   
Admiraaa
Selmoni imas pp

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Dr.Lejla Imširija
12.8.2014 14:34:13   
idas
molim vas ako možete i meni poslati br. mob. od dr. Lejle. Unaprijed hvala!

(odgovor članu Admiraaa)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Dr.Lejla Imširija
12.8.2014 14:51:26   
Admiraaa
idas imas pp

(odgovor članu idas)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Dr.Lejla Imširija
12.8.2014 14:53:34   
selmoni
Hvalaa draga Admira punouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu Admiraaa)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Dr.Lejla Imširija
12.8.2014 15:09:15   
Admiraaa
user posted image user posted image user posted image tebi sretno

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Dr.Lejla Imširija
12.8.2014 15:10:28   
Admiraaa
sad vidjoh pp, prijateljici sretno :)

(odgovor članu Admiraaa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Dr.Lejla Imširija
31.10.2014 20:43:32   
Berna3
Cao zna li neko da li je rizik treci carski?Pozzzz

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Dr.Lejla Imširija
21.5.2015 14:08:09   
miks
Znate li kakva je po pitanju prirodnog poroda nakon jednog carskog??
Vecina doktora ne zele riskirati prirodno pokusati zenu poroditi ako nema indikacija za carski a imala jedan carski prije....vani to rade i uvijek pokusaju...

(odgovor članu Berna3)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Dr.Lejla Imširija
1.8.2015 2:21:20   
Bella.88

IZVORNA PORUKA: miks

Znate li kakva je po pitanju prirodnog poroda nakon jednog carskog??
Vecina doktora ne zele riskirati prirodno pokusati zenu poroditi ako nema indikacija za carski a imala jedan carski prije....vani to rade i uvijek pokusaju...

Kod nje sve ide prirodno dok bas nemas indikacije za carski rez
Sam prvi carski nije indikacija za drugi ukoliko je uredna trudnoca

Na njen predlog ja sam trebala cekat prirodni porod
No cura se nije htela okrenut,a rez je vec bio tanan,pa je opet bio carski

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu miks)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Dr.Lejla Imširija
1.8.2015 2:24:31   
Bella.88
Jos jednom sve pohvale za Lejlu
i ovaj put odradilla je svoj posao korektno,ljudski i profesionalnouser posted image

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Dr.Lejla Imširija
1.8.2015 15:00:01   
putnica
Evo da i ja dam doprinos ovoj temi, s obzirom da je vodila i porodila me sa svo troje djece. Izuzetan covjek i strucnjak..molila sam Boga da mi bude na porodu, da me ne zakaci njen godisnji..pacijent joj je na prvom mjestu, drugo sto mi ocekujemo pristup kao u privatnoj praksi gdje je protok pacijenata puno manji.

_____________________________

Najbolje ideje dolaze iz srca..a ti si 9 mj boravio ispod njega..
Djeca nas cine boljim covjekom!
I. 30.07.2009
F. 20.10.2010

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Dr.Lejla Imširija
9.11.2015 14:40:24   
dzeki
Neka od zenica je pitala kakva je dr. po pitanju prirodnog poroda poslije carskog. Moje iskustvo je vrlo lose po tom pitanju. Naime, ja sam bila ta koja je insistirala na prirodnom drugi put, jer nije bilo indikacija za carski. I na svakoj kontroli sam joj to govorila, a ona mi je svaki put slijegala ramenima i ubacivala crv sumnje, kao pa ne znam, pa vidjet cemo, pa sto ne biste opet na carski...Na kraju mi je dala termin za komisiju, da zakazem carski i to 4 dana prije termina. Na komisiji dva dr. mi radila vaginalni pregled na smjenu i kad sam dosla kuci prokrvarila, bolovi i u bolnicu. Legnem navece, ujutro vizita samo kontatuju da sam u terminu, da sam vec imala carski i da se nema sta cekati i taj dan se porodim na carski. Dr. Lejla je samo javila da je zauzeta i da ce kolega Katica uraditi carski, i na kraju mi je dragao da sam imala priliku upoznati divnog insana dr. Katicu. Dosla me je posjetiti jednom nakon poroda, iako mi je vodila dvije trudnoce i prvi put me porodila, a Katica me obilazio toliko puta da mi je postalo neprijatno od tolike ljubaznosti.

< Poruku je uredio dzeki -- 9.11.2015 14:43:32 >

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Dr.Lejla Imširija
6.1.2017 9:56:28   
Alverde
Drage forumasice,da li mi neko moze poslati br dr.Lejle? Trazila sam i broj dr.Naime al niko ne odg, a vidjela sam da ste vec nekome slale na pp,pa bih vam bila zahvalna da i meni proslijediteuser posted image

(odgovor članu dzeki)
Neposredna veza do poruke: 122
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *