|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekolozi u Zenici
9.10.2014 15:20:47   
BebeLina
Hvalaaaaa user posted image

_____________________________

11.07.2013. godine - missed ab (16. sedmica)
2.11.2013. godine - spontani (8. sedmica)


(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Ginekolozi u Zenici
7.7.2015 15:32:24   
Littlesunshine
Pozzic, i ja sam nova i evo trebam konacno da odem na pregled ali nedoumica kog ginekologa da izaberem... dvoumim se izmedju sestica i granicauser posted image Da li neko ima kontakt tel od dr granica iz privatne ordinacije (PS Ne znam kako napisati post ovdje isla sam na odg.user posted image )user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malen@89)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Ginekolozi u Zenici
7.7.2015 16:03:19   
Penelope82
061 169 769 dr.Granic

_____________________________

Ne hodaj ispred mene, mozda necu slijediti.
Ne hodaj iza mene, mozda necu voditi.
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj.

(odgovor članu Littlesunshine)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Ginekolozi u Zenici
7.7.2015 22:25:14   
Anea 31
DR Granic je mojoj prijateljici trazio 300 km za hitni crski rez,i to u facu joj rekao,a vjerujem da ona nije slagala,pa kako hocete...

(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Ginekolozi u Zenici
7.8.2015 21:23:41   
tulumba
doktor granic je jedno obicno smece od covjeka. gnjida smrad gubar i sve ono najgore sto.moze da.zivi u jednom.covjeku..zato mu se vraca na.razne.nacine a ja.cu ga proklinjati.dok sam.ziva..ugrozio je.zivot mojih beba..trazio novac a onda u sali rekao kao i kad.uzmem pare ko to moze dokazati.moja rijec.protiv.tudje..a.kad.je bio direktor. bolnice fola izjava za medije da.ce.dati.sve od.sebe da sprijeci korupciju. smrad ljudski odvratni nemam.vremena.da.pisem pakao.koji sam.prisla.sa.svoje.dvije.bebe u stomaku ali srest ce njega neko u mraku kad.za to.dodje vrijeme. halalite na.ovako teskim rijecima ali.one.su i lagane.za tog necovjeka. klonite se njega.i njegove.ordinacije.

(odgovor članu Anea 31)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Ginekolozi u Zenici
8.8.2015 9:00:46   
tulumba
samo da ukazem na jedno. kome treba saner od doktora kokojem je sve hoj haj i koji je strucan samovkad trudnica nema nijedan problem onda idite njemu. pricaju sestre u bolnici da on uvijek kulira sa pacijenticama a kad je jednom dobio gripu molio sestru da mu da infuziju i tresao se od straha. necu da vas prepadam ali on pojma nema

(odgovor članu tulumba)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Ginekolozi u Zenici
8.8.2015 9:01:55   
tulumba
al eto nisam iz zenice pa nisam znala ko je i sta je

(odgovor članu tulumba)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Ginekolozi u Zenici
13.8.2015 13:01:14   
Dollores
Toplo preporučujem dr. Karahasana. Kod njega sam išla na preglede prije trudnoće, a sada mi on i vodi trudnoću. Veoma smiren, stručan i ljubazan doktor.

(odgovor članu tulumba)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Ginekolozi u Zenici
4.1.2017 20:27:07   
Idina mama
Ginekologija, ali i sve ostalo, u zenickoj bolnici je uzasno. Nestrucno osoblje, ukljucujuci i doktore, prljavo, nehumano, zastarjelo (stara oprema, ali cak i ako je nesto novo kupljeno, nije koristeno kako treba).
Imala sam spontani i bila u Zenici. Uzas. Sve sto su tamo rekli, bilo je pogresno.
Prljavo, prljavo, prljavo, nehumano.

Opcenito sistem je potpuno nehuman. Tjeraju ljude da idu u oderedjenu bolnicu. To je van pameti.

Rjesenje svih problema: Svi idu gdje hoce, biraju bolnice kako zele. Bolnice placene po pacijentu!!!!

Kad je u pitanju zdravlje pogotovu djece, a time i porodilje ne smije biti entiteta i kantona. Svi moraju imati mogucnost ici u bolnicu gdje im je bolje.

Niko ne ide u Zenicu. Super. Zatvaraj prljavu sramotu. Samo zdere pare. Zato mozes imati super uslugu tamo gdje su se pokazali strucni i humani. I pare idu tamo gdje vrijedi investirati.

Ali Bosanci i Hercegovci nisu nikad ni pomislili da se bolnica, pa cak i dom zdravlja moze birati. Nisu navikli. Ne znaju za bolje.

Zato trpi narode i poradjaj se u prljavim kolektivnim radjaonicama u kojima ti odmah po rodjenju uzmu dijete.


(odgovor članu Dollores)
Neposredna veza do poruke: 159
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Vraćate li tuđe kredite?
acudesa

Da li neka od vas nije imala sreće kao žirant i vraća tuđi kredit?

Ne (92%)

Vraćam tuđi kredit (3%)

Žirant sam osobi koja ponekad kasni sa uplatom i imam problema (5%)


Broj svih glasova: 104

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *