|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekolozi?
12.3.2015 10:47:01   
anidla
Molim vas zene za preporuku po vama najboljeg citologa!! Hitno mi je. Dakle kome otici da se odradi pouzdan papa test???


Hvala

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu n1kky)
Neposredna veza do poruke: 626
   RE: Ginekolozi?
12.3.2015 10:51:01   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: anidla

Molim vas zene za preporuku po vama najboljeg citologa!! Hitno mi je. Dakle kome otici da se odradi pouzdan papa test???


Hvala



ako mene pitaš, onda idi Spahoviću, on je kod Bristola, vrhunski, da ne kažem najbolji citolog

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 627
   RE: Ginekolozi?
12.3.2015 10:52:18   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: anidla

Molim vas zene za preporuku po vama najboljeg citologa!! Hitno mi je. Dakle kome otici da se odradi pouzdan papa test???


Hvala


Divanović šalje Spahoviću

i imaš Anju Tomić-Čiča. ona je takođe dobar citolog.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 628
   RE: Ginekolozi?
12.3.2015 10:53:39   
Pamucica
Definitivno dr. Anja Tomić

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 629
   RE: Ginekolozi?
12.3.2015 10:54:43   
mamiconi
Ja sam radila papu kod dr. Nejre Pašić i dobiješ baš detaljan papa test, označe sve što nije ok, preporuče eventualno dalju obradu, ja sam radila HPV i kolposkopiju, a kažu da je Anja Tomić Čiča isto dobar citolog, radi na kolposkopiji na Jezeru, mada ja nemam baš pozitivno iskustvo s njom, išla sam privatno.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 630
   RE: Ginekolozi?
12.3.2015 10:55:12   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: anidla

Molim vas zene za preporuku po vama najboljeg citologa!! Hitno mi je. Dakle kome otici da se odradi pouzdan papa test???


Hvala


evo ladyblue reče

i inače
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 631
   RE: Ginekolozi?
12.3.2015 10:58:12   
anidla
Gdje radi Anja Tomić?


I ja sam cula do sada sve najbolje o Spahovicu.Nekad davnooo sam jednom bila kod njega. Cak i na Klinici su mi ga preporucili. Ali opet, da provjerim...



Hvala mnogo!

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Pamucica)
Neposredna veza do poruke: 632
   RE: Ginekolozi?
12.3.2015 10:59:28   
anidla
IZVORNA PORUKA: mamiconi

Ja sam radila papu kod dr. Nejre Pašić i dobiješ baš detaljan papa test, označe sve što nije ok, preporuče eventualno dalju obradu, ja sam radila HPV i kolposkopiju, a kažu da je Anja Tomić Čiča isto dobar citolog, radi na kolposkopiji na Jezeru, mada ja nemam baš pozitivno iskustvo s njom, išla sam privatno.



Upravo sam i radila papu kod Nejre Pašić. Sad je vrijeme da potrazim nekog strucnijeg, nazalost!

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu mamiconi)
Neposredna veza do poruke: 633
   RE: Ginekolozi?
12.3.2015 11:00:38   
anidla
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: anidla

Molim vas zene za preporuku po vama najboljeg citologa!! Hitno mi je. Dakle kome otici da se odradi pouzdan papa test???


Hvala


evo ladyblue reče

i inače
user posted image



user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 634
   RE: Ginekolozi?
12.3.2015 11:02:46   
mamiconi
Anja Tomić Čiča -061 159-931-to je broj koji imam i išla sa privatno u Importane centar, ginekološka ordinacija Femina. Nadam se da će sve biti ok user posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 635
   RE: Ginekolozi?
12.3.2015 11:04:18   
anidla
IZVORNA PORUKA: mamiconi

Anja Tomić Čiča -061 159-931-to je broj koji imam i išla sa privatno u Importane centar, ginekološka ordinacija Femina. Nadam se da će sve biti ok user posted image



Hvala mnogo!

Bice...mora biti....

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu mamiconi)
Neposredna veza do poruke: 636
   RE: Ginekolozi?
12.3.2015 11:14:55   
Hanady RR
Mila moja...kafa podHitnooooooooooooooouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 637
   RE: Ginekolozi?
3.4.2015 17:12:00   
AmilicAa
Meni je trudnocu vodila dokt.Boloban bila je odlicna,ali nje nema vise pa bih preporucila Kulenovic zaista je odlicna sve pohvale, a na Gak u doktor Murtezic.Strucan i dobar doktoruser posted image

(odgovor članu tukica)
Neposredna veza do poruke: 638
   RE: Ginekolozi?
22.4.2015 16:16:46   
amiyca
Anja je preselila u drugi prostor. Sad je u Pruscakovoj. Mislim prezime Beslagic ili tako nesto se pozvoni...

_____________________________

Sunce mamino 20.04.2012

(odgovor članu AmilicAa)
Neposredna veza do poruke: 639
   RE: Ginekolozi?
10.5.2015 13:38:08   
maza85
pozz zenice imam jedno pitanje zna li neko kojim danom je dr.Jasmina Muratagic druga smjena,sada je s Otoke otisla u Skerlica dok se renovira dom zdravlja,a ima li neko da zna kojim danom je druga smjena ?? user posted image user posted image

(odgovor članu amiyca)
Neposredna veza do poruke: 640
   RE: Ginekolozi?
11.5.2015 18:17:33   
nanaca
Pozdrav!

Vec sam na drugoj temi pitala za preporuku za dobrog ginekologa za pitanje steriliteta.

Imam 39 godina, pola godine se bezuspjesno trudimo. Ne zelim cekati ni dana vise s obzirom na moje godine. Zelim uraditi detaljne pretrage.

Molim cim prije savjete!!!
Hvala:)

(odgovor članu maza85)
Neposredna veza do poruke: 641
   RE: Ginekolozi?
11.5.2015 18:58:19   
anandi
Pozdrav i tebi nanaca vidjela sam da si pisala na drugoj temi
Sad cu ti ispisat koje sve pretrage sam dobila da radim prije iui isto vazi i za vto
Hormonske pretrage
FSH,LH,prolaktin,estradiol,progesteron,testosteron (moraju se raditi od 2 do 5 dana ciklusa, najbolje 3 dan)
TSH,T3,T4

Laboratorijske pretrage
KS,SE,urin,urea,kreatinin,holesterol
inzulonemija sa ogtt u kombinaciji

Imunoloska ispitivanja
urinokultura sa ABG, brisevi grlica i vagine sa ABG; TORCH, antikardiolipinska antitijela - ACA; Chlamydia trachomatis, papa test

Serioloska ispitivanja KG I RhD; HbsAg

Ovi nalazi vaze za tebe, ne znam da li si isla na hsg(propuhavanje jajovoda) ja sam i to radila prije iui

Muzek ti treba odraditi spermogram i spermokulturu

Ja se trudim vec 6-ta godina i svi nalazi uredni da bi danas odradila iri sa ogtt i tu nasla problem koji koci. Znaci obavezno javi se strucnjaku za sterilitet a ne obicnom ginekologu. Ne znam odakle si ali ti mogu preporuciti bracni par Balici u Tuzli, u Sarajevu bahcechi kliniku i dr Umuta.

(odgovor članu nanaca)
Neposredna veza do poruke: 642
   RE: Ginekolozi?
11.5.2015 18:59:55   
anandi
evo ti link iz cekaonice pa nam se tamo pridruzi i detaljnije opisi sta ste sve radili i u cemu je problem
http://www.ringeraja.ba/forum/m_2534882/mpage_3/tm.htm

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 643
   RE: Ginekolozi?
18.8.2017 18:24:48   
areon
Znate li da li su se ginekolozi vratili u dom zdravlja na Otoci?

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 644
   RE: Ginekolozi?
19.9.2017 10:54:19   
sunrisesa
Molim vas, nisam sigurna da li sam potrefila temu, ali hitno mi trebaju informacije o dr. Cvjetičanin Brnako, ako je neka imala iskustva sa laparoskopijom koju je on radio u bolnici Jelena???

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 645
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *