|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izostanak menstruacije nakon kiretaže
13.4.2014 21:03:46   
kokouli
A prolaktin je jedan od polnih hormona koji kad poludi kao kod mene radi svasta ruzno ciklusu i onemogucava ovulaciju i remeti menstrualni ciklus .

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Izostanak menstruacije nakon kiretaže
14.4.2014 22:54:58   
miks
trebala bih ga i ja vaditi....koji dan ciklusa se vadi?
pislije proslog spontanog nisam imala ovulacju 5 mj...nadam se da sada nece biti tako...

IZVORNA PORUKA: kokouli

A prolaktin je jedan od polnih hormona koji kad poludi kao kod mene radi svasta ruzno ciklusu i onemogucava ovulaciju i remeti menstrualni ciklus .


(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Izostanak menstruacije nakon kiretaže
15.4.2014 19:22:18   
kokouli
Pa ja mislim njega samog mozes bilo kad ,ja sam vadila 10 dan ,a juce mi je opet vaden bio mi 2 dan ciklusa ,uglavnom su mi ga trazili sa ostalim hormonima na 3 ,8 i 21 dan ciklusa.

(odgovor članu miks)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Izostanak menstruacije nakon kiretaže
23.10.2014 13:28:02   
drvo
Pozdrav da li ima neko da je imao sl. slucaj kao ja. Ovako uradjena mi je biopsija odnosno neki dr to nazivaju biopsijom,a neki malom vrstom kiretaze.Uradio mi je dr. tu malu kiretazu, ta procedura je trajala jedno 2 3 min. on kaze da je to sasvim malo sastrugo,i da je sve ok.Medjutim ciklusi su mi uvijek bili redovni, dok sad mi kasni 7 dana, imam sve simptome da trebamdobiti, ali nema nista.. Vazda odletim na wc, ali nista, grudi me zigaju, stomak bolucka osjecaj onaj kaoda je procurilo.. Ne znam sta da radim da se obratim dr. ili ? hvala puno

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Izostanak menstruacije nakon kiretaže
23.10.2014 13:47:59   
Brinet
Draga menstruacija poslije kiretaze dodje izmedju 4 i 6 sedmica meni je stigla za 5 sedmica zato ne brini posto imas simptome stici ce ubrzo. Nadam se da sam pomogla user posted image
IZVORNA PORUKA: drvo

Pozdrav da li ima neko da je imao sl. slucaj kao ja. Ovako uradjena mi je biopsija odnosno neki dr to nazivaju biopsijom,a neki malom vrstom kiretaze.Uradio mi je dr. tu malu kiretazu, ta procedura je trajala jedno 2 3 min. on kaze da je to sasvim malo sastrugo,i da je sve ok.Medjutim ciklusi su mi uvijek bili redovni, dok sad mi kasni 7 dana, imam sve simptome da trebamdobiti, ali nema nista.. Vazda odletim na wc, ali nista, grudi me zigaju, stomak bolucka osjecaj onaj kaoda je procurilo.. Ne znam sta da radim da se obratim dr. ili ? hvala puno



_____________________________

29.07.2009. prva srecica,
17.03.2011. druga srecica,
Avgust 2013 pocetak truda za trecu srecicu,
Maj 2014 pozitivan test,
Juli 2014 missed abortus u 12 nedelji,
Docekacu ja svoju trecu srecicu ako Bog da......:)

(odgovor članu drvo)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Izostanak menstruacije nakon kiretaže
23.10.2014 14:27:36   
drvo
Hvala puno na odg. Ma mene brine sto to nije bila bas kiretaza kao sto se i radi, nisam bial trudna, nego cisto dr, uzeo malo sastrugo mater. to je sveg trajalo 2 3 min. dook je radio, a sad ni pojma o men. da nije sta poremetio joj bas me malo i brine to sve... al eto bit ce dobro aBd ... jos jednom hvala puno

(odgovor članu Brinet)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Izostanak menstruacije nakon kiretaže
23.10.2014 14:45:22   
Brinet
Ne vjerujem da se nesto poremetilo,ipak se strugalo koliko toliko,sacekaj jos malo pa ako ne dodje javi se doktoru. Nema na cemu user posted image
IZVORNA PORUKA: drvo

Hvala puno na odg. Ma mene brine sto to nije bila bas kiretaza kao sto se i radi, nisam bial trudna, nego cisto dr, uzeo malo sastrugo mater. to je sveg trajalo 2 3 min. dook je radio, a sad ni pojma o men. da nije sta poremetio joj bas me malo i brine to sve... al eto bit ce dobro aBd ... jos jednom hvala puno



_____________________________

29.07.2009. prva srecica,
17.03.2011. druga srecica,
Avgust 2013 pocetak truda za trecu srecicu,
Maj 2014 pozitivan test,
Juli 2014 missed abortus u 12 nedelji,
Docekacu ja svoju trecu srecicu ako Bog da......:)

(odgovor članu drvo)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Izostanak menstruacije nakon kiretaže
24.10.2014 20:44:15   
kokouli
Meni se sve shebalo poslije kiretaze ,trebalo mi je vise od 3 mjeseca da se povrati sve na staro ,i sad trokiramuser posted image user posted image ,al bice to drvo kod tebe ok .ne brini ,svakako ako potraje idi dr.

(odgovor članu Brinet)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Izostanak menstruacije nakon kiretaže
16.3.2018 14:57:23   
joka123
Imala sam kiretazu u 10 nedelji trudnoce, krvarenje je trajalo nedelju dana, sledecu mc sam dobila posle 33 dana. Inace imam skracene cikluse traju od (21 do 25 dana). U tom periodu imala sam bolove kao da cu d adobijem, ali nisam, evo proslo je vec 28 dana a jos nisam dobila. Da li cu uopste dobiti ponovo i da li kiretaza utice na promene u ciklusu (da li ih trajno poremeti?), ako neko zna nesto o ovome molim vas da mi odgovori jer sam vrlo zabrinuta i ne znam o cemu se radi?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Izostanak menstruacije nakon kiretaže
16.3.2018 17:00:58   
vortex RR
Nemoj da se brines, zenama nakon kiretaze zna "kasniti"i do 60 dana. Zavisi od oporavka tijela, vrste spontanog, nacina kako je uradjena kiretaza itd. Ne panicari. Ja sam u 5 mj nakon kiretaze dobila samo 2x, stalno sam isla doktoru i to sevoliko kao ok. Rekli su mi ako je preko 60 dana onda bi mi dali tablete za izazivanje ms.

Znam koliko je i fizicki, a jos gore psihicki tezak put na kojem si sada, ali ne daj se. Vrijeme ne izlijeci, ali bude stvarno lakse... odmaraj se, isplaci, preboli i sad s ljepsim vremenom pocni provoditi vise vremena u prirodi... okruzi se samo pozitivnim pricama i ljudima i ne radi nista na silu...

Ja sam nakon 5 mj i 2 menstruacije nakon ugledala ponovo user posted image . Isto od srca zelim i tebi.

Cuvaj se i pisi ako ti ista treba

(odgovor članu joka123)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Izostanak menstruacije nakon kiretaže
18.3.2018 18:29:42   
joka123
Hvala na odgpvoru. Nadam se da ce biti ok. Prvu jesam dobila posle 30 dana ali druge nema evo vec 31 dan, zato se i brinem...

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Izostanak menstruacije nakon kiretaže
25.10.2018 22:54:22   
vortex RR

IZVORNA PORUKA: joka123

Hvala na odgpvoru. Nadam se da ce biti ok. Prvu jesam dobila posle 30 dana ali druge nema evo vec 31 dan, zato se i brinem...


Daga joka, ako si jos barem povremeno na forumu, javi nam se kako si i sta se desavalo u medjuvremenu. Nadam se da si dobro i da su crne misli i dani daleko iza tebe.

(odgovor članu joka123)
Neposredna veza do poruke: 62
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *