|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 15:56:24   
teacher75
bilo je momenata kad sam to pomislila, npr. u trudnoci kada sam povracala po citav dan a imala dvogodisnje dijete uz to, pa na pocetku kada se alan rodio dok se nismo organizovali al sada vise ne mislim tako. jednostavno sam dosta lijena a i sebicna, navikla da imam dosta vremena samo za sebe i svoje cejfove pa mi se u pocetku bilo teskoi navici na sve obaveze i znala sam zakukatiuser posted image . od muza imam slabo neke pomoci u kuci i oko djece al srecom imam mamu zivu i uvijek na raspolaganju i nadjem dosta vremena za sebe pa ne mogu vise reci da sam jadnauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 15:59:42   
EEDITH
meni su najjadnije osobe koje za sve kažu -
-samo se to meni može desiti

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 16:13:07   
teacher75

IZVORNA PORUKA: eldinky

meni su najjadnije osobe koje za sve kažu -
-samo se to meni može desiti

to mm ima obicaj cesto reciuser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 22:27:01   
mishkica
imam kolegicu koja se razvela nedavno, i sad se svi sjatili jadna ona, jadna djeca, ma hajde sta je jadna, jadnija je bila s njim, ni muza u krevetu, ni para u novcaniku, ni djeci oca prisutnog nikad, ne volim taj izraz, ne smatram se jadnom, znam se izvaliti nekad kad mi je svega preko glave pa kazem e jadna mi majka, pa nastavim laganouser posted image user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Jadna ja / jadna ona
25.4.2015 18:34:40   
Finepex
obicno kazem, jadna ona koja nema dobar odnos sa muzevnom familijom. prati je cijelog zivota....naravno ako se ne razvede.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Jadna ja / jadna ona
25.4.2015 22:41:39   
salmy

IZVORNA PORUKA: Finepex

obicno kazem, jadna ona koja nema dobar odnos sa muzevnom familijom. prati je cijelog zivota....naravno ako se ne razvede.user posted image user posted image user posted image user posted image

treba nac muza bez familije...to bi bio posouser posted image slazes se?

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Jadna ja / jadna ona
25.4.2015 23:08:48   
ada_

IZVORNA PORUKA: Finepex

obicno kazem, jadna ona koja nema dobar odnos sa muzevnom familijom. prati je cijelog zivota....naravno ako se ne razvede.user posted image user posted image user posted image user posted image

Cuj jadna ma niko sretniji od nje,ne mora trpit svekrvu nit njeno mjesanje u oblacenje i ponasanje user posted image ....nemam nikakav odnos s muzevom familijom a imam divan brak,inace ni muz nema nikakav odnos sa svojom familijom jer je on tako zelio

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Jadna ja / jadna ona
26.4.2015 0:35:17   
minie
Finepex je li ostala i jedna ova tema u kojoj se analizira odnos sa svekrvom, sa muzevom familijom... a da je nisi pronasla i komentarisala, ccc... Zeno, zivot je lijep, ispuni ga necim lijepim, ima more lijepih tema na rr, ti se svekrve uhvatila ko pijan plota.

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Jadna ja / jadna ona
26.4.2015 7:13:20   
Finepex

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Finepex

obicno kazem, jadna ona koja nema dobar odnos sa muzevnom familijom. prati je cijelog zivota....naravno ako se ne razvede.user posted image user posted image user posted image user posted image

treba nac muza bez familije...to bi bio posouser posted image slazes se?

Za pojedine bi to bilo "savrsenstvo" user posted image .

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Jadna ja / jadna ona
26.4.2015 7:17:22   
Finepex

IZVORNA PORUKA: minie

Finepex je li ostala i jedna ova tema u kojoj se analizira odnos sa svekrvom, sa muzevom familijom... a da je nisi pronasla i komentarisala, ccc... Zeno, zivot je lijep, ispuni ga necim lijepim, ima more lijepih tema na rr, ti se svekrve uhvatila ko pijan plota.



Sama ljepota je u tome sto vidis kontradiktorne reakcije zena koje na jednu stranu zele da opravdaju i da stoje iza toga sto nemaju dobar odnos sa svekrvom, a sa druge strane nervira ih kada neko drugi to spomene ( da nemaju dobar odnos). user posted image user posted image user posted image user posted image

Zar ne mislis, da reakcije govore vise od 1000-1 rijec?

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Jadna ja / jadna ona
26.4.2015 8:48:29   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: minie

Finepex je li ostala i jedna ova tema u kojoj se analizira odnos sa svekrvom, sa muzevom familijom... a da je nisi pronasla i komentarisala, ccc... Zeno, zivot je lijep, ispuni ga necim lijepim, ima more lijepih tema na rr, ti se svekrve uhvatila ko pijan plota.



Do not feed the troll! user posted image

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Jadna ja / jadna ona
26.4.2015 9:42:48   
Alma_27
Za sebe nikad nisam rekala jadna ja a svasta sam prosla, vjerujte. No, sve je za ljude i sve me je ojacalo (osim bolesti i smrti drage osobe).

Za druge sam pomislila jadna ona/on samo ako sam vidjela tesku situaciju npr., zlostavljanje djece ili genocid. Dakle, zrtve (iako se uvijek podsjetima da se na Allahovu volju ne treba ljutiti) a svako ko ima bilo kakav izbor nije zrtva i nije za zaljenja.

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 62
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *