|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: posjeta ginekologu
3.11.2008 12:51:31   
mamabb
Ja sam u prvoj otišla odmah nakon izostanka, bila neka 5 sedmica, a u drugoj otišla u 12 sedmici...i ja sam bila nestrpljiva ali sam čekala da budem spremna da odem zbog prethodnog iskustva. Privih mjesec pa i po sam sve ignorisala
baš zbog straha, ne želim da te plašim ali tako je...
A ti ako se osjećaš spremnom otiđi jer čisto sumlnjam da će dr uraditi nešto što bi moglo škoditi, ali kako se već na nekoj temi već pisalo čudna je ta psiha...

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu marinči)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: posjeta ginekologu
3.11.2008 12:54:14   
bebana27
odluci da vam se prikljucim,meni je tako jedan mjesec kasnilo 17 dana i kad sam otisla doktoru rekla mi je vidim tacko ali ne znam sta je medjutim odlucila mi je na ginekoloski pregleda ok bolova skorom sam pala u nesvijest,nisam znala sta je ali sam odma prokrvavila i odlucila sam da ne idem vise doktoru sve cu pustiti da ide svojim tokom

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu marinči)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: posjeta ginekologu
3.11.2008 12:54:28   
marinči
hvala ti na savjetu još ću razmislit al mislim da ću otić ovaj tjedan što kažeš ipak je doktor valjda zna što radi

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: posjeta ginekologu
4.11.2008 8:47:57   
sadi
Hvala Lejlas30...
Vidjela sam pp, i hvala jos jednom na informacijama. Zelim ti sto skorijuuser posted image .
Lijepo je vidjeti da imamo ovoliko trudnicauser posted image ...
Marinci samo strpljivo, imas citavih 9 mjeseci da uzivas i dan-dva ti nista ne znaci. Cestitam!!!!
Happy takodjer..

(odgovor članu marinči)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: posjeta ginekologu
4.11.2008 10:16:14   
Enni
marinči , nemoj slušat bapske priče, pa ne ići na pregled -  tikica je super objasnila bit istoga. Još više zato jer si izgubila jednu trudnoću. Kao i ja.Meni je dr. rekao da kad drugi put zatrudnim, da dođem čak i prije izostanka mjesečnice, jer se nakon spontanog vodim kao rizična trudnoća, i da mi da za svaki slučaj što ranije hormonsku potporu trudnoći. a to sve sigurno nećeš dobit ni kod kuće ni ovdje. Zato odi što prije doktoru.
Kad si izgubila trudnoću, koliko je vremena prošlo?
Želim ti sve najbolje u ovoj!

(odgovor članu sadi)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: posjeta ginekologu
4.11.2008 22:32:39   
marinči
ej enni hvala na savjetu....prvu trudnoću sam izgubila prije 11 mjeseci  bila sam u 7 tjednu

(odgovor članu Enni)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: posjeta ginekologu
5.11.2008 7:56:34   
ena0002
Slatkice ja mislim da to nije tacno. Mislim da je to kod svake zene individualno. Evo ja sam mislila da mi je ovulacija oko 14-15 dc, medjutim kako stvari stoje izgleda da je oko 20-og ili cak i kasnije. Neke zene cak zatrudne i za vrijeme menstruacije.

(odgovor članu marinči)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: posjeta ginekologu
7.1.2009 14:28:18   
Lanaa
Drage moje samo da vam javim da sam upravo zakazala termin kod ginekologa u subotu u 14h.
Želim da vidim je li sve uredu pošto se od decembra ne čuvamo,i želimo user posted image

(odgovor članu esada)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: posjeta ginekologu
7.1.2009 21:24:49   
sabas
lana sretno

(odgovor članu Lanaa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: posjeta ginekologu
7.1.2009 21:27:21   
mala curica
IZVORNA PORUKA: sabas

lana sretno



I ja ti zelim da pregled prodze
u najboljem redu

Javi nam sta  je bilouser posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 60
   Kad ginekologu nakon pozitivnog testa?
7.1.2009 23:07:27   
Lanaa
Naravno da hoću,ali ne znam na kojem forumu da vam javim,koja tema je prikladna za to...

< Poruku je uredio malena27 RR -- 20.7.2011 11:06:49 >

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kad ginekologu nakon pozitivnog testa?
8.10.2018 10:46:50   
Ajanovicka
Zdravo Selma. I meni ovaaj mjesec kasni. Vec 7 mj. Radimo na trudnoci ali nistaa. Evo zadnja dva mj. Nijr mi menstruacija redovna, ovaaj mjesec mi kasni 11 dana i radila test kad on pozizivaan, e sad sam u dilemi jesam li trudna ili ne, i kad trebam ici ginekologu 

(odgovor članu selma2008)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kad ginekologu nakon pozitivnog testa?
8.10.2018 14:42:09   
Visnja RR
ako tes pokazuje trudnoću, najavi se svom ginekologu i uživaj u ostataku divnih mjeseciii..

važno je da posjetiš ginekologa da vidiš treba li da uključiš one nek vitaminčiće i tabletic za trudnice

ako bude sve ok onda nam se pridružina temi trudnica user posted image

http://www.ringeraja.ba/forum/razgovori-u-ocekivanju-beba---oktobar-2018/m_2803165/mpage_2/tm.htm#2803261

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ajanovicka)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kad ginekologu nakon pozitivnog testa?
10.10.2018 8:30:47   
Amelaa RR
Ajanovicka cestitam na trudnoci, i da aBd sve bude ok. Poslje pozitivnog testa, mislim da je najbolje dvije sedmice sacekat i otic ginekologu jer ako odes ranije nema se sta puno vidjeg sem gestacijski mjehur.. javljaj nam svakako novosti

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Ajanovicka)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kad ginekologu nakon pozitivnog testa?
24.10.2018 22:53:16   
MinaJas
Drage moje da se i ja pridružim ovoj super ekipi.Napokon nakon 5 godina iscekivanja test pozitivan i potvrdjena trudnoca. Ja sam napravila termin kod gin slijedece sedmice. 

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kad ginekologu nakon pozitivnog testa?
24.10.2018 23:03:58   
Visnja RR
Draga MinaJas

prodruži nam se na ovoj temi user posted image

i čestitam od srca user posted image

http://www.ringeraja.ba/forum/m_2803165/mpage_4/key_/tm.htm#2803421

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu MinaJas)
Neposredna veza do poruke: 66
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *