|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako postupiti sa svekrvom?
17.12.2017 13:48:57   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Salmy nemoj da mislis da je posebnoja veza izmedju majke i sina od veze majka i kcerka 😁😅 cak sta vise, zena i zena, to su dva luda stvora kad se sastane, mogu svasta opako smisliti 😂 A problem nastaje jer sin i majka nikako nisu na istoj strani nakon zenidbe 🤔 Majka nece da se pomiri s tim
Evo primjera, sin kupuje tepih , ne konstultuje se s majkom
Kci kupuje tepih, 693794894 zove majku na konsultacije

I primjere primjeniti za sve


Beba ima temp , sin ne zove majku
Beba ima temp, kci zove majku 76383838 puta i konsultuje se s njom


Koja sveki prihvati ovo gore kao normalno, sve bude ok, koja ne prihvati nastaje problem 🤔


zato postoji RR
zbog mira u pordicama user posted image
sve se pita ovdje ...ne pitaš ni sveki ni majku user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako postupiti sa svekrvom?
14.1.2018 3:03:41   
adissa_
Evo jedno pitanje

Da li muz treba da podrzi zenu u svakom momentu kada je u pitanju sukob izmedju svekrve i nje?sta vi ocekivate od vaseg muza? npr moj muz smatra da je on sasvim korektan,i ako presuti njena,da izvinete podjebavanja prema mmeni.On meni kaze "pa odgovori i ti njoj necim slicnim,necu ja biti tvoj advokat ja sam tu kad je nesto ozbiljno u pitanju"

I cak smo se svadjali radi ovoga.a radi se o tome da je svekrva jako slatkorjeciva,ima dar jezika ,zna te spustit uz osmjeh i salu i onda stojis tu ko budala jer ja licno ne znam te seljacke fazone...a moj muz suti ili se pravi blentav.Kad je bilo pravih svadja jeste stao uz mene ali ovo vecinom presuti a mene to vise nervira nego njene svadje

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako postupiti sa svekrvom?
14.1.2018 12:50:23   
ziel
Adisa muz ti je bas dobar, daje ti zeleno svjetlo da iz sebe izbacis sve negativne emocije pa ne znam sta od njega vise ocekujes user posted image nego kad sveki tebi sukne i ti odmah sukni njoj i mirna Bosna user posted image
Ne bi bilo dobro da ti muz kaze da sutis, onda bi bio problem.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu adissa_)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako postupiti sa svekrvom?
14.1.2018 17:54:18   
Galicia

IZVORNA PORUKA: adissa_

Evo jedno pitanje

Da li muz treba da podrzi zenu u svakom momentu kada je u pitanju sukob izmedju svekrve i nje?sta vi ocekivate od vaseg muza? npr moj muz smatra da je on sasvim korektan,i ako presuti njena,da izvinete podjebavanja prema mmeni.On meni kaze "pa odgovori i ti njoj necim slicnim,necu ja biti tvoj advokat ja sam tu kad je nesto ozbiljno u pitanju"

I cak smo se svadjali radi ovoga.a radi se o tome da je svekrva jako slatkorjeciva,ima dar jezika ,zna te spustit uz osmjeh i salu i onda stojis tu ko budala jer ja licno ne znam te seljacke fazone...a moj muz suti ili se pravi blentav.Kad je bilo pravih svadja jeste stao uz mene ali ovo vecinom presuti a mene to vise nervira nego njene svadje


Muz ti je u pravu. Tvoje je da njoj odgovoris nije njegovo. Nisi dijete da se ne znas braniti.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu adissa_)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako postupiti sa svekrvom?
19.1.2018 17:40:15   
veeseelaa
Vrlo cudno da se i dodje u velike sukobe sa sveki
Mozes da se ne slazes , da te recimo ona bocka, da je dosadna i da ti stalno zanovijeta
Al snaha se samo distancira i svi sretni



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kako postupiti sa svekrvom?
24.1.2018 14:05:42   
Lozana

IZVORNA PORUKA: adissa_

Evo jedno pitanje

Da li muz treba da podrzi zenu u svakom momentu kada je u pitanju sukob izmedju svekrve i nje?sta vi ocekivate od vaseg muza? npr moj muz smatra da je on sasvim korektan,i ako presuti njena,da izvinete podjebavanja prema mmeni.On meni kaze "pa odgovori i ti njoj necim slicnim,necu ja biti tvoj advokat ja sam tu kad je nesto ozbiljno u pitanju"

I cak smo se svadjali radi ovoga.a radi se o tome da je svekrva jako slatkorjeciva,ima dar jezika ,zna te spustit uz osmjeh i salu i onda stojis tu ko budala jer ja licno ne znam te seljacke fazone...a moj muz suti ili se pravi blentav.Kad je bilo pravih svadja jeste stao uz mene ali ovo vecinom presuti a mene to vise nervira nego njene svadje

evo pitanje...kako bi se ti ponasala prema svojoj majci kada bi ona podbadala tvoga muza,ali iskreno,stvarno mi nije jasno kako mozes traziti od svog muza da u svakom momentu stane kao zivi stit izmedju tebe i svoje majke.Mnogo stvari mozes da rijesis sama sa svekrvom bez trazenja od svog muza da se svadja sa svojom majkom i da staje izmedju dvije vatre.To je njegova majka,jednom i zauvijek.Odbrani se sama ili najbolje nadjite kompromis ili neki odbrambeni mehanizam.

(odgovor članu adissa_)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kako postupiti sa svekrvom?
9.2.2018 2:02:56   
Anoniman
Ova moja svekrva definitivno nije normalna,muz ju je nazvao veceras i ona odmah s prva pocela da place i jada se kako ju je zaboravio sin,kako ce se i njemu to vratiti pa ce vidjet kakva je bol to itd

Radi se o tome da je moj muz nije nazvao 15 dana,preselili smo vani nedavno i napocetku je zvala svaki drugi dan a sad muz zove jednom sedmicno otpirlike sto je po meni ok,sta vi mislite jel moj muz prerijetko zove? po njenom da je on bi zvao svaki dan,a njemu se to ne da

(odgovor članu Lozana)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kako postupiti sa svekrvom?
9.2.2018 2:11:24   
adissa_
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Vrlo cudno da se i dodje u velike sukobe sa sveki
Mozes da se ne slazes , da te recimo ona bocka, da je dosadna i da ti stalno zanovijeta
Al snaha se samo distancira i svi sretni




Zivjela sam u zajednici,i tu itekako dodje do velikih sukoba,islo je toliko daleko da je pred muzem prijetila da ce nas rastaviti.sta je tu muz trebao? sutjeti iz postovanja prema majci? moj nije i hvala mu,svadjao se s njom do kraja radi mene i ako je nikada nije vrijedjao.Problem nastaje sad kad smo odselili i od jednom je on zaboravio njene greske i smatra da pretjerujem..mada priznajem da tesko zaboravljam necije greske preman meni

< Poruku je uredio adissa_ -- 9.2.2018 2:14:31 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kako postupiti sa svekrvom?
9.2.2018 8:39:18   
LieToMe RR
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ova moja svekrva definitivno nije normalna,muz ju je nazvao veceras i ona odmah s prva pocela da place i jada se kako ju je zaboravio sin,kako ce se i njemu to vratiti pa ce vidjet kakva je bol to itd

Radi se o tome da je moj muz nije nazvao 15 dana,preselili smo vani nedavno i napocetku je zvala svaki drugi dan a sad muz zove jednom sedmicno otpirlike sto je po meni ok,sta vi mislite jel moj muz prerijetko zove? po njenom da je on bi zvao svaki dan,a njemu se to ne da

Kako neko moze izgurati da se ne cuje sa roditeljem 15 dana??? Zivim u istom gradu sa mamom i svekrvom ali ne prodje dan, dan jedan da se ne cujemo a sedmicno i vidimo. Mozda fakat jest do mene, ja svoje roditelje vidim kao najbolje prijatelje, pa ako nadjem vremena da sa prijateljima jednom sedmicno popijem kafu, da se vidim sa drugaricama, da im prepricam dan, sta sam kupila, sta mi se desilo... kakva bi ja kcerka bila kad roditelje ne bi cula 15 dana.
I nema opravdanja danas u doba tehnike kad imas viber/vajber, mesindzer, mail, telefon, whatsup, skype... da rodjenu mater ne nazoves 15 dana user posted image
Ja svoju svekrvu nisam nazvala 3 dana ali sam joj stiker na viber/vajber poslala user posted image znam, ovakve kao ja mater rijetko radja user posted image

< Poruku je uredio LieToMe RR -- 9.2.2018 8:41:11 >


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kako postupiti sa svekrvom?
9.2.2018 10:15:56   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ova moja svekrva definitivno nije normalna,muz ju je nazvao veceras i ona odmah s prva pocela da place i jada se kako ju je zaboravio sin,kako ce se i njemu to vratiti pa ce vidjet kakva je bol to itd

Radi se o tome da je moj muz nije nazvao 15 dana,preselili smo vani nedavno i napocetku je zvala svaki drugi dan a sad muz zove jednom sedmicno otpirlike sto je po meni ok,sta vi mislite jel moj muz prerijetko zove? po njenom da je on bi zvao svaki dan,a njemu se to ne da

Kako neko moze izgurati da se ne cuje sa roditeljem 15 dana??? Zivim u istom gradu sa mamom i svekrvom ali ne prodje dan, dan jedan da se ne cujemo a sedmicno i vidimo. Mozda fakat jest do mene, ja svoje roditelje vidim kao najbolje prijatelje, pa ako nadjem vremena da sa prijateljima jednom sedmicno popijem kafu, da se vidim sa drugaricama, da im prepricam dan, sta sam kupila, sta mi se desilo... kakva bi ja kcerka bila kad roditelje ne bi cula 15 dana.
I nema opravdanja danas u doba tehnike kad imas viber/vajber, mesindzer, mail, telefon, whatsup, skype... da rodjenu mater ne nazoves 15 dana user posted image
Ja svoju svekrvu nisam nazvala 3 dana ali sam joj stiker na viber/vajber poslala user posted image znam, ovakve kao ja mater rijetko radja user posted image


Mislim da su kcerke opcenito blize s mamama i ja svoju zovem cesto i moja zaova moju svekrvu zove stalno ali sinovi nemaju taj odnos.Koliko tvoj muz oki brat recimo cuju svoje?

(odgovor članu LieToMe RR)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kako postupiti sa svekrvom?
9.2.2018 10:33:42   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ova moja svekrva definitivno nije normalna,muz ju je nazvao veceras i ona odmah s prva pocela da place i jada se kako ju je zaboravio sin,kako ce se i njemu to vratiti pa ce vidjet kakva je bol to itd

Radi se o tome da je moj muz nije nazvao 15 dana,preselili smo vani nedavno i napocetku je zvala svaki drugi dan a sad muz zove jednom sedmicno otpirlike sto je po meni ok,sta vi mislite jel moj muz prerijetko zove? po njenom da je on bi zvao svaki dan,a njemu se to ne da

Kako neko moze izgurati da se ne cuje sa roditeljem 15 dana??? Zivim u istom gradu sa mamom i svekrvom ali ne prodje dan, dan jedan da se ne cujemo a sedmicno i vidimo. Mozda fakat jest do mene, ja svoje roditelje vidim kao najbolje prijatelje, pa ako nadjem vremena da sa prijateljima jednom sedmicno popijem kafu, da se vidim sa drugaricama, da im prepricam dan, sta sam kupila, sta mi se desilo... kakva bi ja kcerka bila kad roditelje ne bi cula 15 dana.
I nema opravdanja danas u doba tehnike kad imas viber/vajber, mesindzer, mail, telefon, whatsup, skype... da rodjenu mater ne nazoves 15 dana user posted image
Ja svoju svekrvu nisam nazvala 3 dana ali sam joj stiker na viber/vajber poslala user posted image znam, ovakve kao ja mater rijetko radja user posted image


Mislim da su kcerke opcenito blize s mamama i ja svoju zovem cesto i moja zaova moju svekrvu zove stalno ali sinovi nemaju taj odnos.Koliko tvoj muz oki brat recimo cuju svoje?


vrlo cesto, ne zovu svaki dan ali 2-3 puta u sedmicu zovnu. brat pogotovo posto je tata bolestan (a moja mama cuva moju djecu) brat nekad i na pauzama odleti, popije kafu s njim...ovo fizicki je drugacije jer zivimo u istom gradu. razumijem da ste odselili ali i razumijem nju ako su prije imali drugaciji odnos pa joj sad nedostaje da poprica s njim.
također, nadovezala bih se i na ovaj dio "kcerke opcenito blize sa majkama" vjeruj mi ima i tu svakakvih odnosa. imam par prijateljica koje imaju bolji odnos sa svekrvom nego sa rodjenom majkom.
blizak sa se nekim koliko zelis da budes, koliko se ulaze u taj odnos.
razumijem cak ni da svi nismo isti (hvala Bogu). muske se generalno mora malo pogurati za neke stvari. ali ne dramim sto muz zove po nekim standardima "cesto" svoju majku. cak imamo i grupu na viberu (moja mama, njegova, djever, moj brat) user posted image user posted image user posted image obicno se salju slike djece ali eto, svi smo nekako povezani.

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kako postupiti sa svekrvom?
13.2.2018 21:55:31   
eminaja
Moram se nadovezati user posted image
prvo Ltm svaka ti cast na takvim odnosima user posted image user posted image

Ja sam kao djevojka uvijek zamisljala kako cu biti sa sveki extra dobra ono kao prijateljice ali sam poslije skontala da mozda to i nece bit bas tako user posted image user posted image
mislim mi smo dobre imamo kotektan odnos aa nekad mislim i da smo slicne user posted image ...cujemo se s vremena na vrijeme,vidjamo jednom sedmicno najmanje,itd...normalno znale su mi zasmetat neke stvari ali sam presla preko toga (tako navikla) sto mi bas zasmeta nesto onda kazem na neki nacin da to ne volim user posted image


_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kako postupiti sa svekrvom?
13.2.2018 22:21:33   
ijaa
a svasta cut, jos otisli u inostranstvo i da 15 dana ti sama ne nazoves kazes da ste dobro i zdravo...moj muz puno radi i obicno nije stizao da zove mamu cesto...ali ja bi svaki dan nazovi ona malo sa unukicom se isprica meni malo na zivce ide...ona svoju dusu nahranila ja svoju duznost prema Bogu sinko ispunila....sad zivimo par spratova razlike citava tri u jednoj zgradi...ja u prizemlju ona u potkrovlju ....muza podsjetim obavezno da ode roditeljima bar dva puta sedmicno ....jedino to sto bude preumoran od posla dodje kasno to ga sprijecava da ide cesce i obavezno vikendom rucamo zajedno. Ne volim ih aman zaman cak sta vise ljute me ali to su roditelji mog muza..Hocu da kazem prije smo mi sami dosli u inostranstvo pa je onda kasnije i ona

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kako postupiti sa svekrvom?
16.3.2018 19:38:33   
salmy
Gdje ova anonimna kako je svekiuser posted image

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kako postupiti sa svekrvom?
16.3.2018 19:41:05   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Gdje ova anonimna kako je svekiuser posted image

gdje ti tu i ja user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kako postupiti sa svekrvom?
16.3.2018 19:44:38   
salmy

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: salmy

Gdje ova anonimna kako je svekiuser posted image

gdje ti tu i ja user posted image user posted image user posted image


user posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kako postupiti sa svekrvom?
16.3.2018 19:46:54   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: salmy

Gdje ova anonimna kako je svekiuser posted image

gdje ti tu i ja user posted image user posted image user posted image


user posted image

user posted image user posted image
jesi grozna
ja jedino da izmislim na brzinu neki problem user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 42
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *