|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kasljanje kod bebe
18.6.2019 21:38:43   
TekSad
Zdravo... zene draga da li je neka imala problem sa kasljanjem kod bebe? Mali mi ima 4 mjeseca i kad smo kod kuce kasljuca i ima  mu slinica bas u nosu , nos mu se zacas napuni skinicama.. bili smo vise puta kod doktora nije upala, nema.temperature, veleo je igra se guce doji... ja ne znam vise kome da ga vodim za nos :( 

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kasljanje kod bebe
19.6.2019 0:49:08   
Visnja RR
Da li uspjevaš da izvučeš te slinice? od njih sigurno i kasljuca ako mu se sljeva u grlo... možda je neki vid alergije na nešto u stanu?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu TekSad)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kasljanje kod bebe
19.6.2019 13:05:47   
TekSad
Uspijem izvucem ih bas punoo... a sve sto su mi rekli sklonila sam iz stana :( 


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kasljanje kod bebe
20.6.2019 20:21:23   
bejbibi
Joooj napisah post i neode arggguser posted image

Draga samo nos cisti redovno i nece bit kaslja .. skoncentrisi se na nos ..slobodno po 2,5 ml u svaku nozdrvu fizioloske naspricaj .ostavi malo pa izvuci nosisetom(moja preporuka) ...pumpa koja ide na usisvac il mozes na usta pa izvuces slinice..ne boj se nece nista uletit u usta user posted image
Bez panike samo ..shvatam ako ti je prvo dijetw ,svi panicimo al nema potrebe za tim ... redovno naspricaj fizioloske i bice sve ok .
Kod mog , ima 2,5g, cesto se cuje duboko da ima nesto al samo fizioloske naspricam, izvucem nosisetom ako ima sta i mir .

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu TekSad)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kasljanje kod bebe
20.6.2019 20:35:56   
TekSad
Hvala dragaa.. jest prva mi je beba :( pa sam malo zabrinuta zasto ne prolazi... hvalaa puno bas, lakse mi je... 

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kasljanje kod bebe
20.6.2019 21:52:10   
canim
Ma samo cisti redovno i nece biti problema, ja se sjecam da smo min 2 puta dnevno izvlacili slinice onim usisivacem, jednom u toku dana, i jednom prije spavanja. Naprskaj fizioloskom i ocisti.

(odgovor članu TekSad)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kasljanje kod bebe
22.6.2019 15:44:28   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: TekSad

Hvala dragaa.. jest prva mi je beba :( pa sam malo zabrinuta zasto ne prolazi... hvalaa puno bas, lakse mi je... 


Ma nema na cemu ,tu smo da se pomognemo user posted image znam kako je sa prvim, panika oko svega al vec kod treceg ne obazires se vise ni na nos ni na kasalj.samo kad kihnu pa sve iz njih izlije user posted image malo sale ,ql istina je da se drugim,trecim,...opustenije ponasamo ..
Bice to dobro ;)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu TekSad)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *