|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kilogrami u blizanackoj trudnoci
8.6.2013 12:57:24   
Leva
Doktor odusevljen i bebicama i mojom kilazom samo meni nesto malo. Gledam ove mame sa jednoplodnim trudnocama i sve su nabrale vise kg od mene. Imala sam mucnine od 5-11 sedmice ali nisam ni jednom povratila user posted image , i dalje koristim brdo lijekova koji mozda utjecu na apetit user posted image Za ovih 17+3 ni jednom mi se nije jelo nesto posebno ni zdravo ni nezdravo tako da mi sva ona prica o trudnickim apetitima djeluje pomalo nestvarno user posted image
Na kontrolama sam inace svakih 15 dana, jedno vrijeme sam isla svake sedmice. Ne znam koji je prosjek u blizanackoj trudnoci jer moju vode kao visokorizicnu zbog vise faktora.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: kilogrami u blizanackoj trudnoci
9.6.2013 12:40:33   
manfri
Masallah nek su samo mrvice dobro i ti naravno radi njih a sve ostalo udri brigu na veseljeuser posted image user posted image user posted image Sto se tice tih nekih zelja ista sam kao i ti nista mi se zivo specijalno ne jede evo ni sada u 30+6 a da ne govorim prije pa opet nabila 16kg , nek ide sve u djecu a za nas je lako . A sto se tice dobijanja kg i ja sam u jednoplodnoj dobila mnooooogo vise nego sad s dvojkamacak se i sama sebi cudim i ja sam ti bila zabrinuta prvo sam mislila da ci biti ko slon a onda vidim neke dobile vise od mene user posted image ja odmah u crnjaku rekoh stali je sad ovo , odem na kontrolu kad doktorica kaze samo je bitno da su bebice dobro a u principu za vas sto manje kg to bolje jer je porod laksi ...tako rec a ni to nije pravilo opet user posted image nego mila moja glavicu gore budi ponosna na svoje user posted image user posted image i samo se pobrini da jedes zdravo koliko mozes i da sebe sacuvas gripaq, prehlada i sl. viroza , a sve ostalo je nebitno

Velika pusa od nas troje za vas troje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kako oslovljavaš druge i drugi će tebe tako oslovljavati.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: kilogrami u blizanackoj trudnoci
23.4.2018 14:41:08   
dinanina
😵

(odgovor članu dorina)
Neposredna veza do poruke: 28
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *