|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
29.1.2014 22:28:42   
idana_85
Toplo preporucujem dr Sanjina Dekovica. Imate temu o njemu pa iscitajte da sad ovdje ne pisem.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu maza85)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
30.1.2014 19:33:04   
dambolina
malo sam snimala situaciju dok sam bila gore i snimila sam dr. Ejub Basic - covjek o sebi pri sebi, svoje pacijentice je obilazio redovno, a nas ostale pratio bez sufisne price, ulizivanja i parfema. Nema o njemu puno price ni na ovom forumu, a primjetila sam i inace, ali na mene je ostavio pozitivan utisak iako ne volim i ne preferiram muskarce ginekologe. Takodjer 2 mlade doktorice, zapostavljene vjerovatno zbog svoje mladosti, ali dokazano profesionalne, dr. Kandic i dr. Kasumagic. Ovo troje imaju moje povjerenje.

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
14.2.2014 13:25:39   
Badema
Pozdrav svima,
Je li ikome poznat dr. Kopic ili nesto slicno na Jezeru? Nisam sigurna kako se zove.

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
3.3.2014 23:06:00   
azra666
da li neko zna koja je bolja jezero ili vojna?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
4.3.2014 11:52:05   
Dzenana_G
Ja ovu trudnocu vodim kod dr. Medjedovica i za sada sam prezadovoljna.
Voljela bih da , ako neko ima iskustva s njima, da se javi...


_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu azra666)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
29.9.2014 22:20:48   
zehra k
Postavila bih jedno pitanje za one koji su imali slican problem kao ja. Imam polip na endometriju. Prije godinu dana trebala sam ga otkloniti u Vojnoj bolnici, ali su me otpustili zbog temperature od 37 stepeni.
to sam trebala odraditi histeroskopski, znaci u lokalnoj anesteziji. Polip ne pravi problem, vec je prepreka za trudnocu. Odustajem od svega i poslije godinu dana odlazim na GAK jezero, i polip hoce da mi otklone kiretazom???? Kako,
tako naslijepo otkloniti endometrijalni polip i strugati uterus tek tako. Nijedan doktor nije me ni pogledao, i razocarana sam odnosom doktora prema pacijentima, kao da smo stoka spremna za klanje.Vojna bolnica je puno bolja a ovi gore na Gaku su potpuno nehumani.

(odgovor članu amiyca)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
24.12.2014 10:55:02   
Malena1988
VESNA HADZIKADUNIC BRALO MONSTRUM OD ZENE!!Ni najvecem dusmanu je ne bih preporucila.Ta zivotinja mi je probila matericu,vidjela to i nije smjela reci nego meposlala kuci sa unutrasnjim krvarenjem.Dva dana sam lezala u groznici i kad sam otisla ljekaru rekli su mi da sam na pragu sepse.Sav proces se zavrsio kobnom operacijom i zasivanjem materice!Mjesec dana sam lezala u bolnici.Tu zenu cu proganjati dok sam ziva!Digla sam tuzbu za koju imam osnovu i potrudit cu se da joj oduzmem licencu pa cak i ako mi godine budu trebale!Djevojke,zene,bilo kojeg drugog ljekara izaberite,jer ta zivotinja nema scra ni duse.VESNA HADZIKADUNIC BRALO!zvijer!

(odgovor članu Bubana)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
2.5.2015 12:16:15   
Djavolica
EE ovako drage mojeee posto sam nova na forumu tj nisam ranije ulazila i vidim da su mnoge u nedoumici kojeg doktora odabrati za porod najtoplije preporucujem Dr Zaima Rovcanina mnogi ga ljagaju itd ali je covjek prvo PROFESIONALAN drugo NE TRAZI NOVAC i sl meni obje trudnoce SUPER prosle takodjer i oba poroda on porodio sve u najboljem redu bez i jednog bola i koncica..Prvi sin rodjen 18.10.2007 tezak nevjerovatnih 6350 dug 57 cmuser posted image prirodnim putem opet ponavljam bez ijednog bola i koncica drugi sin rodjen 30.6.2011 tezak 4560 dug 54 cm isto tako bez i jednog bola i koncica znaci covjek krajnje profesionalan nije se odvajao ni minute od mene citavo vrijeme u sali samnom bio oba puta posvetio mi maksimalnu paznju i savjete i svu pomoc koja je bila potrebna..Sada sam opet u 37 moj sedmici trudnoceuser posted image i naravno opet kkod Dr Zaima Rovcanina tom covjeku treba spomenik podici a oni sto ga ljagaju neka im je na dusu...Najiskrenije preporucujem DR Rovcanina user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
9.10.2015 13:10:37   
NivesF
Drage moje, moju prvu trudnocu je vodio Godinjak, bila sam kod njega jel sam imala problem sa zacecem ali kad
sam ostala trudna poslije je sve islo ok svojim tokom. Bila sam mladja i prilicno neupucena pa sam do kraja trudnoce ostala kod njega.
Pri tom sam trudna svaki pregled ga cekala od 3-5 sati jel on radi specificne zahvate i vodjenje uredne trudnoce u usporedbi s tim
je zadnje na listi prioriteta. Pohvale za njega kao Dr. ali jako je bitno sta vama ustvari treba.
Ako je trudnoca rizicna ili postoji neki problem morate traziti doktora koji je dobar patolog trudnoce, a takodje nisu svi doktori akuseri...
Recimo Dr. Divanovic je dobar jel je ujedno i ginekolog i endokrinolog pa moze sagledati iz ugla ako imate problem sa stitnom ili slicno.
Trenutno vodim drugu trudnocu i imam termin kod Dr. Lejla Imsirija, nadam se najboljem user posted image


(odgovor članu Djavolica)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
9.10.2015 13:19:14   
Isha

IZVORNA PORUKA: Djavolica

EE ovako drage mojeee posto sam nova na forumu tj nisam ranije ulazila i vidim da su mnoge u nedoumici kojeg doktora odabrati za porod najtoplije preporucujem Dr Zaima Rovcanina mnogi ga ljagaju itd ali je covjek prvo PROFESIONALAN drugo NE TRAZI NOVAC i sl meni obje trudnoce SUPER prosle takodjer i oba poroda on porodio sve u najboljem redu bez i jednog bola i koncica..Prvi sin rodjen 18.10.2007 tezak nevjerovatnih 6350 dug 57 cmuser posted image prirodnim putem opet ponavljam bez ijednog bola i koncica drugi sin rodjen 30.6.2011 tezak 4560 dug 54 cm isto tako bez i jednog bola i koncica znaci covjek krajnje profesionalan nije se odvajao ni minute od mene citavo vrijeme u sali samnom bio oba puta posvetio mi maksimalnu paznju i savjete i svu pomoc koja je bila potrebna..Sada sam opet u 37 moj sedmici trudnoceuser posted image i naravno opet kkod Dr Zaima Rovcanina tom covjeku treba spomenik podici a oni sto ga ljagaju neka im je na dusu...Najiskrenije preporucujem DR Rovcanina user posted image user posted image user posted image


Masalah bebe su bile velike, ali to sto je porod prosao bez bola je do tvog organizma, a ne do dr. Sretno ti i sada sa bebicom, ali sva su iskustva individualna, dr Rovcanin nije nikada dok sam lezala na patologiji pogledao ctg npr, nego onako rutinski se potpise. Drugi su me slali na ponavljanja, pa i po noci.

(odgovor članu Djavolica)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
5.1.2017 12:08:18   
Alverde
Drage moje,da li neko od vas zna kako mogu zakazati termin kod dr. Naime Imsirije? Ima li iko njen kontakt tel. ili kako se narucuje kod nje za pregled?

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
3.11.2017 1:24:52   
Pedeset_jedancm
Moj licni izbor doktor Vahidin Katica. Prvi je bio Dekovic. Koji je sa Nikulinom napravio takav haos da sam zamalo umrla. Hvala dragom Bogu bio je dr Vahidin tu, preuzeo star u svoje ruke i napravio hitan carski, dol bi ova dvojica nastavljala davati drip da se otvorim iako nisam mogla. Dosli su samo da se uvjere da sam ziva kada sam sa intenzivne presla na odjel. Nasu sobu su u sirokom luku zaobilazili. Dr Katica ujutro i navece je bio pored mene (vandredna situacija falilo im ljekara tako da je Dr Katica radio od 8 do 5). Poslije mi je sve ispricao kako je bilo i sta i zasto hitan carski. Po meni jedan veliki gospodin i jedan veliki respect za Dr Katicu. (Inace cula sam od njegove rodice koja radi na odeljenju posle porodjaja da Vahidin u zadnje vrijeme cisti probleme Borisa i Sanjina jer njih dvojica gledaju samo $)

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
7.11.2017 20:46:33   
Loknica32
Pozdrav,molim za informaciju.
Imam nekih problema naravno ginekoloskih,uzasne menstruacije,bolovi,povracanje...bas bas uzas zadnja tri mjeseca. Cula sam sam za ginekologa Mehic Mirza u KBZ....pa me zanimju iskustva.Hvala. Lijep pozdrav😉

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
7.11.2017 20:56:43   
Pedeset_jedancm
Salko Masic, Ordinacija Vita Vogosca. Nije skup od 20-50 KM se cijene krecu (ja sam radila uz + gin., pregled 50KM), jako prijatan, radi svoj posao temeljito, sve nase strahove objasni. Sto se tice lijekova vise ide na prirodnu bazu :)

(odgovor članu Loknica32)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
19.5.2019 22:45:39   
Berna4
Da li je neko imao iskustvo sa doktoricom Fatimom Gavrarankapetanovic

(odgovor članu Pedeset_jedancm)
Neposredna veza do poruke: 215
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *