|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koju dohranu?
19.1.2016 10:17:30   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Farah 00


IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: Farah 00


IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: Vanne


IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: Vanne

Plivitove kapi su sari pogorsavale grceve,kupila sam oleovit,i bilo je bolje...sad smo opet presli na plivitove i ok je stanje a i ona je velika...tako da oleovit toplo preporucujem...a i ukusnije su.od plivitovih,nemaju nikakav okus,a plivit su bas gorke,ja ne znam kako ih sara moze,nikad ih ne odbija,nekad mi sama donese bocicu i kasikicu i kaze daj user posted image
Do koje godine se daju d3 kapi? ja njoj jos uvijek dajem,ima godinu i po,i meni je doktorica rekla da dajem u mjesecima koji u nazivu imaju slovo r...


mi smo d3 uzimali do godinu i po i onda presli na omega kapi, ima 3 god i 8 mjeseci i jos uvijek uzima omegu.

Kakve su omega kapi? je li samo omega u njima? Nema d vitamin? koliko kostaju i koliko dugo moze biti pakovanje?



Eno na temi d3 kapi admin sve objasniuser posted image Ja sam mu pocela kapi/ulje davati na preporuku dr. Ja kupujem ove http://www.pharmaliferesearch.it/index.php/en/prodotti-2/2014-07-22-09-50-50/children-0-12/omega-junior-detail bas je juce mm kupio nove, ali ja se ne mogu sjetiti tacno koliko kostaju oko 12-16 km i nama budu mjesec.

Da ne budem bas ot...mi smo prie 3 dana presli sa hipp combiotic na babyloveuser posted image user posted image


A zbog cega ste presli na babylove, jel malenoj nije odgovarao Hipp?

I mi smo probali babylove jer je dosta povoljniji i hvale ga, al mi se dijete pocelo muciti sa stolicom. Bila zelena i tvrdja. A znao bi i da ne kaki, pa se bas patio


Ona za sad nema problema sa stolicom a i hoce da jede. I dalje jede i spava isto, nikakve promjene nema od kad je presla na babylove.
Farah iskreno da ti kazem htjela sam joj u startu kupiti babylove ali me mm napao user posted image user posted image Kaze mogla si prvom djetetu aptamil a ovoj hoces babylove da uvalis. Napade me, zbuni i ja uzmem hipp combiotikuser posted image user posted image Sad sam se vratila na prvobitni plan ugl iz ekonomskih razloga user posted image

Ja i ne znam kako se krecu cijene.... mislila sam da je sve isto... jer sam vidjela da je babylove pakovanje 300 grama. Za sad koristimo Novalac, 12 KM kutija od 400 gr, s tim da je 5+1 gratis pa me izadje kutija 10KM.

Babylove je pakovanje 600 grama oko 9-10 KM zavisno je li BIO ili obicno
Zar Novalac nije skuplji? Mislila sam da je oko 15-16 KM. Ja sam uzimala Novalac Allernova i on je 36 KM user posted image

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: Koju dohranu?
19.1.2016 23:00:45   
Farah 00

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: Farah 00


IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: Farah 00


IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: Vanne


IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: Vanne

Plivitove kapi su sari pogorsavale grceve,kupila sam oleovit,i bilo je bolje...sad smo opet presli na plivitove i ok je stanje a i ona je velika...tako da oleovit toplo preporucujem...a i ukusnije su.od plivitovih,nemaju nikakav okus,a plivit su bas gorke,ja ne znam kako ih sara moze,nikad ih ne odbija,nekad mi sama donese bocicu i kasikicu i kaze daj user posted image
Do koje godine se daju d3 kapi? ja njoj jos uvijek dajem,ima godinu i po,i meni je doktorica rekla da dajem u mjesecima koji u nazivu imaju slovo r...


mi smo d3 uzimali do godinu i po i onda presli na omega kapi, ima 3 god i 8 mjeseci i jos uvijek uzima omegu.

Kakve su omega kapi? je li samo omega u njima? Nema d vitamin? koliko kostaju i koliko dugo moze biti pakovanje?



Eno na temi d3 kapi admin sve objasniuser posted image Ja sam mu pocela kapi/ulje davati na preporuku dr. Ja kupujem ove http://www.pharmaliferesearch.it/index.php/en/prodotti-2/2014-07-22-09-50-50/children-0-12/omega-junior-detail bas je juce mm kupio nove, ali ja se ne mogu sjetiti tacno koliko kostaju oko 12-16 km i nama budu mjesec.

Da ne budem bas ot...mi smo prie 3 dana presli sa hipp combiotic na babyloveuser posted image user posted image


A zbog cega ste presli na babylove, jel malenoj nije odgovarao Hipp?

I mi smo probali babylove jer je dosta povoljniji i hvale ga, al mi se dijete pocelo muciti sa stolicom. Bila zelena i tvrdja. A znao bi i da ne kaki, pa se bas patio


Ona za sad nema problema sa stolicom a i hoce da jede. I dalje jede i spava isto, nikakve promjene nema od kad je presla na babylove.
Farah iskreno da ti kazem htjela sam joj u startu kupiti babylove ali me mm napao user posted image user posted image Kaze mogla si prvom djetetu aptamil a ovoj hoces babylove da uvalis. Napade me, zbuni i ja uzmem hipp combiotikuser posted image user posted image Sad sam se vratila na prvobitni plan ugl iz ekonomskih razloga user posted image

Ja i ne znam kako se krecu cijene.... mislila sam da je sve isto... jer sam vidjela da je babylove pakovanje 300 grama. Za sad koristimo Novalac, 12 KM kutija od 400 gr, s tim da je 5+1 gratis pa me izadje kutija 10KM.

Babylove je pakovanje 600 grama oko 9-10 KM zavisno je li BIO ili obicno
Zar Novalac nije skuplji? Mislila sam da je oko 15-16 KM. Ja sam uzimala Novalac Allernova i on je 36 KM user posted image

Uh taj je bas skup, jel taj za djecu s alergijama?
Novalac 1 u nekim Apotekama je 13- 14 KM, u Apotekama Sarajevo je 12.70, a u Apotekama Lupriv je 12KM, s tim da je trajna akcija 5+1gratis, pa kutija dodje 10 KM.

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: Koju dohranu?
9.2.2016 21:35:51   
lajlac
Zenice drage...jucer me je doktorica napala jer mi je dijete presitno. Inace, rodjen je sa 2900 kg, 3 mjeseca mu je i 5 dana, imao je sve donedavno grcice. Na Bebimilu smo i prema shemi ishrane on bi trebao jesti 850 ml u 24 h, a jede 680-710 ml. Nece vise ni silom. Dobija 750 gr.po mjesecu...kad vidim koliko druga djeca jedu,postanem nervozna... Jesu li ove mjere pravi orijentir?

_____________________________

Lajla

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: Koju dohranu?
9.2.2016 22:52:06   
lajlac
Jos da dodam da ne mislim da je toliko sitan. Pa logicno je da ne moze pojesti mnogo, jer je sitnije gradje, zeludac mu je ko zrno graha...i sve mislim ako dobija na tezini, ne gubi, to je pokazatelj da je sve ok. Ali cemu onda svi oni komentari???? Pozz

_____________________________

Lajla

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: Koju dohranu?
11.2.2016 22:18:59   
M.A.M.
Vece drage zene,mi danas presli sa novalaca 1 na babylove 2 medjutim curica jede duplo manje nego sto je jela novalac,jel moguce da joj se ne svidja,stolica je danas uredna bila,inace jede po 150 ml ali babylove jedva pojede 60-70 ml i tako citav danuser posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: Koju dohranu?
11.2.2016 22:24:07   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: M.A.M.

Vece drage zene,mi danas presli sa novalaca 1 na babylove 2 medjutim curica jede duplo manje nego sto je jela novalac,jel moguce da joj se ne svidja,stolica je danas uredna bila,inace jede po 150 ml ali babylove jedva pojede 60-70 ml i tako citav danuser posted image


možda je on zasitniji...koliko pise da je dnevna doza?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: Koju dohranu?
11.2.2016 22:31:15   
M.A.M.
IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: M.A.M.

Vece drage zene,mi danas presli sa novalaca 1 na babylove 2 medjutim curica jede duplo manje nego sto je jela novalac,jel moguce da joj se ne svidja,stolica je danas uredna bila,inace jede po 150 ml ali babylove jedva pojede 60-70 ml i tako citav danuser posted image


možda je on zasitniji...koliko pise da je dnevna doza?


A jaci je od novalaca 1 logicno hehe,dajem joj 150 voda + 5 kasikica =170 ml ali mi bas neobicno da ovako malo jede jer je bas poguzija od rodjenja

Curica ti ima najljepse ime na svijetuuser posted image

< Poruku je uredio M.A.M. -- 11.2.2016 22:32:24 >


_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 407
   RE: Koju dohranu?
11.2.2016 23:57:04   
lajlac
MAM koliko je curici? 6 mjeseci?

_____________________________

Lajla

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: Koju dohranu?
12.2.2016 6:32:16   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: lajlac

MAM koliko je curici? 6 mjeseci?


Da lajlac

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: Koju dohranu?
12.2.2016 8:16:06   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: M.A.M.

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: M.A.M.

Vece drage zene,mi danas presli sa novalaca 1 na babylove 2 medjutim curica jede duplo manje nego sto je jela novalac,jel moguce da joj se ne svidja,stolica je danas uredna bila,inace jede po 150 ml ali babylove jedva pojede 60-70 ml i tako citav danuser posted image


možda je on zasitniji...koliko pise da je dnevna doza?


A jaci je od novalaca 1 logicno hehe,dajem joj 150 voda + 5 kasikica =170 ml ali mi bas neobicno da ovako malo jede jer je bas poguzija od rodjenja

Curica ti ima najljepse ime na svijetuuser posted image


Odlučila cura da malo pripazi na liniju user posted image user posted image
Jel i tvoja cura A...? :)

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: Koju dohranu?
12.2.2016 8:20:17   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: M.A.M.

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: M.A.M.

Vece drage zene,mi danas presli sa novalaca 1 na babylove 2 medjutim curica jede duplo manje nego sto je jela novalac,jel moguce da joj se ne svidja,stolica je danas uredna bila,inace jede po 150 ml ali babylove jedva pojede 60-70 ml i tako citav danuser posted image


možda je on zasitniji...koliko pise da je dnevna doza?


A jaci je od novalaca 1 logicno hehe,dajem joj 150 voda + 5 kasikica =170 ml ali mi bas neobicno da ovako malo jede jer je bas poguzija od rodjenja

Curica ti ima najljepse ime na svijetuuser posted image


Odlučila cura da malo pripazi na liniju user posted image user posted image
Jel i tvoja cura A...? :)


Moram se vratiti na novalac definitivno nista od babylove jutros jedva pojela 30 ml,jeste i moja je A :)

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: Koju dohranu?
12.2.2016 8:26:04   
Visnja RR
To je samo dokaz da joj ne prija i pametno je da se vracas na Novalac
Ja sam malo izašla iz fazona jer je moja cura veš školarka ali uzmi Novalac 2

MI smo počeli s Hippom ali smo brzo prešli na Aptamil (1 pa 2 pa 3)... (ne smijem ni napisati kako je dugo pila 3) user posted image

(Da najljepše je ime) :)

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 412
   RE: Koju dohranu?
14.2.2016 20:46:09   
mirnah
Lajlac moj jede dobro...ali je u pocetku imao slicne navike. Ne znam, mislim da one kolicine nisu orijentir...svako dijete je razlicito...mozda da se javi neko iskusniji...i ja sam rodila prvo dijete prije 3 mjeseca....milion nedoumica.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: Koju dohranu?
14.2.2016 21:03:50   
lajlac
Ne znam vise sta radit...cak razmisljam da posjetim pedijatra...svak mi kaze da sam se previse opteretila, moguce, ali ne mogu sebi pomoci. Prije grceva koristili smo Nan, i jeo je dobro, vidim u biljeznici, jer sam sve zapisivala...medjutim promjena Nana na Bebimil rezultirala je automatskim prestankom grceva...pa sad kad su prosli grcevi jeli se mogu vratiti grcevi? Jeli do Bebimila? Koliko cesto se moze mjenjati formula, koliko je to pametno ne znam...sveukupno ima vec 2 dana jede 550 ml uzas...

_____________________________

Lajla

(odgovor članu mirnah)
Neposredna veza do poruke: 414
   RE: Koju dohranu? (za mame koje ne doje)
16.8.2016 15:17:53   
Vanne
Sestra ne doji bebu,vec joj daje hipp add...ali joj stolica pretvrda,daje joj i caj od komoraca izmedju flasica...
Od koje dohrane stolica bude meksa? Ima li ko preporuku jer ova beba se uzasno pati kada kaki,a mene dusa boli kad je gledam kako se napinje...pa da joj promijenimo ad..a beba je stara tri nedjelje....

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu aleks)
Neposredna veza do poruke: 415
   RE: Koju dohranu? (za mame koje ne doje)
16.8.2016 17:19:51   
loptica7
Vanne kako si ti i curica?

Ja sam koristila hipp i bebimil, ali su mojoj djeci odgovarale obje tako da nismo mijenjali. Mozda to ovisi od bebe do bebe, ne reagira svatko isto na sve vrste dohrane.

Nadam se da ce ti se javiti netko tko ima iskustva s mijenjanjem dohrane. user posted image

_____________________________

"Nitko se ne može vratiti u prošlost i stvoriti novi početak. Ali svatko može početi danas i stvoriti drugačiji završetak."

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 416
   RE: Koju dohranu? (za mame koje ne doje)
16.8.2016 17:52:52   
Visnja RR
Vanne najbolje da se posavjetuje sa pedijatricom... očito da joj treba da se navikne ili ne pije adekvatan Hipp...Neka pedijatrica odluči koji je najbolji ze babicu
Mi smo bili na Aptamilu ... (mada više nemam pravo pisati na ovoj temi jer moja cura ima 8 g) i

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 417
   RE: Koju dohranu? (za mame koje ne doje)
17.8.2016 17:43:50   
Vanne
Loptice nas dvije smo super,sarah prava curica,volimo se i uzivamo user posted image

Ja sam joj rekla da uzme aptamil,pa cemo vidjeti rezultat...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 418
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *