|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?!
23.2.2017 18:01:57   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

vidjela sam ja divan Lego, težak svega 750 gr, prelijep ali ne znam je li vrijedan tog novca?!


http://www.eurocom.hr/ruksak-ergonomski-ps11-star-wars-episode-7-p4-p10345

Mi imamo ovaj lego i kao jako je lagan (680gr), al cini mi se da je opet tezak. Jest ono da je kvalitetan i ergonomski i sta ti ja znam. Dugo ce trajati, al ima i laganijih. Doduse, ako je laganiji nije tog oblika sto je dobar za ledja. Sad od dva zla biraj manji.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?!
23.2.2017 19:04:56   
teacher75
IZVORNA PORUKA: salmy

Nisam gledala u pridavnicama sportske opreme...jad smo kimono trazili niko nema..samo u bbi i to poskup..jad smo kupili Intersport ih ima jos snizeniuser posted image ..
Jedva mu skoro nasla onu plasticnu ko aktovku za likovno..obisla sve knjizare...
Pocy moze ako vam je viska...hvala


Kako niste nasli kimono? U.skenderiji ima radnja cim udjes pored pored harisa nekadasnjeg s desne strane nakon tiffanyja dodje. Tamo prodaju svu mogucu opremu za sportove. Mi smo torbicu kupili u knjizari, isti dezen ko ruksak

< Poruku je uredio teacher75 -- 23.2.2017 19:06:04 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?!
23.2.2017 19:08:05   
teacher75
Mi smo kupili puls anatomski ruksak a ima i connect od opcine sto je dobila. Oba su dobra, samo sto mi se connectov cini malo tezi al ima i vise pregrada

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?!
24.2.2017 9:59:09   
salmy

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: salmy

Nisam gledala u pridavnicama sportske opreme...jad smo kimono trazili niko nema..samo u bbi i to poskup..jad smo kupili Intersport ih ima jos snizeniuser posted image ..
Jedva mu skoro nasla onu plasticnu ko aktovku za likovno..obisla sve knjizare...
Pocy moze ako vam je viska...hvala


Kako niste nasli kimono? U.skenderiji ima radnja cim udjes pored pored harisa nekadasnjeg s desne strane nakon tiffanyja dodje. Tamo prodaju svu mogucu opremu za sportove. Mi smo torbicu kupili u knjizari, isti dezen ko ruksak

Nasli preko one grupe...dobili i bjeli i zuti pojas...extra
Sutra polaze nrku crtuuser posted image ...pa zar par mj.valjda zuti ...mah nafuro se samo tako

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?!
24.2.2017 11:37:48   
teacher75
Super. Bas mi je drago da mu se svidja user posted image moja lana krenula sa borbama pa je odusevljena, bas joj se svidja, i rukavice smo kupiliuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 105
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *