|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kupovina putem interneta
6.6.2013 20:06:36   
calahoe
jel neka od vas narucivala sa ove stranice ista?
http://www.bonprix.de/produkt/bikini-cup-c-schwarzhelloliv-979299/
evo ,konkretno bih ovaj kostim tako rado narucila,al na ovoj stranici se snalazim ko burek u svemiru,hem mi je njemacki nepoznanica ni translate nije od neke pomoci,hem mi je i sistem narucivanja nekako zbrckan.Hajde molim vas ako ko zna da mi ovo malo rastumaci,kostim mi se jako sviđauser posted image

< Poruku je uredio calahoe -- 6.6.2013 20:08:54 >

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: kupovina putem interneta
6.6.2013 21:43:48   
teacher75
kostim je boli glavauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: kupovina putem interneta
7.6.2013 9:43:46   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: calahoe

jel neka od vas narucivala sa ove stranice ista?
http://www.bonprix.de/produkt/bikini-cup-c-schwarzhelloliv-979299/
evo ,konkretno bih ovaj kostim tako rado narucila,al na ovoj stranici se snalazim ko burek u svemiru,hem mi je njemacki nepoznanica ni translate nije od neke pomoci,hem mi je i sistem narucivanja nekako zbrckan.Hajde molim vas ako ko zna da mi ovo malo rastumaci,kostim mi se jako sviđauser posted image

Ovaj kostim trenutno nije raspoloziv, tj bit ce uskoro raspoloziv (ima opcija da se unese e-mail pa te obavijeste kad im dodje na stanje), a sto se dostave tice, vrse je samo u Njemackoj.

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: kupovina putem interneta
7.6.2013 11:30:22   
calahoe

IZVORNA PORUKA: Pikapolonica


IZVORNA PORUKA: calahoe

jel neka od vas narucivala sa ove stranice ista?
http://www.bonprix.de/produkt/bikini-cup-c-schwarzhelloliv-979299/
evo ,konkretno bih ovaj kostim tako rado narucila,al na ovoj stranici se snalazim ko burek u svemiru,hem mi je njemacki nepoznanica ni translate nije od neke pomoci,hem mi je i sistem narucivanja nekako zbrckan.Hajde molim vas ako ko zna da mi ovo malo rastumaci,kostim mi se jako sviđauser posted image

Ovaj kostim trenutno nije raspoloziv, tj bit ce uskoro raspoloziv (ima opcija da se unese e-mail pa te obavijeste kad im dodje na stanje), a sto se dostave tice, vrse je samo u Njemackoj.


hvala ti na objasnjenju nista onda od kostima

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: kupovina putem interneta
14.1.2014 13:43:18   
Daliyah92
.





< Poruku je uredio Daliyah92 -- 14.1.2014 13:48:57 >


_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: kupovina putem interneta
15.7.2014 5:33:46   
monikabeluci
dobra tema. carters kod nas je preskup, ali ima fora kako naruciti sa americke stranice preko posrednika, i prodje se povoljnije.ako nekog zanima neka pita pa mu objasnimuser posted image

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: kupovina putem interneta
4.3.2015 17:15:29   
almondray
Zna li neko dali je moguće naručiti nešto preko amazon.de na nečiju adresu u Njemačkoj.
Znači da ja platim sa svog acc ali da dam adresu nekog u Njemačkoj.
I dali je neko upućen u fazone amazon prime?

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu monikabeluci)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: kupovina putem interneta
4.3.2015 17:27:52   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: almondray

Zna li neko dali je moguće naručiti nešto preko amazon.de na nečiju adresu u Njemačkoj.
Znači da ja platim sa svog acc ali da dam adresu nekog u Njemačkoj.
I dali je neko upućen u fazone amazon prime?

Mislim da se ti mozes dogovoriti sa prodavcem. Mada najcesce kazu da shipping i billing adresa moraju biti iste, tj ona sa paypala bi trebala biti ona na koju se salje. Ali postoji opcija da se prodavac obavijesti da bi trebalo slati na drugu adresu.

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: kupovina putem interneta
6.3.2015 21:45:43   
ijaa
imam pitanje kada ugledah da ova tema postoji, da li je neko narucivao preko fb stranice MUVE KUPOVINA DZAFIC. Desilo mi se da sam prije odprilike 3 mj narucila kaputic, koji je trebao da stigne prije nove godine, pa mi je doticna rekla da je sada odnosno tada guzva na granici iz Engleske je trebao da stigne. I to se razvuklo do neba...ja uplatila nnisam to napomenula odmah kad smo se dogovorili moja velika greska, onda sam pocela da je prozivam po fb onda mi se tek javila....i kao da sam ja nefer i da joj posaljem broj racuna ja tako posaljem i evo mjesec dana jos nista navaljujem nekad se javi uvijek je u obavezama...user posted image sta da radim? Je li neka imala slicno iskustvo?

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: kupovina putem interneta
9.3.2015 9:02:46   
zagy

IZVORNA PORUKA: almondray

Zna li neko dali je moguće naručiti nešto preko amazon.de na nečiju adresu u Njemačkoj.
Znači da ja platim sa svog acc ali da dam adresu nekog u Njemačkoj.
I dali je neko upućen u fazone amazon prime?


Ja uredno naručujem na amazon.de, plačam svojom karticom isporuka u njamčkoj kod rodbine, samo tako registruješ račun na tvoje ime, a adresa isporuke drugo ime, i radi user posted image user posted image

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: kupovina putem interneta
9.3.2015 17:20:32   
almondray

IZVORNA PORUKA: zagy


IZVORNA PORUKA: almondray

Zna li neko dali je moguće naručiti nešto preko amazon.de na nečiju adresu u Njemačkoj.
Znači da ja platim sa svog acc ali da dam adresu nekog u Njemačkoj.
I dali je neko upućen u fazone amazon prime?


Ja uredno naručujem na amazon.de, plačam svojom karticom isporuka u njamčkoj kod rodbine, samo tako registruješ račun na tvoje ime, a adresa isporuke drugo ime, i radi user posted image user posted image

user posted image
super,već sam dogovorila sa prijateljima samo nisam još realizovala narudžbu user posted image kad sam prokleta sve mi se sviđauser posted image
A vidim da to nije kao na ebayu,ovdje je prodavac firma (npr.hasbro)a ne pojedinci...ne vidim mogućnost da im se šalje porukauser posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: kupovina putem interneta
10.3.2015 8:18:38   
zagy
Na amazonu prodaju firme, a kontaktirala sam samo amazon direktno u slučaju žalbe, da pošiljka nije stigla i sl.

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 437
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *