|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Molim pomoć
19.10.2014 22:13:43   
Rina26
Pozdrav mame,mali mi ima suženje mokračnih kanala tj.na piši mu kanal sužen pa mene zanima gdije se ja trebam u Mostaru javit jer dobila sam uputnicu za dole a nisu mi ništa rekli pedijatrica je vamo bzvz,pa ako neka od vas zna da mi pomogne.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Molim pomoć
19.10.2014 23:16:27   
saritaa
a gdje zivis, i sta pise na uputnici?

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Molim pomoć
20.10.2014 12:18:43   
elmaL
Vjerovatno si u HNK negdje, ako si dobila uputnicu za Mostar.
Dobro ti Sarita kaze, pogledaj sta na uputnici pise, mora pisati gdje te salju.
RMC 'Safet Mujic'? Ili mozda KBC Mostar na Bijelom Brijegu?


_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Molim pomoć
20.10.2014 12:42:35   
Almuccia
Zene su ti vec napisale da bi trebalo stajati na uputnici gdje da idete. Ako se ne snalazis bas po gradu du evo ti brojevi nekih od taxi sluzbi (stizu ubrzo nakon primjenog poziva i nisu skupi. Mene najvise izaslo 3.60 KM) 1503, ili 1506 ili 1507 imas i 1508 i 1599. Sve razlicite sluzbe. Javi sta stoji na uputnici i sretno vam bilo i da sto prije maleni bude dobro.

_____________________________

Loading... neki pametan potpis ali nikako da skontam sta :P

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Molim pomoć
20.10.2014 13:28:47   
marinčii
RINA26 evo zene ti sve rekose,ako si iz ZHZ onda trebas na BB na pedijatriju tamo ti je doktorica Vesna Brkic ona je nefrolog,mislim da kod nas jos nema djecijeg urologa ,ali sam cula da dolazi dr.Saraga iz Splita pa se s njim savjetuju o svemu,to ce te oni tamo uputiti,sretno i da sve bude ok.

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Almuccia)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *