|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mutacije na FII genu i Faktor V Leiden i ...
22.9.2015 9:17:23   
malena27 RR
IZVORNA PORUKA: camelia

Otvaram ovu temu da vidim ima li neko iskustva s navedenim... kod mene je situacija slijedeća, nalaz trombofilije je pokazao da sam heterozigot za mthfr i zato koristimm clexane injekcije, ovaj ciklus sam uzimala klomifen i dr je pratio rast folikula. Nakon praćenja primila sam injekciju choriomona sad trenutno čekam rezultat user posted image je li neko imao slično iskustvo koje je za rezultat imalo user posted image




IZVORNA PORUKA: Jelena86

Draga, chorimon je stoperica, stop injekcija, koja se daje prije aspiracije, to koristimo svi koji simo u postupku, samo tu ili od nekog dr.proizvodjaca. klomifen spada u neku blau stimulaciju, koristila ga, ali mi tanjio endometrij, pa me prebacili na femaru. Ali ne reaguje svako isto na njega. a Clexane, ili fragmin ili heparin se daje zbog urođene ili stečene trombofilije, radi bolje prokrvljenosti maternice, kako bi se mogla omogućiti bolja implantacija,a kako bi se spriječili spontani, koji prijete enama sa trombofilijom. Ja imam blai oblik PAI Gena, tako da sam sad za sad na aspirinu, a ako ostanem trudna idu injekcije.
Nadam se da sam ti pomogla sa definisanjem stvari.



_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Ljubicica11)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Mutacije na FII genu i Faktor V Leiden i ...
1.4.2016 11:52:01   
Gagulina
Pozdrav žene, radila sam faktore koagulacije, svi su u referentnim vrijednostima osim faktora XI on je 44 L, a ref. vrijednosti su od 70 do 120, zna li neko to malo da mi pojasni, pošto sam tek u srijedu naručena kod hematologa, a jako brinem. Unaprijed hvala svima, pozdrav.

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Mutacije na FII genu i Faktor V Leiden i ...
3.4.2016 21:29:29   
Monika25
Cao svima nova sam tu.. moja situacija je sljedeca.imam 25god i imala sam dva spontana pobacaja u 7. tj trudnoce, plod se nije razvijao kako treba.. uradila sam sve nalaze i dijagnosticirana mi je trombofilija i imam problema s visokim prolaktinom,uvjek visi od 1000. Nakon mjesec ipo dana od zadnjeg spontanog sam ponovo trudna 4 tjedna.. bojim se ponovnog spontanog,sutra pocinjem koristit fragmin inekcije.. molim iskustva i savjete

(odgovor članu miks)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Mutacije na FII genu i Faktor V Leiden i ...
31.5.2016 7:38:11   
Mincica85
Pozdrav za vas drage moje! Ja sam nova na ovom forumu, a i nova trudnica. Sad u cetvrtak sam saznala da sam u drugom stanju.user posted image Do trudnoce sam bila na aspirinu, a od petka sam vec na clexan 0,4 zbog trombofilije. Takodje uz tu terpiju pijem i letrox za stitnu jer sam imala povisen TSH. Hvala Bogu nakon mjesec dana terpije TSH se vratio u normalu. Da li ima neka mama sa slicnim problemima? Kod ginekologa nisam jos isla jer mi je rekao da je jos uvijek rano. Inace idem kod dr.Divanovica. Sd mi predstoji duga borba, ali se nadam uz Boziju pomoc sa sretnim zavrsetkom user posted image user posted image

(odgovor članu Bina_90)
Neposredna veza do poruke: 79
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *