|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mutna plodova voda. Pomoc :O
2.5.2015 23:46:33   
silverwolf
Danas sam radila 4D i doktorica mi je rekla da imam dosta zamucenu plodnu vodu i da se javim svojoj doktorici radi daljih pretraga. 19 sam sedmica. Nigdje nisam mogla naci nista o ovome,zna li ko sta? Ne znam kako cu izdrzati do utorka user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Mutna plodova voda. Pomoc :O
3.5.2015 13:57:39   
rose
meni je nejasno kako ona preko UZ vidi da je voda zamucena? koliko znam to se tek amnioskopijom moze utvrditi..ko zna sta je ona vidjela a ti svakako svojoj dr ili po drugo misljenje.

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu silverwolf)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Mutna plodova voda. Pomoc :O
3.5.2015 18:52:06   
Bella.88
ja sam čula da se govori o mutnoj vodi u kasnoj trudnoći
ja bih što prije otišla doktoru
sretno,nadam se da će sve biti okuser posted image

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Mutna plodova voda. Pomoc :O
3.5.2015 19:23:53   
Mirkica
ne znam ako ikako imas mogucnost da odes doktoru u bolnicu bilo gdje , kakav utorak . SRETNOO

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Mutna plodova voda. Pomoc :O
4.5.2015 18:47:06   
Finepex

IZVORNA PORUKA: silverwolf

Danas sam radila 4D i doktorica mi je rekla da imam dosta zamucenu plodnu vodu i da se javim svojoj doktorici radi daljih pretraga. 19 sam sedmica. Nigdje nisam mogla naci nista o ovome,zna li ko sta? Ne znam kako cu izdrzati do utorka user posted image

Sto bi cekala do sutra ako te u subotu gledalauser posted image

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu silverwolf)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Mutna plodova voda. Pomoc :O
6.5.2015 16:53:11   
silverwolf
Plodova voda je gusta, a ne mutna. Pogresno mi rekla doktorica. Dobila sam eritromicin u slucaju da je infekcija, pa valjda bude sve ok user posted image

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Mutna plodova voda. Pomoc :O
10.6.2015 22:38:05   
amelaaaa
Tek sad vidim ovu temu, ali da odgovorim, mozda te utjesi. :) I meni su na 4D UZ rekli da mi je plodna voda gušća i nastala je opšta panika. Prva pretpostavka dr. bila je da se radi o infekciji, pa sam radila klasične briseve (vaginalni i cervikalni) - pretpostavljam da si i ti. S obzirom da su bili sterilni, radila sam briseve na urea i mikoplazmu (koje mogu da prodru u plodovu vodu, i stvore taj "mulj"), ali i oni su bili sterilni. Na kraju mi je dr.rekla da se opustim, da se moze desiti da pukne kapilar ili sl.(nemam pojma, toliko sam bila zabrinuta da ne znam ni da li sam dobro shvatila) pa da se na UZ pokaže kao "mulj", odnosno gušća plodova voda, ili je plodna voda jednostavno takva. Brinula sam se kao luda par dana, a onda sam se opustila i evo nas sad u 35.sedmici. Odbrojavamo do user posted image user posted image
Inače, sad na UZ mogu da vide masu tih stvari koje prije nisu mogli i koje su realno jos uvijek nepoznanica. Npr.upravo gusta plodova voda - na internetu ima masa članaka, radova, tema na forumu vezanih za manjak ili višak plodove vode, ali gustina je još uvijek siva zona.

(odgovor članu silverwolf)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *