|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
27.2.2018 10:32:56   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Treći dobitnik CortinaT kreme je LieToMe RR user posted image

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

Do sad nismo imali priliku koristiti CortinaT kremu ali s obzirom da je u kuci dvoje male djece priliku za koristenje bi imali na svakodnevnoj osnovi i voljeli bih imati iskustvo sa kremom koju svi hvale. Mladja djevojcica je u fazi rasta zubica (petica) pa povremeno se pojavi neko crvenilo oko usta za koje sam ubjedjana da bi CortinaT krema rijesila. A nisam sigurna da bih i ja odoljela toj cudotvornoj kremi user posted image



user posted image user posted image user posted image
Hvala puno bas ste me obradovali user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
12.3.2018 8:33:34   
jocajaca
Moja kćerka ima atiopiski dermatitis i sa tim se borimo od trećeg dana njenog života user posted image . Probali smo sve vrste krema koje se mogu pronaći kod nas na tržištu i one jedno vrijeme pomažu, a onda ih se koža zasiti i krećemo ispočetka. Za Cortinat smo slučajno saznali ovako preko nekakvih foruma, nisam baš bila oduševljena i nisam puno očekivala od kreme. Na prvu sam bila sumnjičava i zbog samog naziva koji podsjeća na koritko steroide user posted image , kupili smo je i osvojila nas je u roku od par dana. Obožavamo je i obavezna je stavka u našem domaćinstvu. Daje koži potrebnu vlažnost, ublažava svrab i crvenilo i koža u rekordnom roku zacjeljuje.

_____________________________

12.03.2005. <3
20.11.2013. <3
21.06.2016. <3

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
14.3.2018 8:12:19   
LieToMe RR
Samo da se jos jednom zahvalim sponzoru, krema je juce stigla.
Krema je lagana, divno mirise, u jako prakticnom je pakovanju tako da ne zauzima puno prostora u neseseru. Curice su se vec mazale i po licu i po tijelu user posted image a i mama se malo ogrebala jutros prije sminkanja user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu jocajaca)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
15.3.2018 15:40:23   
*andjela*
Mi bi se bas obradovali da osvojimo ovu kremu,ovde na ringeraji sam cula samo preporuke za nju...
Bas muku mucimo sa ekcemima ..curica ima 2 godine malo malo se pojavi ekcem koji se ne povlaci po mjesec-dva...svasta smo isprobali sinoderm,sinopen,bepanten,razne dermatoloske kreme al se tesko povlaci..Prvo su karakterisali kao pelenski osip..al curica ne nosi pelene od 17 mj ...a ekcem se opet javlja
Pa bi volili pokusati i sa Cortinom..

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
15.3.2018 16:42:18   
ziel
Ja bih voljela obradovati svoju mamu ovom kremom. Na rukama joj se pojavile neke fleke na kojima je koza isusena i crvena... Da vidimo da li bi vasa krema pomogla. user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 280
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Idi na:








Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *