|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nema ništa goreg
29.3.2013 13:30:10   
mirnah
što te ne ubije, ojača te
svaki put (a bilo ih je u mom životu) kad doživim gubitak postajala sam sve jača, uvjerenija da je ovaj život samo prolazan, put za dalje, za mjesto gdje ću se jednog dana susresti sa najmilija i biti napokon ispunjena u cjelosti


Ti si sretna zbog osjecaja koji ti se rodi nakon poraza i gubitka, jer tvoje uvjerenje i nada će sve jednog dana biti bolje i potpunije je zapravo tvoja snaga. E zamisli kad nemas ni taj osjecaj? kad mislis da je zivot prolazan a besmislen, a nista te nije uvjerilo u drugacije? sve gore od goreg ima.
Andy draga, i sve ostale zenice koje su prosle kroz ovo grozno iskustvo, ne dao Bog nikome, drzite se...nek vam dragi Bog podari snage i sabura i vjere...

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: nema ništa goreg
29.3.2013 13:37:30   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

Andy, da ti Bog da snage...znam kako dugo si cekala tu mrvicu...
Izvini sto pitam, kako su ustanovili te deformacije?

eformacije?



Spontani pobacaj tu sam negdje opisala pa mozete provcitat :-(

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: nema ništa goreg
29.3.2013 13:39:58   
malena27 RR
Andy vidjeh na drugoj temi...
Nadam se da ces donijeti ispravnu odluku...tako mi je zao user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: nema ništa goreg
29.3.2013 13:51:52   
Andy_Bec23
Bojim se jako :-(

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: nema ništa goreg
29.3.2013 13:56:11   
malena27 RR
Andy tu smo za tebe... znam da se bojis, ali ti sad ne mozes nista promijeniti...
Uradi nalaze koje dr. preporucuju, onda ces znati vise... ti tu bebu vec volis svim svojim srcem, normalno je da se sekiras...
Ne donosi preuranjene zakljucke niti odluke, dok se malko ne smiris...




_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: nema ništa goreg
10.4.2015 13:19:41   
aksor82
hvala bogom dragom sto je ova tema vecdugo neaktivna ali evo mene da se upisem i tu nikad necu zaboraviti 29.01.2015 posle posla uvece otisla lakara da otvorim trudnicko vec 36 nedelja i vreme za odmor kuci skoro sve spremno za malu curicu maminu princezu ali tamo sok dr kaze beba je mrtva nema srcanu akciju ja mislim tonem u krevet muz se slomio pored mene ma sve je bilo u redu prosle nedelje smo je videli bila je bas exxtra skolska trudnoca
sutra dan u rodilidtu svi cuju tonove na CTG a ja lezim cekam da pocne trudove uz provokacije i da rodim moju mrtvu princezu mamina pepeljuga suze teku poceli trudove a ja se gusim u suzama nam da joj necu cuti glas da je necu cuti kad zaplace to je nesto najbolnije sto sam preivela u zivotu a prosla svasta rodila se mala 2.300 sunce mamino potrazila sam da je vidim kosica spremna za kikice plakala plakala evo vec 2.5 meseca a ja svaki dan placem nemogu se pomiriti neao Bog dragi nikome neznam kako cu dalje tesi me mali bata ima samo 2.5g ne razume nista da nije njega umrela i ja snjom ali moram dalje zbog njega user posted image user posted image user posted image

_____________________________

10.09.2012 rodio se David sunce mamino

30.01.2015 odletela mamina pepeljuga ;(

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: nema ništa goreg
10.4.2015 13:34:37   
Blue rose RR
aksor, žao mi je. Ne mogu ni da osjetim bol koju prolaziš, ali moraš biti jaka i zbog sebe i zbog dječaka (kojeg vidim da imaš po potpisu tvom).
Božija volja je takva bila, i ona se ne preispituje. Budi jaka ... u tvojim mislima i u srcu uvijek će biti tvoja djevojčica koja je prerano otišla, ali moraš krenuti dalje, ka svom životu u kojem imaš malog dječaka, kojem je potrebna mama koja će biti sretna, nasmijana i puna ljubavi prema njemu.

Šaljem ti virutalne zagrljaje podrške.user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu aksor82)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: nema ništa goreg
10.4.2015 13:36:41   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: aksor82

hvala bogom dragom sto je ova tema vecdugo neaktivna ali evo mene da se upisem i tu nikad necu zaboraviti 29.01.2015 posle posla uvece otisla lakara da otvorim trudnicko vec 36 nedelja i vreme za odmor kuci skoro sve spremno za malu curicu maminu princezu ali tamo sok dr kaze beba je mrtva nema srcanu akciju ja mislim tonem u krevet muz se slomio pored mene ma sve je bilo u redu prosle nedelje smo je videli bila je bas exxtra skolska trudnoca
sutra dan u rodilidtu svi cuju tonove na CTG a ja lezim cekam da pocne trudove uz provokacije i da rodim moju mrtvu princezu mamina pepeljuga suze teku poceli trudove a ja se gusim u suzama nam da joj necu cuti glas da je necu cuti kad zaplace to je nesto najbolnije sto sam preivela u zivotu a prosla svasta rodila se mala 2.300 sunce mamino potrazila sam da je vidim kosica spremna za kikice plakala plakala evo vec 2.5 meseca a ja svaki dan placem nemogu se pomiriti neao Bog dragi nikome neznam kako cu dalje tesi me mali bata ima samo 2.5g ne razume nista da nije njega umrela i ja snjom ali moram dalje zbog njega user posted image user posted image user posted image



isto sam doživjela
bebica je umrla nakon poroda
dozvola sam se, sad sam dobro
ako šta treba, razgovor i sl javi se

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu aksor82)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: nema ništa goreg
10.4.2015 16:00:17   
aksor82
hvala na podrsci trudim se da budem jaka ali kada padne noc i mali ide na spavanje suze same krenu zagrlim jastuk da bi me muz nebi cuo i kazem sebi Bog je tako hteo ona je sada mali angjeo koja nas gleda i cuva user posted image

_____________________________

10.09.2012 rodio se David sunce mamino

30.01.2015 odletela mamina pepeljuga ;(

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: nema ništa goreg
13.4.2015 14:34:11   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: aksor82

hvala na podrsci trudim se da budem jaka ali kada padne noc i mali ide na spavanje suze same krenu zagrlim jastuk da bi me muz nebi cuo i kazem sebi Bog je tako hteo ona je sada mali angjeo koja nas gleda i cuva user posted image



znam sve znam....

teško je al moraš dalje, kažeš sebi ma neću da tugujem, nemoj da se tome prepustaš....
znam da ti sad možda i blesavo zvučim al nastoj pobjeći od takvih misli
možda da uvedeš neke fizičke aktivnosti, pa da se dobro smoriš, lakše se zaspe... bar za početak....



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu aksor82)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: nema ništa goreg
14.4.2015 7:45:29   
SREĆNA
Žao mi je što si morala da doživiš i da prođeš kroz tu bol, Bog ima svoje razloge, Njegova je volja i protiv toga ne možemo.Ko zna kakva te nagrada čeka nakon patnje i tuge i mora suza.Znam da je preteško, plači i samo plači, ne drži u sebi.Zagrli svog Davuda i pričaj mu o sestrici, što više pričaš o njoj manje će te boljeti.

Meni je Bog podario dva bandita nakon što mi je uzeo prvu bebu.Sad nakon tri godine i 7 mj. boli i dalje, ništa manje ali je uz moju bandu podnošljivija bol.Ne plačem tako često, nemam ni vremena da se posvetim svojoj boli, ali zato moram imati vremena i snage za moje dvogodišnjake, hvala Bogu pa mi ih je dao.Tako ćeš i ti polahko da dođeš do momenta kada ćeš shvatiti da je tako moralo biti i da drukčije nije, Bog sve vidi i zna, drži se imaš razlog za život, posveti se Davudu što više i biće podnošljivije.Šaljem ti snažni zagrljaj i razumijem te u potpunosti.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: nema ništa goreg
15.4.2015 23:03:56   
irenaSA

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: aksor82

hvala bogom dragom sto je ova tema vecdugo neaktivna ali evo mene da se upisem i tu nikad necu zaboraviti 29.01.2015 posle posla uvece otisla lakara da otvorim trudnicko vec 36 nedelja i vreme za odmor kuci skoro sve spremno za malu curicu maminu princezu ali tamo sok dr kaze beba je mrtva nema srcanu akciju ja mislim tonem u krevet muz se slomio pored mene ma sve je bilo u redu prosle nedelje smo je videli bila je bas exxtra skolska trudnoca
sutra dan u rodilidtu svi cuju tonove na CTG a ja lezim cekam da pocne trudove uz provokacije i da rodim moju mrtvu princezu mamina pepeljuga suze teku poceli trudove a ja se gusim u suzama nam da joj necu cuti glas da je necu cuti kad zaplace to je nesto najbolnije sto sam preivela u zivotu a prosla svasta rodila se mala 2.300 sunce mamino potrazila sam da je vidim kosica spremna za kikice plakala plakala evo vec 2.5 meseca a ja svaki dan placem nemogu se pomiriti neao Bog dragi nikome neznam kako cu dalje tesi me mali bata ima samo 2.5g ne razume nista da nije njega umrela i ja snjom ali moram dalje zbog njega user posted image user posted image user posted image



isto sam doživjela
bebica je umrla nakon poroda
dozvola sam se, sad sam dobro
ako šta treba, razgovor i sl javi se


Isto..38 nedjelja...dva sata prije poroda ostala sam bez svoje prve bebe...
Valjda sam dobro...nedam se...radi ove dvije mrvice kojima sam sav svijet...
I ja sam tu za tebe...

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: nema ništa goreg
16.4.2015 8:43:45   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: irenaSA


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: aksor82

hvala bogom dragom sto je ova tema vecdugo neaktivna ali evo mene da se upisem i tu nikad necu zaboraviti 29.01.2015 posle posla uvece otisla lakara da otvorim trudnicko vec 36 nedelja i vreme za odmor kuci skoro sve spremno za malu curicu maminu princezu ali tamo sok dr kaze beba je mrtva nema srcanu akciju ja mislim tonem u krevet muz se slomio pored mene ma sve je bilo u redu prosle nedelje smo je videli bila je bas exxtra skolska trudnoca
sutra dan u rodilidtu svi cuju tonove na CTG a ja lezim cekam da pocne trudove uz provokacije i da rodim moju mrtvu princezu mamina pepeljuga suze teku poceli trudove a ja se gusim u suzama nam da joj necu cuti glas da je necu cuti kad zaplace to je nesto najbolnije sto sam preivela u zivotu a prosla svasta rodila se mala 2.300 sunce mamino potrazila sam da je vidim kosica spremna za kikice plakala plakala evo vec 2.5 meseca a ja svaki dan placem nemogu se pomiriti neao Bog dragi nikome neznam kako cu dalje tesi me mali bata ima samo 2.5g ne razume nista da nije njega umrela i ja snjom ali moram dalje zbog njega user posted image user posted image user posted image



isto sam doživjela
bebica je umrla nakon poroda
dozvola sam se, sad sam dobro
ako šta treba, razgovor i sl javi se


Isto..38 nedjelja...dva sata prije poroda ostala sam bez svoje prve bebe...
Valjda sam dobro...nedam se...radi ove dvije mrvice kojima sam sav svijet...
I ja sam tu za tebe...


Irena draga user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: nema ništa goreg
17.4.2015 10:01:05   
aksor82

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: irenaSA


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: aksor82

hvala bogom dragom sto je ova tema vecdugo neaktivna ali evo mene da se upisem i tu nikad necu zaboraviti 29.01.2015 posle posla uvece otisla lakara da otvorim trudnicko vec 36 nedelja i vreme za odmor kuci skoro sve spremno za malu curicu maminu princezu ali tamo sok dr kaze beba je mrtva nema srcanu akciju ja mislim tonem u krevet muz se slomio pored mene ma sve je bilo u redu prosle nedelje smo je videli bila je bas exxtra skolska trudnoca
sutra dan u rodilidtu svi cuju tonove na CTG a ja lezim cekam da pocne trudove uz provokacije i da rodim moju mrtvu princezu mamina pepeljuga suze teku poceli trudove a ja se gusim u suzama nam da joj necu cuti glas da je necu cuti kad zaplace to je nesto najbolnije sto sam preivela u zivotu a prosla svasta rodila se mala 2.300 sunce mamino potrazila sam da je vidim kosica spremna za kikice plakala plakala evo vec 2.5 meseca a ja svaki dan placem nemogu se pomiriti neao Bog dragi nikome neznam kako cu dalje tesi me mali bata ima samo 2.5g ne razume nista da nije njega umrela i ja snjom ali moram dalje zbog njega user posted image user posted image user posted image



isto sam doživjela
bebica je umrla nakon poroda
dozvola sam se, sad sam dobro
ako šta treba, razgovor i sl javi se


Isto..38 nedjelja...dva sata prije poroda ostala sam bez svoje prve bebe...
Valjda sam dobro...nedam se...radi ove dvije mrvice kojima sam sav svijet...
I ja sam tu za tebe...


Irena draga user posted image

user posted image hvala vam i ja sam sa ok bar tako mislim i kako kaze Irena moram zbog malog jer sam mu vise nego potrebna valjda kad stignu rezultati iz obdukcije bicu malo bolje i mocicu da produzim zivot dalje user posted image

_____________________________

10.09.2012 rodio se David sunce mamino

30.01.2015 odletela mamina pepeljuga ;(

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: nema ništa goreg
30.9.2016 11:23:17   
amised
Citajuci vase postove odlucila sam da i ja s vama podijelim svoju tuznu pricu.
Nakon prijevremenog poroda, tacnije u 29. sedmici trudnoce, rodio se moj maleni lav.
Moj maleni se borio deset dana i napustio nas, otisao na onaj bolji svijet gdje nema boli ni tuge.
Svaki dan njegovog zivota bio je nada da ce sve biti dobro ali nije izdrzao, mamin lavic.
Bio je nasa prva radost.
Prosao je mjesec dana otkad nije s nama, tuga je prevelika, a ja jos samo mislim kako je trebao jos uvijek biti u mom stomaku.
Ne znam kako krenuti dalje, zastala sam u tom trenutku, ali opet nekako s vjerom u Boga pokusavam da se borim s ovom boli.
Znam da nista vise nece biti isto, radovali smo mu se, uzivali u trudnoci a sad je ostala velika praznina, kao da mi ga je neko ukrao.
Dosao je prerano i prerano nas napustio.

(odgovor članu aksor82)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: nema ništa goreg
3.10.2016 9:54:35   
ladyblue RR
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu amised)
Neposredna veza do poruke: 291
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *