|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nokti all about
4.5.2015 22:12:43   
Visnja RR
obuka user posted image

user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Nokti all about
4.5.2015 22:28:32   
maja78 RR
ja nikad nisam radila nokte gel, nadogradnja, ono sto vidim dosta su lijepi, ali kada krenu izrastati ruzno izgleda

ali ovo me se nesto dojmilo, kada sam hitno primljena u bolnicu a imala nalakirane nokte odmah je receno da se mora skinuti lak a sestre je uhvatila panika da su vjestacki i pricale mi kako su curu dva dana turpijale i skidale nadogradnju i da nije mogla na operaciju sa tim noktima

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Nokti all about
6.5.2015 13:57:39   
mimi_2in1
eh kad ima tema da priupitam user posted image

imala ja gel na noktima..pa dugo poprilicno. mislila sam ga pustiti da izraste, da ga ne skidaju, jer su mi jednom skiadle oni svojim turpijama i faznima, nokti fuj. medjutim izrastao je on al moji nokti su unisteni. kao paus papir su..ako znate sta je to i kako je tanko. znaci savijaju se , pusaju, iskrzani su, toliko su losi da ne mogu da ih uredim turpijicom nikako. pucaju user posted image skinula sam lak, ne bi li malo sebi dolsi. ako imate kakav savjet kako da ih vratim u zivot...fuj na sta mi ruke liceuser posted image isto neki klosar.
nikad viseuser posted image

_____________________________

Pile moje, pace moje malo....lafce moje :) 05.10.2013

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Nokti all about
6.5.2015 14:04:31   
malena27 RR
Potrazi lak 8 u 1 marke Eveline - fantazija za nokte...
Moji uvijek bili lomljivi, krhki, mekani...nikad nisam imala priliku da budu dugi - od prosle godine ga koristim i nokti su mi poceli da rastu i preporodili su se...

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Nokti all about
6.5.2015 14:13:49   
palachinken

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

Potrazi lak 8 u 1 marke Eveline - fantazija za nokte...
Moji uvijek bili lomljivi, krhki, mekani...nikad nisam imala priliku da budu dugi - od prosle godine ga koristim i nokti su mi poceli da rastu i preporodili su se...

Potpisujem!
Ja sam svoje grickala 25 godina. Nakon 2mj evelina, baš su mi lijepi :)

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Nokti all about
6.5.2015 14:22:24   
mimi_2in1
jel se moze on kupiti u DM ili CM-u ili da ga trazim po netu?
hvala na sugestiji user posted image ..probat cu vala, cim ga nadjem aBd.

_____________________________

Pile moje, pace moje malo....lafce moje :) 05.10.2013

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Nokti all about
6.5.2015 14:23:27   
palachinken

IZVORNA PORUKA: mimi_2in1

jel se moze on kupiti u DM ili CM-u ili da ga trazim po netu?
hvala na sugestiji user posted image ..probat cu vala, cim ga nadjem aBd.

DM

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Nokti all about
7.5.2015 10:13:29   
M kao Mama
Kupih ja jučer ovaj 8 u 1 pa da vidimo i to čudo prirode,

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Nokti all about
7.5.2015 10:27:52   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: mama_alma

Kupih ja jučer ovaj 8 u 1 pa da vidimo i to čudo prirode,


odoh ga i ja sad kupiti ...sutra skidam gel s noktiju pa će to vjervatno biti horor

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Nokti all about
7.5.2015 10:33:01   
palachinken
Imate uputstvo kako se koristi pa ga pratite

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Nokti all about
7.5.2015 10:35:08   
salmy
i meni su se nokti ishabali od gela..inace su tanki lomljivi..
ja koristim vec 10 dana alessandro express nail hardner...extra je

lakira se 4 dana..pa skine acetonom pa opet ide svaki dan jedan sloj...i mogu vam reci da su malo cvrsci

Visnja super fazon sa lampicom....sam sebi odradis

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Nokti all about
7.5.2015 10:51:02   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

ja nikad nisam radila nokte gel, nadogradnja, ono sto vidim dosta su lijepi, ali kada krenu izrastati ruzno izgleda

ali ovo me se nesto dojmilo, kada sam hitno primljena u bolnicu a imala nalakirane nokte odmah je receno da se mora skinuti lak a sestre je uhvatila panika da su vjestacki i pricale mi kako su curu dva dana turpijale i skidale nadogradnju i da nije mogla na operaciju sa tim noktima



e, ovi ti je živa istina, ja kada sam trebala roditi drugu curku, imala sam konstantno gel na noktima, to je bio onaj period kada su nokti mogli opsati, sad me strah da prst negdje ne odvalim, a kamoli nokat sa gelom, i budući da je bila opcija CR ja u porodilište sa turpijom odem i isturpijam samo na malim prstima nokte, kako bi mogli pratiti stanje, to je nešto povezano sa anestezijom i sl. al porodih se prirodno, beze nokte raspraih, hahahahhh
u suštinu ako nešto krene po zlu, ne daj bože, valjda poplave nokti ili tako nešto

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Nokti all about
7.5.2015 11:01:04   
mimi_2in1
meni kako rekose da se na noktima prvo vidi kada organizam ostaje bez kisika. valjda prvo pobjele a onda poplave. ne znamuser posted image . i ja sam na jedan zahvat dosla nalakiranih noktiju, kad me sestrica nije kilnula. user posted image al tad sam bila mlada, nesikusna, nista znala nisam. ona skinula prije nego su mi dali anesteziju sa palaca i kaziprsta, na njega stavljali onu ko stipaljku..pa jel tome smetalo nemam blage. ono sto mi je mm rekao je da su mi bili bijelo plavi kad sam krahirala zbog tromba..i iskreno cesto mogu da pratim ako mi nije dobro pobjele, isto ko da se krv povuce iz prstiju.

a sad nazad na lak, od sutra aBd pocinjem mazanje. nadam se da ce im pomoci. rece mi drugarica D3 kapima da ih mazem isto? jel koja probala? kontam ne bi trebalo skoditi..

_____________________________

Pile moje, pace moje malo....lafce moje :) 05.10.2013

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Nokti all about
5.6.2015 7:26:33   
Nika10
Hey, bok svima...
Imam pitanje, sto uciniti sa na pola puknutim noktom? :O :/


__________________
Nokti

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 89
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *