|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: PMS
10.2.2014 7:49:59   
mum82
ja sam poslije oba poroda dobila normalno menzes,naravno uz sve simptomeuser posted image
a dojila obojicu,jednog 11 mj,a drugog 7mjuser posted image

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: PMS
10.2.2014 8:42:09   
Mamica24
Uhhh PMS uvijek osjetim kad pocne a najvise zbog bolova u kostima i misicima a narocito listovima nogu.. Pa malo glavobolja, apetit se otvori nenormalno... I sve tako do prvog dana menstr... Meni pomogne Mg u neofen od 400 mg.. Prije sam u tom periodu isla doktoru jer sam uvijek kontala da sam bolesna... E kad sam pocela pisati dnevnik i pratiti ciklus nekoliko mjeseci sve se slozilo...tako da kad dodju ludi dani ja se dobro pripremim!!

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: PMS
10.2.2014 14:15:52   
Graziella
Ja PMS osjetim tako sto dobijem luđački nagon za čišćenje kućeuser posted image user posted image al ozbiljno sad.sve mora biti pikobelo,nebitno jel cisto nije,sve ponovo na pranje,ma generalka.i ne prođe dan-dva,dobijem,boli me stomak,dekica,caj a kuca blista...

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: PMS
23.5.2015 22:57:56   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Graziella

Ja PMS osjetim tako sto dobijem luđački nagon za čišćenje kućeuser posted image user posted image al ozbiljno sad.sve mora biti pikobelo,nebitno jel cisto nije,sve ponovo na pranje,ma generalka.i ne prođe dan-dva,dobijem,boli me stomak,dekica,caj a kuca blista...


eto uđoh da se pojadam i nađoh ovaj post....matere mi kao da sam ga ja pisala.....user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Graziella)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: PMS
23.5.2015 23:07:20   
bebaa
šalu na stranu.....svaki mjesec sve drugačije....ne mogu uhvatiti ni za glavu ni za rep....svaki mjesec mislim da sam se nešto razbolila jer me nešto novo boli....user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: PMS
24.5.2015 13:44:52   
salmy

IZVORNA PORUKA: Graziella

Ja PMS osjetim tako sto dobijem luđački nagon za čišćenje kućeuser posted image user posted image al ozbiljno sad.sve mora biti pikobelo,nebitno jel cisto nije,sve ponovo na pranje,ma generalka.i ne prođe dan-dva,dobijem,boli me stomak,dekica,caj a kuca blista...

ista sam ti..trenutno se tako osjecam...a zivcana strava Bozija...pojedo sve pred sobom...kad dobijem druga osoba..sve kontra

mati mila kad me klimaks uhvati sta ce biti kuku leleuser posted image

(odgovor članu Graziella)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: PMS
10.10.2015 16:48:34   
azra I ADI
Pozdrav za sve ženice koje muče muku s PMS-om,kod mene bude bol u stomaku i krstima, evo 2 dana kako sam dobila a bol u krstima ne popušta.O apetitu i nervozi da ni ne govorim.Zanima me koliko kod vas traje ciklus? Kod mene je godinama trajao 25 dana i to tačan skoro u sat vremena! Zadnju godinu, možda malo i vie, sve se poremetilo,sve ranije dobijam-evo 2-3 mjeseca ciklus traje 23 dana.Išla sam ginekologu, jer imam neku ranicu pa redovno idem na kontrole,PAPA test došao uredan...Sa Gin. nisam razgovarala o skraćivanju ciklusa, pa me zanima kakva su vaša iskustva? LP

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: PMS
11.10.2015 10:36:22   
Alma_27
Ja sam prosli mjesec za pms probala ulje nocurka i pomoglo mi je. ono se uzima svaki dan. kupila u prodavnici orasnica i pije se po 25 kapi 1-3 puta dnevno. em nisam jela kao luda, em nisam bila nervozna, em se nisam nadimala od viska tecnosti. tamo pise da treba oo 2 mjeseca da se uzmaju svaki dan da bi se primjetili rezultati, ali meno je pomoglo prvi mjesec odmah.

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: PMS
26.2.2016 9:58:21   
koka i po
svaki mjesec sve goreuser posted image

sinoc sam mislila da ce da me prekineuser posted image

ima li koja iskustva sa Femisan kapima?

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: PMS
26.2.2016 10:32:36   
ladyblue RR
ja nisam nikada imala osjećaj da imam PMS nada mm kaže da znam biti nervoznija nego inače.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: PMS
26.2.2016 10:45:58   
teacher75
Eja sam trenutno u pms-u. Jedem cokolade ko luda i nervozna sam i napuhanaauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: PMS
26.2.2016 11:00:17   
Visnja RR
Koko za Fenisan ne mozes znati dok ne probas jer je PMS kod svakog drugaciji očito

Na moju sreću ja nemam nikakvih tegoba ...osim sto teže kontrolišem suze tih dana ... rasplačem se u sekundi ako čujem ili vidim nešto tužno...user posted image al i to se rijetko dešava

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: PMS
26.2.2016 11:26:42   
Lady26
Auuuuu moj PMS.... user posted image
Tad jedem kao luda, slatko pogotovo, nervozna, ljuta....sitnice me izbace iz cipela....


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: PMS
26.2.2016 13:12:56   
koka i po
ja imam bas tegobe.

od naleta vrucina,preko nervoze,lupanja srca,drhtanja ruku,nesanice...ne smijem vise ni da pisem.

i redovno kad tako poludim par dana prije onda dobijem.
a kada dobiti to nikada ne znam.desi se od 10-14 dana prije termina ili dobro zakasni.
bas me lomi.
sinoc sam mislila gotovo je....jutros dobih....nekih desetak dana prije

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: PMS
26.2.2016 13:26:33   
Blue rose RR
Ja sam ljuta na sve i svakoga, a prvo na sebe tokom PMS-a. I s obzirom da znam kako se ponašam, sve i izbjegavam :)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: PMS
1.7.2016 8:33:39   
Mamica24
Na ovoj temi ja bih mogla da se javim skoro svaki mjesec 6-7 dana prije termina... al to meni pocne naglo kao da neko upali prekidac..
Jucer i sinoc bila super... iftar raja smijeh...

Jutros me trzne neki ruzan osjecaj trem u stomaku, napeta... najednom val ruznih misli, muka mi... noge mi ko od olova... nervozna fuj... i sve to nekako u valovima... e kontam se evo ti je dosla drugarica PMS..

Prije sam znala trcati doktoru jednom cak i psihijatru user posted image
dok nisam pocela pratiti menstrualni dnevnik... sad kad osjetim da
Pocinje nekako joj se prilagodima i pustim da odradi svoje...

U razgovoru sa ginekologom predlagao je nalaz hormona
pa mozda i to se nakanim... do tad Alora i Mg ..

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: PMS
1.7.2016 14:59:36   
salmy
Meni 10 dana prije nekad i 15
Muka nervoza idem na wc cesto..jedem sve i svasta...najvise mi se jede cips...Boze mili pojedem po kesicu dvije dnevno....slatko mi se jede 3-4 dana prije i tecnost....
Nervozna gluho bilo...a depilirat se nema sanse...svaka dlaka boli ko dzavo
Prvi dan neka bol u nogama nemoc i slabost...a kad konacni procuri apetit los tezina i mucnina....i tako do sljedeceg pms
Kako starim sve sam gora po tom pitanju..i valunzi me satrase..kad uletim u klimaks pms ce biti mala maca

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: PMS
1.7.2016 17:02:35   
Galicia
Prije sam znala trcati doktoru jednom cak i psihijatru


Zasto si prestala ici psihijatru?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: PMS
3.7.2016 0:44:42   
Mamica24

IZVORNA PORUKA: Galicia

Prije sam znala trcati doktoru jednom cak i psihijatru


Zasto si prestala ici psihijatru?


Hahaha user posted image
user posted image ko kaze da sam...

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 94
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *