|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pokloni
11.3.2014 8:48:26   
InLove

IZVORNA PORUKA: mama2009

Molim za savjet sta kupiti djevojcici koja zivi u Njemačkoj, ide u 3-4 razred osnovne skole pomoc mame iz dijaspore :D

Neku djeciju knjigu,dnevnik.. user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: Pokloni
11.3.2014 9:19:50   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: mama2009


IZVORNA PORUKA: visnjica1


IZVORNA PORUKA: mama2009

Molim za savjet sta kupiti djevojcici koja zivi u Njemačkoj, ide u 3-4 razred osnovne skole pomoc mame iz dijaspore :D

Mozda romobil ili rosule user posted image



visnjice mislila sam iz Bosne poklon jer ja idem gore, ne mislim da je izvodljivo avionom odnijet to pored sve ostale "opreme"

kupi joj knjigu/knjige..evo jedan od prijedloga Hajdiuser posted image ....mislim da ce se obradovati.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: Pokloni
11.3.2014 9:23:26   
mama2009
inlove i skvo hvala na prijedlogu :D

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: Pokloni
3.4.2014 13:51:58   
zagy
U kojem su fazonu curice od 8 godina, monster high ili šta drugo? Treba mi za rođendan jednoj curici, a mi smo još na mlađem programu user posted image

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: Pokloni
3.4.2014 14:33:23   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: zagy

U kojem su fazonu curice od 8 godina, monster high ili šta drugo? Treba mi za rođendan jednoj curici, a mi smo još na mlađem programu user posted image

Hello Kitty, Monster High, Bratzillas, folovi za samostalno pravljenje narukvica, ogrlica, knjiga uvijek.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: Pokloni
23.4.2014 10:38:44   
mala_sa
Da li bi se ovakva HK torba svidjela djevojcici od 10god?? Ili je vise za mladje??



user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: Pokloni
23.4.2014 10:43:01   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Da li bi se ovakva HK torba svidjela djevojcici od 10god?? Ili je vise za mladje??



user posted image


za mlade,one smatraju da su velike i ne furaju vise HK u tim godinamauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: Pokloni
23.4.2014 10:45:17   
mala_sa
Nista, batalim ideju i prelazim na lakove za nokte i sminku, bar tu fule nema ;)

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: Pokloni
24.4.2014 11:32:42   
sara123
Žene, kome nije mrsko, a ima ideju nek napiše šta bih mogla pokloniti svekrvi (šega jel'deuser posted image ). Žena mi je baš pri ruci bila nakon poroda pa bih da je obradujem nečim.

Samo je fazon što je malo teško, ne šminka se, ne nosi nakit, znači to otpada.
Kontam nešto od posuđa, ali ima toliko toga, a i nije to lični poklon, već javno dobro kako ona voli rećiuser posted image
Odjeća..hm..
Ne znam, možda nešto od ukrasnih stvarčica za kuću, ako znate gdje da potražim, bila bih zahvalna.

Ili neki drugi prijedlog..svakako je dobro došaouser posted image


(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 484
   RE: Pokloni
24.4.2014 11:36:45   
SREĆNA
Ne znam da li praktikuje vjeru i molitvu, ako ste islamske vj.pokloni joj Kuran, tespih, serdžadu a možeš i ako niste isl.vj.isto tako nešto u ''vjerskom stilu'' da se tako izrazim, možeš neki dobar šal, neke onako dobre kućne papuče nešto u tom fazonu.

(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: Pokloni
15.7.2014 10:03:14   
salmana
Molim vas za prijedloge, sta kupiti djecaku 11-12 godina, ne bih odjecu niti igracku, treba mi poklon "za uspomenu" I da ga obraduje?

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: Pokloni
15.7.2014 10:27:10   
R&T@

IZVORNA PORUKA: salmana

Molim vas za prijedloge, sta kupiti djecaku 11-12 godina, ne bih odjecu niti igracku, treba mi poklon "za uspomenu" I da ga obraduje?


tehnika...
ili rekviziti/oprema za sport, zavisi u kojem je fazonu...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: Pokloni
15.7.2014 10:30:08   
Hanady RR
Knjiga Harry Potter...eh još kad bi oba dijela uzelauser posted image
dodouše ako voli istoga :)
no slabo ko ne voli u tim godinama...
baybook ima divan uvez za male novce oba dijela...imali su svoje idanje za jedan sajam

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: Pokloni
15.7.2014 10:35:03   
salmana
Hvala vam, razmisljam bas u tom pravcu, ali sta od tehnike, neke cool slusalice???

I knjige su super ali ne znam koliko bi se obradovao?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: Pokloni
15.7.2014 10:41:03   
koka i po

IZVORNA PORUKA: salmana

Molim vas za prijedloge, sta kupiti djecaku 11-12 godina, ne bih odjecu niti igracku, treba mi poklon "za uspomenu" I da ga obraduje?




kakav dobar parfem,tablet je luksuz.
iz iskustva znam da pokloni tipa junaka iz crtanih i filmova ne dolaze u obzir.
u tim godinama se osjecaju kao veliki tako da bi ih ovakav poklon mozda malo postidio.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: Pokloni
15.7.2014 13:47:08   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Knjiga Harry Potter...eh još kad bi oba dijela uzelauser posted image
dodouše ako voli istoga :)
no slabo ko ne voli u tim godinama...
baybook ima divan uvez za male novce oba dijela...imali su svoje idanje za jedan sajam


Kakav je to Harry Potter od 2 dijela user posted image ?

Šalu na stranu, voli li dječak fudbal? Da vidiš koji mu je omiljeni klub, igrač i sl. i nešto u tom fazonu.
Moj mali komšija, koji je tu negdje uzrastom, je lud za lego kockama, ali onim zeznutim, skoro pa kolekcionarskim, tipa veliki brod, i sl.


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: Pokloni
15.7.2014 13:53:35   
mama75

IZVORNA PORUKA: koka i po


IZVORNA PORUKA: salmana

Molim vas za prijedloge, sta kupiti djecaku 11-12 godina, ne bih odjecu niti igracku, treba mi poklon "za uspomenu" I da ga obraduje?




kakav dobar parfem,tablet je luksuz.
iz iskustva znam da pokloni tipa junaka iz crtanih i filmova ne dolaze u obzir.
u tim godinama se osjecaju kao veliki tako da bi ih ovakav poklon mozda malo postidio.

U ovim godinama najvise ih raduje dobar dres. Po mogucnosti original. Ostalo je sve "glupo" A da, i odjeca bez ikakvih likova, natpisa i sl. Kopacke, markirane naravno. Lopta ( to im je potrosna roba pa ih nikad nije previse). Cool sat. Eto ja nabrojah sta sam kupovala jednom, sada 12-godisnjaku u protekloj godini user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: Pokloni
16.7.2014 2:32:10   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Super Beba


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Knjiga Harry Potter...eh još kad bi oba dijela uzelauser posted image
dodouše ako voli istoga :)
no slabo ko ne voli u tim godinama...
baybook ima divan uvez za male novce oba dijela...imali su svoje idanje za jedan sajam


Kakav je to Harry Potter od 2 dijela user posted image ?

Šalu na stranu, voli li dječak fudbal? Da vidiš koji mu je omiljeni klub, igrač i sl. i nešto u tom fazonu.
Moj mali komšija, koji je tu negdje uzrastom, je lud za lego kockama, ali onim zeznutim, skoro pa kolekcionarskim, tipa veliki brod, i sl.


http://knjizarazamlade.wordpress.com/tag/harry-potter-i-kamen-mudrosti/

iz iskustva nedavnoga ngarađvivanja na jednom takmičenju u okviru osnovne škole obradovalo je i dječake i djevojčice :) a i bibliotekarku...jer jedna jedini tom koji je imala stalno su vucali i jedva čekali da se varti na policu:) pa eto pomislh može nekome biti zanimljivo...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: Pokloni za djecu
24.8.2014 18:37:00   
chantal
Šta pokloniti dječacima od 3 i 11 godina? Ovaj stariji je navodno prerastao igračke,sad uglavnom stalno nešto vježba,u tom je fazonu,odnosno to je sve što znam...i voli životinje... molim prijedloge :)

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 494
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *