|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomoc djevoci stradaloj na klizistima
14.12.2014 16:12:25   
Trudna foka
Dakle,ako ima koja dobra dusa neka pomogne djevojci. Ona ima 28 godina,bez roditelja a kuca odnesena u klizistima. Trenutno je udomila na kratko porodica iz Visokog ali nece dugo. Djevojka trazi hranu,garderobu ako nemate novac da pomognete novcano.
Mozete joj se javiti na email modhadAl@gmail.com
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pomoc djevoci stradaloj na klizistima
17.12.2014 21:00:03   
leli80

IZVORNA PORUKA: Trudna foka

Dakle,ako ima koja dobra dusa neka pomogne djevojci. Ona ima 28 godina,bez roditelja a kuca odnesena u klizistima. Trenutno je udomila na kratko porodica iz Visokog ali nece dugo. Djevojka trazi hranu,garderobu ako nemate novac da pomognete novcano.
Mozete joj se javiti na email modhadAl@gmail.com



Odakle je djevojka i gdje bi voljela da živi? Je li se školovala, šta je završila, bi li voljela raditi?

(odgovor članu Trudna foka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pomoc djevoci stradaloj na klizistima
17.12.2014 22:41:24   
Trudna foka
Vjeruj da neznam zivjela je kod Zenice sada je kod nekih prijatelja u Visokom znam da ima 28 godina i da je sama. Mi smo samo tu da pomognemo onim sto mozemo.mada ne mogu vjerovati od tolikog foruma i toliko zena da niko nije u stsnju ni za minimalnu pomoc

(odgovor članu leli80)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pomoc djevoci stradaloj na klizistima
17.12.2014 22:46:20   
Galicia
mada ne mogu vjerovati od tolikog foruma i toliko zena da niko nije u stsnju ni za minimalnu pomoc


Pa sta ocekujes da sve forumasice tek tako salju pomoc?
Bez ikakvih konkretnih informacija da neko tek tako salje novac, garderobu &Co?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Trudna foka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pomoc djevoci stradaloj na klizistima
17.12.2014 22:50:20   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Trudna foka

Vjeruj da neznam zivjela je kod Zenice sada je kod nekih prijatelja u Visokom znam da ima 28 godina i da je sama. Mi smo samo tu da pomognemo onim sto mozemo.mada ne mogu vjerovati od tolikog foruma i toliko zena da niko nije u stsnju ni za minimalnu pomoc



Najprije ovaj forum ima određena pravila.
http://www.ringeraja.ba/forum/Humanitarne_akcije_RR_-_obavje%C5%A1tenje%21/m_1194578/tm.htm


a dalje informacije su vrlo šture i nejasne...
i kome i čemu da se javimo sada, na mail koji može biti svačiji
Izvini ja dvoje djece imam...i imama svoje mogućnosti i htijenje a najviše se bojim da dajući pogrešnom se ne ogriješim...
sa informacijama kojima sad rapoalžem u vezi sa istim...ja ništa poduzeti neću...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Trudna foka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pomoc djevoci stradaloj na klizistima
18.12.2014 1:24:08   
Trudna foka
Ja znam koliko i ti. Mi smo slali gdje nas je kasnije zvala djevijka i zahvaljivala se. Mada iskreno nije mi bilo zao pomoci

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *