|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Porod blizanaca u Bihacu
25.4.2015 21:16:48   
diska4
Drage moje Biscanke,

trudna sam s blizancima u 31 tjednu pa me zanima ima li trudnica koje su bile u istoj situaciji kao ja i prosle ili ocekuju porod u Bihacu.Kako je protekao? Meni trudnocu vodi doktor Dzanic.

Veliki pozdrav user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Porod blizanaca u Bihacu
3.5.2015 9:36:36   
snowhite
Ja nisam Bišćanka,ali ću se poroditi u Bihaću aBd user posted image Sad sam u 31 sedmici,termin mi je 9.7. Prvu bebu sam rodila u Bihaću i nemam nikakva loša iskustva, osim možda da malo porade na higijeni odjela tj.toaleta. Ja vodim trudnoću kod dr. Velagića i zadovoljna sam. Bio je uz mene na porodu cijelo vrijeme jer je taj dan bio dežurni doktor. Ja sam skontala da je bitno imati doktora koji ti vodi trudnoću da radi u kantonalnoj bolnici jer mi se učinilo da se nekako više vodi brige o tim pacijentima. A opet svaki je porod individualan, neke dok uđu na odjel rode a neke danima čekaju iz raznoraznih razloga: čuvaju trudnoću,bliži se termin,prošao termin a nema bolova itd,. Eto to su moji utisci iz Bihaća, želim ti sve najbolje pa se možda sretnemo u Bihaćuuser posted image

(odgovor članu diska4)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Porod blizanaca u Bihacu
4.5.2015 22:52:35   
diska4
Eto mozda se zadesimo skupa u sobi na lezanju.Meni trudnocu vodi doktor Dzanic.Zasad sve Okej samo se nadam da sve bude dobro da me nebi prije vremena poradjali.mada sumnjam ali eto i radije bih da idem na dogovoren carski no da se patim prirodno mada sve zavisi dok do tog dodje.Kako si se ti porodila?

(odgovor članu snowhite)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Porod blizanaca u Bihacu
5.5.2015 20:17:11   
snowhite
Ja sam se porodila prirodno uz pomoć indukcije,dali mi neku tabletu i injekciju da se lakše otvaram. Obzirom koliko sam se prethodno naslušala priča kako je prvi porod najteži meni hvala Bogu nije bilo tako. Hodala sam par sati po hodniku da se lakše otvorim i kad sam bila spremna onda u rađaonu i nakon dva sata rodila. Naravno da je boljelo ali čim beba izađe sav bol u sekundi nestane. Eto i sad se nadam da će biti slično iskustvo,danas sam bila kod doktora i rekao je da je beba krupnija pa smatra da ću se ranije poroditi. Budemo vidjeli. Sve najbolje i ništa se ne brini, biće bolje nego što očekuješ

(odgovor članu diska4)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Porod blizanaca u Bihacu
5.5.2015 22:13:03   
diska4
Aha pa dobro .Ma i ja sam se naslusala prica i prica kako to sve bude mada svaka je zena drugacija i drugacije podnosi bol.Mene toliko i nd zabrinjava samo da mi bebice budu dobro.user posted image

(odgovor članu snowhite)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *