|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 36 37 [38]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 14:58:18   
Finepex
IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: Galicia

Ne halalim ti u ime nerodjene djece koju si izvrijedjala.
Ne halalim ti ni sto si mene izvrijedjala.




od tebe nije ni bitno.user posted image al et. tvoj izbor, i tebe sam gasulila.



Nije bitno ni sto proklinjes i vrijedjas nerodjenu djecu?



U vjeri je zabranjeno proklinjanje. to ja ne radim, to si me sada optuzila. nepotvrdjena optuznica. aha trazi halala.

al znas da za udaju nisam mislila tako, to samo zato da te provociram. user posted image et..halali molim te.

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 926
   [Obrisana poruka]
23.5.2015 14:59:54   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Finepex)
  Neposredna veza do poruke: 927
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 15:00:16   
mala curica
Fine gasul se radi kod mejta.A gusul.je nesto drugo.user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 928
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 15:01:46   
calahoe
ti ako ne trolas onda si fakat u problemu.Ogroman post o trudnoci, otvaranju i svemu sto si pitala sam bila otkucala i mislim,kome, satra se ti citajuci i nista ti ne shvati.Cuj pita zenu, trudnicu, hoces da ti pozelim da ti dijete bude bolesno? Tumaci ko je sehid,ono tumaci i to?Koja mrznja,koji scenarijo,stalkanje zena po temama,pamcenje sta je koja kad napisala...Tarantino gdje si hebo m...r da pohvatas sve ovo i film snimis, onako su obrati i mahnitluk taman tvoj fazon.

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 929
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 15:01:50   
Finepex

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: Finepex

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: Finepex

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: Iman83

Ovo je vev druga tema na kojoj mi izbjegavas postove finepex. Na prehodnoj si cak izbjega da odgovoris na direktno pitanje koje ti postavih? A jasno je kao dan.

Sta je reci? Da ne pogadjam u srz?user posted image


Sta imam citat, jesi sta pametno napisala?

Jesi napisala odgovor na moje pitanje ili neke svoje nebuloze?


user posted image

Nisi mi odgovorila zasto si javno namimetila Daliyah tako sto si njene privatne poruke, svadje radi, prenijela u javni post na rr?
Zena se sokirala kad joj je javno receno da su se privatne poruke kopirale i zanimalo je kojim pravom se to radi?
Pa ako ti nije problem, kad si nas vec optuzila za namimet i sta vec ne, da mi sad odgovoris!




Pa odgovorih ti da pitas nju. user posted image Il mislis da s nismo cule. user posted image

Zasto te stid pitati zenu?


Naravno da nije, dapace sve zavrsim javno a ne u pp. Vidim tebe je stid odgovoriti na ovo pitanje. Kad je vec nemimet ocigledan, jel?

A pitanje postavljam tebi jer si ti nemimet cinila, ne daliyah, ona je ostecena u tom slucaju.
Sta imam nju da pitam?


Pa ako sam nju ostetila, onda sam i trazila halal od nje. user posted image Stot ebe to sikira? Sto mi je halalila? user posted image Ne mogu ja senilnim osobama pisati na svakoj temi kada pogrijese. user posted image


Zato sto si ti Dalijah uvela u igru na isti nacin, optuzila si nas da smo se od nju ogrijesili/ona javno upitana i rece da nismo, dakle patvorila si nas za grijeh koji nismo ucinile/ i pitala jesmo li trazile halala? Sto je tebe tada sikirala Dalijah?

Pa smo mi, kako i spada javno pitale zenu i odgovor dobile.
E sad mene zanima ko je nemimet ucinio.

Vidim izbjegavas direktan odgovor pa mi je sve jasno.user posted image



Fine, fine...opet mi izbjegavas odgovor na ovo pitanje. Ali direktan, ne pitaj zenu. Ja sam je pitala pa sad pitam i tebe!user posted image
A posto kazes da trazis halala gdje se ogrijesis, da cujem?




Ruzne rijeci, grub govor, al to je vise huja. ovako nekad, nemimetim,

Vidis nemam problem priznati.

Barem ja nikad nisam za sebe tvrdila da sam melek. nemimetila sam vas s jendom osobom, al nisam spominjala imena. nemimetila sam kada sam citirala, al to vise da bi nesta dokazala.

Nekada provocirala kada bih spomenula vase probleme..al to vise iz provokacije, da ne misli neko da mi je drago jer neko pati.
user posted image



O itekako jesi. Pa si nam opisivala sta znaci namimetit nekoga, pa kaznu za taj grijeh dok si svo vrijeme spominjala trazenje halala za grijeh koji nismo ucinile. Dakle rece zaba zabi da je zaba!
Otkud ti pravo necije grijehe nabrajati? Ko ti to dade?

I zasto smo mi tako zanimljive tebi pa si nas namimetila i gibetila?






Boga mi nikad ja nisam rekla da sam bezgrijesna, al sam rekla koliko se traca spominjala svaki put kada udjem i vidim kako pricaju o fin sta je fin rekla, sta fin misli sta ovo sta ono , rekla sam da zahvaljujuci nekim osobama ne moram ici na hadz user posted image

al tacno je, ispalo je da zaba kaze zabi da je zaba. user posted image


al to sti ne trazis halal? user posted image hajde iman, pa nije nista strasno, samo malo ponos progutaj i sve ce biti super.

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 930
   [Obrisana poruka]
23.5.2015 15:02:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 931
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 15:03:25   
Finepex
Mala curice. govorim o kupanju u smislu da se skidaju grijesi.user posted image

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 932
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 15:04:13   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Finepex

Mala curice. govorim o kupanju u smislu da se skidaju grijesi.user posted image



Tebe ni Amazon ne opra. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 933
   [Obrisana poruka]
23.5.2015 15:04:43   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Finepex)
  Neposredna veza do poruke: 934
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 15:05:03   
Finepex

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: canim

Pa da, i ja se slazem, ova te nasa Iman83 nagovorila da nemimetis, nisi ti to sama od sebe, hoce ona tako user posted image user posted image user posted image


Stid je bilouser posted image


user posted image



Dobro, halalim ti. Posto ti ponos ne da da trazis halala, a nekim telepatskim vezama osjecam da zelis, et halalim ti.

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 935
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 15:06:03   
mala curica

IZVORNA PORUKA: calahoe

ti ako ne trolas onda si fakat u problemu.Ogroman post o trudnoci, otvaranju i svemu sto si pitala sam bila otkucala i mislim,kome, satra se ti citajuci i nista ti ne shvati.Cuj pita zenu, trudnicu, hoces da ti pozelim da ti dijete bude bolesno? Tumaci ko je sehid,ono tumaci i to?Koja mrznja,koji scenarijo,stalkanje zena po temama,pamcenje sta je koja kad napisala...Tarantino gdje si hebo m...r da pohvatas sve ovo i film snimis, onako su obrati i mahnitluk taman tvoj fazon.



Neka pise sta zeli njoj na dusu.
Ima neko iznad nas i sve vidi.
Neka se i dalje mijesa u Bozija odredzenja.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 936
   [Obrisana poruka]
23.5.2015 15:06:19   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 937
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 15:06:34   
Isha

IZVORNA PORUKA: calahoe

Tarantino gdje si hebo m...r da pohvatas sve ovo i film snimis, onako su obrati i mahnitluk taman tvoj fazon.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 938
   [Obrisana poruka]
23.5.2015 15:07:27   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Finepex)
  Neposredna veza do poruke: 939
   [Obrisana poruka]
23.5.2015 15:08:49   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 940
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 15:09:17   
Finepex

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: Finepex

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: Finepex

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: Iman83

Ovo je vev druga tema na kojoj mi izbjegavas postove finepex. Na prehodnoj si cak izbjega da odgovoris na direktno pitanje koje ti postavih? A jasno je kao dan.

Sta je reci? Da ne pogadjam u srz?user posted image


Sta imam citat, jesi sta pametno napisala?

Jesi napisala odgovor na moje pitanje ili neke svoje nebuloze?


user posted image

Nisi mi odgovorila zasto si javno namimetila Daliyah tako sto si njene privatne poruke, svadje radi, prenijela u javni post na rr?
Zena se sokirala kad joj je javno receno da su se privatne poruke kopirale i zanimalo je kojim pravom se to radi?
Pa ako ti nije problem, kad si nas vec optuzila za namimet i sta vec ne, da mi sad odgovoris!




Pa odgovorih ti da pitas nju. user posted image Il mislis da s nismo cule. user posted image

Zasto te stid pitati zenu?


Naravno da nije, dapace sve zavrsim javno a ne u pp. Vidim tebe je stid odgovoriti na ovo pitanje. Kad je vec nemimet ocigledan, jel?

A pitanje postavljam tebi jer si ti nemimet cinila, ne daliyah, ona je ostecena u tom slucaju.
Sta imam nju da pitam?


Pa ako sam nju ostetila, onda sam i trazila halal od nje. user posted image Stot ebe to sikira? Sto mi je halalila? user posted image Ne mogu ja senilnim osobama pisati na svakoj temi kada pogrijese. user posted image


Zato sto si ti Dalijah uvela u igru na isti nacin, optuzila si nas da smo se od nju ogrijesili/ona javno upitana i rece da nismo, dakle patvorila si nas za grijeh koji nismo ucinile/ i pitala jesmo li trazile halala? Sto je tebe tada sikirala Dalijah?

Pa smo mi, kako i spada javno pitale zenu i odgovor dobile.
E sad mene zanima ko je nemimet ucinio.

Vidim izbjegavas direktan odgovor pa mi je sve jasno.user posted image



Fine, fine...opet mi izbjegavas odgovor na ovo pitanje. Ali direktan, ne pitaj zenu. Ja sam je pitala pa sad pitam i tebe!user posted image
A posto kazes da trazis halala gdje se ogrijesis, da cujem?




Ruzne rijeci, grub govor, al to je vise huja. ovako nekad, nemimetim,

Vidis nemam problem priznati.

Barem ja nikad nisam za sebe tvrdila da sam melek. nemimetila sam vas s jendom osobom, al nisam spominjala imena. nemimetila sam kada sam citirala, al to vise da bi nesta dokazala.

Nekada provocirala kada bih spomenula vase probleme..al to vise iz provokacije, da ne misli neko da mi je drago jer neko pati.
user posted image



O itekako jesi. Pa si nam opisivala sta znaci namimetit nekoga, pa kaznu za taj grijeh dok si svo vrijeme spominjala trazenje halala za grijeh koji nismo ucinile. Dakle rece zaba zabi da je zaba!
Otkud ti pravo necije grijehe nabrajati? Ko ti to dade?

I zasto smo mi tako zanimljive tebi pa si nas namimetila i gibetila?






Boga mi nikad ja nisam rekla da sam bezgrijesna, al sam rekla koliko se traca spominjala svaki put kada udjem i vidim kako pricaju o fin sta je fin rekla, sta fin misli sta ovo sta ono , rekla sam da zahvaljujuci nekim osobama ne moram ici na hadz user posted image

al tacno je, ispalo je da zaba kaze zabi da je zaba. user posted image


al to sti ne trazis halal? user posted image hajde iman, pa nije nista strasno, samo malo ponos progutaj i sve ce biti super.


Za sta?

Rekoh da stojim iza onog sta sam rekla o tebi i tebi direktno.
Sve sto sam rekla bilo je javno.
Mislim da imas psihickih problema i da za tvoje dobro je bolje da se lijecis, da si opterecena ovim cyber svijetom i s cinjenicom da budes upravu.
Da se grijesis o zene vrijedjajuci ih.

Stojim iza ovoga. Nije grijeh reci istinu i javno je reci.




Govorila sam o prenosenju rijeci a ne o tome sta ti mislis o meni, ipak onda ni meni nebi trebao biti grijeh kada ja kazem neko misljenje o vama ..realno..user posted image Ipak kada skontas govoris nekome o cyber svijetu a vise si na njemu, i duze od mene. Ima li smisla? Govoris nekome nesta, a ne vidis sebe. user posted image Ima li smisla? I to s cinjenicom da neko zeli biti u pravu, zar ti ne mislis sada da si ti u pravu s ovom svojom dijagnozom? Iako sebe ne vidis? user posted image Ne mozes ti optuzivati nekoga za nesta ako ti to isto radis. da ne kazem dijeliti "dobronamjerne" savjete.

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 941
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 15:09:35   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Iman83

I ti i ja ne funkcionisemo na principu telepatije, vjeruj.
To si utripovalauser posted image



Bas se harmonicno slazete. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 942
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 15:10:30   
Finepex

IZVORNA PORUKA: Iman83

I ti i ja ne funkcionisemo na principu telepatije, vjeruj.
To si utripovalauser posted image


Nisi cula, al si procitala. user posted image

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 943
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 15:10:59   
Visnja RR
tema je porodilište Državna bolnica u SA...
zamoliću nadležnog moderatora da pobriše nepotrebne postove...

prepirke i rsparve koj se ne ticu foruma ostavite za neko drugo mjesto...

dok se postovi ne izbrisu tema ce biti zakljucana



< Poruku je uredio Visnja RR -- 23.5.2015 15:11:45 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 944
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 36 37 [38]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 36 37 [38]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *