|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiliste u Bihacu
3.12.2014 21:08:30   
bejbibi
Haj hvala Bogu jedno pozitivno iskustvo....a nisi nam rekla jesi imala poznanstva pa su cak i muza pustili user posted image ja bi tak voljela da muz bude pored mene...a reci.mi kod koga si vodila trudnocu ako nije tajna?!.. Zanima me jos dali daju anesteziju kad siju?????

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Porodiliste u Bihacu
3.12.2014 21:54:43   
Bubydina
Draga,nisam imala nikakvog poznanstva,Iz Cazina samuser posted image
moja dr mi je krajem 8.mjeseca trudnoće samo dala br.Salaha,
ja ga nazvala,ošla na uzv prepisao mi terapiju,
i nakon par dana sam ošla u bolnicu,
trudnoća bila kritična,a beba sitna,
prvi put me tad vidio i bio ljubazan i prema meni i prema mm,
a vjeruj kad mi je doktorica rekla da ga zovem,
kao da me cigla pogodila,mislim "kud baš njemu",user posted image
ali eto ugodno sam se iznenadila,
javljao je tih dana stanje i mene i bebe,i kad sam ošla u rađaonu rekla sam da javi mm,
javio je i poslije poroda je sve ispričao kako je protekao porod,
rekao mu da ode vidjeti bebu(beba je bila na odjelu za nedonoščad zbog kilaže),
tako da ju je mm odma vidio bolje nego jauser posted image
tokom poroda je bio sa moje lijeve strane i davao uputeuser posted image

a vjeruj nismo nikakav fensi narod,već obični,
niti smo bogatašiuser posted image
niti ja imam neku moćnu porodicu iza sebe,
ustvari i nemam porodiceuser posted image

Ne mogu reći da će tebi i drugima biti kao meni,
možda bude bolje ili gore,
prenosim samo svoje iskustvo,,,
Malo sam odužila,ali hajduser posted image nećete zamjeriti

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Porodiliste u Bihacu
3.12.2014 22:00:38   
Bubydina
I da muževi nažalost ne mogu biti uz nas,
njega su eto pustili malo u hodnik,nije baš dugo
vec sam spomenula zbog čega,
a to je sestrica M rekla da uđe da vidi kako se teško postaje mamauser posted image

Trudnoću sam vodila kod dr.Jasminke,
kod Salaha uradila uzv i ošla u bolnicuuser posted image
dobijes inekciju,mene nije sivanje uopce bolilo,
poslije naravno malo boli,sporije mi je rana prolazila
jer sam ja 8 dana svaki dan putovala da dojim bebu,
tako da nisam ni dana lealauser posted image



< Poruku je uredio Bubydina -- 3.12.2014 22:07:28 >


_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Porodiliste u Bihacu
17.1.2015 0:06:51   
mriska

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Haj hvala Bogu jedno pozitivno iskustvo....a nisi nam rekla jesi imala poznanstva pa su cak i muza pustili user posted image ja bi tak voljela da muz bude pored mene...a reci.mi kod koga si vodila trudnocu ako nije tajna?!.. Zanima me jos dali daju anesteziju kad siju?????

Mogu ti odgovori za anesteziju, rodila sam u maju, rezana sam i prilikom sivanja dali su mi anesteziju,kao i zeni koja je do mene rodila,ako te to tjesi user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Porodiliste u Bihacu
3.3.2015 19:22:59   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: mriska


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Haj hvala Bogu jedno pozitivno iskustvo....a nisi nam rekla jesi imala poznanstva pa su cak i muza pustili user posted image ja bi tak voljela da muz bude pored mene...a reci.mi kod koga si vodila trudnocu ako nije tajna?!.. Zanima me jos dali daju anesteziju kad siju?????

Mogu ti odgovori za anesteziju, rodila sam u maju, rezana sam i prilikom sivanja dali su mi anesteziju,kao i zeni koja je do mene rodila,ako te to tjesi user posted image


Ej draga hvala na odgovoru user posted image malo sa zakasnjenjem jer nije bas aktivna tema pa nisam ni gledala.... Evo meni se blizi aBd.. Jos dvije sedmice do termina al moze biti svaki dan... Naravno da me tjesi tvoj odgovor i to je super user posted image ....ipak cu prekosutra na kontrolu pa cu sve pitati svog doktora kako sta.... Nadam se da ce on biti prisutan.....

Nadam se da su i doktori i babice ok i da se ne treba davati nista da bi te pazili.... Jos ne znam po tom pitanju sta da radim user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu mriska)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Porodiliste u Bihacu
3.3.2015 20:21:34   
Bubydina

IZVORNA PORUKA: bejbibi




Nadam se da su i doktori i babice ok i da se ne treba davati nista da bi te pazili.... Jos ne znam po tom pitanju sta da radim user posted image

Već je dosta žena dalo odg. na to na predhodnim stranicama...
aBd još malo i vidjećeš i sama...user posted image

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Porodiliste u Bihacu
3.3.2015 21:07:43   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Bubydina


IZVORNA PORUKA: bejbibi




Nadam se da su i doktori i babice ok i da se ne treba davati nista da bi te pazili.... Jos ne znam po tom pitanju sta da radim user posted image

Već je dosta žena dalo odg. na to na predhodnim stranicama...
aBd još malo i vidjećeš i sama...user posted image


Jos malo aBd draga moja :))) iskreno se nadam da cu samo.lijepa iskustva pisati na ovoj temi da obradujem buduce porodilje aBd :))...... Svakako cu detaljno ispitati svog domtora o svemu


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Porodiliste u Bihacu
3.3.2015 21:26:50   
bejbibi
Jel znate koliko se ostaje u bolnici ako je prirodan porod a koliko ako je cr???

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Porodiliste u Bihacu
3.3.2015 22:41:24   
Psiholog27
ej u decem.su mi se porodile d vije prijateljice jedna prirodno i treci dan je pustena kuci,a ova sa carskim bilaa od cetv. do ponedj. obje su zadovoljne,pare nisu dale nikome , babice su pocastile, po njihovim pricama ok je sve user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Porodiliste u Bihacu
3.3.2015 23:32:35   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Psiholog27

ej u decem.su mi se porodile d vije prijateljice jedna prirodno i treci dan je pustena kuci,a ova sa carskim bilaa od cetv. do ponedj. obje su zadovoljne,pare nisu dale nikome , babice su pocastile, po njihovim pricama ok je sve user posted image


Eh pa to su dobre vijestiuser posted image iskreno se nadam lijepom iskustvu

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Psiholog27)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Porodiliste u Bihacu
24.3.2015 16:15:21   
bejbibi
Evo da podignem malo temu i napisem.frisko iskustvo :))....

Juce sam se porodila, a od subote sam ovdje jer mi je moj dr velagic rekao da dodjem i ako se za vikend ne porodim sama da ce me u ponedjeljak poroditi..tako je i bilo..nit sam inala bolove nit otvaranje pa je juce doktor nakon pregleda stavio tabletu i za 4 sata sam se porodila..drugi porod pa je vjerovatno i islo brze...sta da kazem za porodiliste...babice su ok.... Kad krenu bokovi pomazu ti,masiraju,i govore sta da radis.... Da budem iskrena dala sam nesto prije poroda babici al tek nakon sto sam vidjela da je fina,da hoce da pomogne i jednostavno sam.htjela da je pocastim ( nista veliko)... Na porodu su obje babice bile i vise nego divne, samo sam njih slusala i nisam ni pukla nit rezana bila....moja babica me i na izlasku bebe masirala medjicu i svaka joj cast,predivna je bila..druga babica isto tako divna, govorila mi je sta da radim..znaci njih dvije me porodile bez problema user posted image kad je moj doktor dosao ja vec lezala,odmarala na stolu:))......

Jos uvijek smo u bolnici jer zadrzavaju dva dana ako ke sve ok pa se nadam da ce mo sutra kuci...

Dolazi babica govori kako se doji, ma divne.... Moze se sve od njih traziti ako treba sta protiv bolova il bilo sta...kod tusiranja pitaju mozes li sama, ako mozes puste te ako ne one pomognu....

Eh higijena sve od zena zavisi :).......

Uglavnom nije lose, doktori ok, neke necu da komentarisem,ustvari necu nikog da komentarisem user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Porodiliste u Bihacu
11.11.2017 14:45:43   
Umm Maryam
Pozdrav svim mama i trudnicama.
Imam pitanje vezano za porodjaj u Bihacu.Naime zivjela Sam u inostranstvu i oklonosti su takve da se moram ovdje porodit ako Bog da.Nisam osigurana mislim nemam ni knjizicu jer nisam ovdje zivjela ali sam nas drzavljanin,pa me zanima hocu li platiti porod i koliko?
Ako neka mama ima slicna iskustva bilo bi mi od pomoci da mi odgovori.Unaprijed hvala.

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Porodiliste u Bihacu
11.11.2017 17:02:42   
manuela RR
Dobrodošla na forum Um Maryam user posted image
Nisam iz Bihaca ali ovdje u Tuzli ima privatno porodiliste i prirodan porod košta 2000 KM carski 3000 KM tako da u državnim bolnicama bez osiguranja sigurno oko 1000 KM ne vjerujem da je više. ..
To ti okvirno dajem cifru a najbolje bi bilo da odes na pregled i pitas .user posted image

Bez knjiice se sve placa. ..Tako bar u nasem kantonu a vjerujem da je i u drugim isto. ..

< Poruku je uredio manuela RR -- 11.11.2017 17:09:36 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Umm Maryam)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Porodiliste u Bihacu
11.11.2017 17:39:46   
ziel

IZVORNA PORUKA: Umm Maryam

Pozdrav svim mama i trudnicama.
Imam pitanje vezano za porodjaj u Bihacu.Naime zivjela Sam u inostranstvu i oklonosti su takve da se moram ovdje porodit ako Bog da.Nisam osigurana mislim nemam ni knjizicu jer nisam ovdje zivjela ali sam nas drzavljanin,pa me zanima hocu li platiti porod i koliko?
Ako neka mama ima slicna iskustva bilo bi mi od pomoci da mi odgovori.Unaprijed hvala.

Nemam odg.na tvoje pitanje , samo da te pozovem da nam se pridruzis na temi RAZGOVORI U OCEKIVANJU BEBA NOVEMBAR user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Umm Maryam)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Porodiliste u Bihacu
11.11.2017 19:59:10   
Umm Maryam
Hvala puno na odgovoru.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Porodiliste u Bihacu
11.11.2017 20:00:31   
Umm Maryam
Hvala puno. 😁😁

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 141
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *