|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: potreban savjet
8.5.2014 7:42:38   
vila_7
Moje LAIČKO misljenje je da je faza - moja trogodisnjakinja je bila u njoj do neki dan - jos je ostalo malo ali podmosljivo.
I sad ujutro (a budimo se rano pa mozda je i to unervozi) , ako sam slucajno izvukla majicu koja se njoj ne svidja-odmah u plac i place i kad je obucem,...jedino ako popustim pa obucem drugu-prestane, ali onda nadje nesto drugo - tipa snala joj krivo stoji user posted image . Kad se razbudi dodje malo sebi .
To se najcesce desava ako je umorna, pospana, ili cijeli dan u kuci zbog loseg vremena.
Al ti ako si te promjene primjetila tek kad ste se preselili - eto ti odgovora - mozda se osjeca malo nesigurnim pa je malo nervozniji.
Daj mu podrsku u svakom vidu ali nemoj popustati da "terorise" user posted image , da en bi shvatio to kao nacin na koji sve dobiva sta zeli.
Probaj mu nekako objasniti smao da lijepo kaze ako nesto nece pa cete naci rjesenje,a i ti ga nemoj puno puta pitati user posted image , ako dijete nece -nece user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: potreban savjet
5.9.2014 8:23:11   
Lozana
moja curica zadnja dva dana imala ne jaku temperaturu koju sam skidala lupocet čepićima,i stalno je teglila štrample na tabanima.sinoć nije mogla zaspati do ponoći,stalno se vrpolji.
Kad sam pogledala po njenim tabanima sve sitne crvene tačkice,i po dlanovima i ponegdje po tijelu.
Namažem joj tečnim puderom i obučem čarapice,međutim nismo spavale cijelu noć jer od svraba nije mogla zaspati.
Šta li bi moglo biti u pitanju,danas idem pedijatru.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: potreban savjet
5.9.2014 8:27:34   
bebaa
ide li dijete u vrtić...ne znam koji je uzrast....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Lozana)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: potreban savjet
5.9.2014 8:33:20   
Lozana
neide u vrtić i ima dvije godine,sad čitam da bi mogao biti virus hand mouth foot disease koji napada djecu do 5 godina i inkubacija traje 7 dana.
ima sve simptome

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: potreban savjet
5.9.2014 8:40:07   
bebaa
upravo o tom sam htjela da ti kažem.....to je inače karakteristično za vrtićku djecu...možda je negdje pokupila...u svakom slučaju se posavjetuj sa pedijatricom....user posted image sve najbolje i da nam brzo malena ozdravi...
znači,ne sikiraj se nije nikakav bauk.....user posted image
mislim ako je to u pitanju....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Lozana)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: potreban savjet
5.9.2014 8:43:23   
Lozana

IZVORNA PORUKA: bebaa

upravo o tom sam htjela da ti kažem.....to je inače karakteristično za vrtićku djecu...možda je negdje pokupila...u svakom slučaju se posavjetuj sa pedijatricom....user posted image sve najbolje i da nam brzo malena ozdravi...
znači,ne sikiraj se nije nikakav bauk.....user posted image
mislim ako je to u pitanju....

nadam se dobrom, ipak su to dječije bolesti,,,,,hvala ti beba user posted image

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: potreban savjet
5.9.2014 10:53:07   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: Lozana

moja curica zadnja dva dana imala ne jaku temperaturu koju sam skidala lupocet čepićima,i stalno je teglila štrample na tabanima.sinoć nije mogla zaspati do ponoći,stalno se vrpolji.
Kad sam pogledala po njenim tabanima sve sitne crvene tačkice,i po dlanovima i ponegdje po tijelu.
Namažem joj tečnim puderom i obučem čarapice,međutim nismo spavale cijelu noć jer od svraba nije mogla zaspati.
Šta li bi moglo biti u pitanju,danas idem pedijatru.


Može biti iz više razgloga:
- reakcija na lupocet
- reakcija na tem, ali ove ide češće kad je tem. visoka
- streptokok

(odgovor članu Lozana)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: potreban savjet
5.9.2014 11:05:50   
Teddy Bear
Moja curica od 20 mj, je prosle sedmice imala temperaturu koju smo skidali lupocet cepicima, poslije toga se sva osula, al doslovno, od glave do pete, bili kod pedijatra i rekao da je reakcija na temperaturu... dao nam je hipermangan za kupanje i Pikovit sirup za imunitet, i sve se samo povuklo... Ne sekiraj se user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: potreban savjet
22.9.2014 12:39:33   
zivotnisan
Moj problem nije veliki i nije ni problem, ali meni jeste user posted image
Moja djevojčica ima 3 godine i dosta je vezana za mene, ali u zadnje vrijeme samo traži mog muža, tj. tatu, da se sa njim igra i vidim da više uživa u igri sa njim nego sa mnom. Meni čak zna reći: ti hajde tamo, mi ćemo se sami igrati, odbacuje me. I želi da je on i oblači i sve radi što sam inače ja sa njom radila. Mene to tako boli i povrijeđuje. Da li se kome slično dešava ili dešavalo i kako ste se s tim nosile? Da li je to samo faza? Ili sam joj ja postala dosadna jer ja je "tjeram" da jede budući da ima problema sa težinom i mora je dobiti, slabo jede, ja joj "guram" sirupe u usta, govorim da je vrijeme za spavanje, dakle sve ono što je djeci manje drago. Ali se trudim i da imamo igru i da uživamo, ali ona tatu traži i kad je on tu neće sa mnom da se igra.. Boliiii.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: potreban savjet
22.9.2014 12:42:59   
Hanady RR
Životni san pa ti si ovaj ''problem'' imala i prije skoro godine ženouser posted image
http://www.ringeraja.ba/forum/m_1986611/mpage_1/key_/tm.htm#1986611
http://www.ringeraja.ba/forum/m_1908865/mpage_1/key_/tm.htm#1908865


Hajd se malo opusti, majkemi tebi sve rpoblemi neki...sva si mi nasikirana beze...
uživaj bonauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu zivotnisan)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: potreban savjet
23.9.2014 9:11:31   
anitaa
normalno je da curice, naročito od 2 do 4 godine, imaju fazu obožavanja oca i povremenog stavljanja mame u drugi plan...čak se nekad nasmijem i kažem mm-u da tako cura gradi temelje budućih muško-ženskih odnosa...a i mimo toga djeca su lopovi, uvijek će poželjeti više provoditi vrijeme sa mnom ako sam taj dan vesela i energična, a mm umoran, nasekiran i obrnuto, naravno...tako da - do tebe je, opusti se, zbog sebe i  najbitnijih ljudi u životu..

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: potreban savjet
9.7.2015 22:45:46   
Apotekarka
Vecer...Moja Ana je naucila na tutu prije nepuna 2 mjeseca s dvije godine i mjesec......Vec 10 dana ide u vrtic i u medjuvremenu je imala virus proljev i povracanje a sad je bas prejladjena kasalj i smrcanje...Nocnu pelenu smo skinuli prije nekih 7 dana ono sto me brine da zadnjih dan piski malo recimo 3 put dnevno i cjelu noc je suha....Ne ztnam je li to reakcija na vrtic ili je nesto urinarno,poslije tog viursa i polaska u vrtic to se desava....Ne pije previse ni tecnoszti mozda 2 dece tekucine i mlijeko 2 put....Prije toga je piskila sigurno nekih 6 puta nekad vise nekad manje....Koliko vasa djeca cesto mokre....

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: potreban savjet
9.7.2015 22:47:49   
bebaa
hej draga...dobro ,zdravo???
pa šta znam....ide sigurno 6x.....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: potreban savjet
9.7.2015 22:49:27   
Apotekarka
pa gdje si bebo...pa ona meni recimo piskila oko 5 ono prilicno dosta i oko sedam slabo i to je to i ne znam je li u vrticu pretpostavljam jednom sigurno jestei jucer je 3 put

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: potreban savjet
9.7.2015 22:50:59   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

pa gdje si bebo...pa ona meni recimo piskila oko 5 ono prilicno dosta i oko sedam slabo i to je to i ne znam je li u vrticu pretpostavljam jednom sigurno jestei jucer je 3 put


ne znam šta da ti kažem ali sam čula da djevojčice više trpe od dječaka.....često je podstiči da ide i kad tvrdi da joj se ne ide....

ljubbi i nju i A....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: potreban savjet
9.7.2015 22:53:10   
Apotekarka
Ma joj ode na tutu sjedne i nista pustim joj i vodu ne ztnam sta joj je moze li biti sok od vrtica i promjena jer nije bas odusevljena

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: potreban savjet
9.7.2015 22:53:36   
Apotekarka
kako tvoj momcina i ti

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: potreban savjet
9.7.2015 22:58:34   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

kako tvoj momcina i ti

ma k'o grom smo...pucAMOuser posted image user posted image user posted image
sve je ok....hvala na pitanju....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: potreban savjet
28.9.2015 8:34:10   
Miroslava10
Bokic svima, meni isto treba jedan savjet.. kako da znam kad sam spremna za djecu? hmm
______________________
Djeca

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: potreban savjet
28.9.2015 8:45:02   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Miroslava10

Bokic svima, meni isto treba jedan savjet.. kako da znam kad sam spremna za djecu? hmm
______________________
Djeca



to se ne zna...to se doživi.....osjeti.....jednostavno te nešto vuče.....sva treperiš kad gledaš tudje djete....sva se topiš kad uzmeš nečiju bebu,u tebi nešto igra.....i ti bi...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Miroslava10)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: potreban savjet
28.9.2015 9:01:56   
Miroslava10
Pa tako mi i jest, al samo kad se sjetim sve te brige .. hhh.. joj :S a vuce me, al me strah malo :S vjerojatno kod svih je tako

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: potreban savjet
28.9.2015 9:06:53   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Miroslava10

Pa tako mi i jest, al samo kad se sjetim sve te brige .. hhh.. joj :S a vuce me, al me strah malo :S vjerojatno kod svih je tako

user posted image jeli imaš djece već pa to kažeš...pitaš li se jesi li spremna za još jedno.....
a sva ta briga je normalna....samo da bude zdravo i sretno....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Miroslava10)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: potreban savjet
28.9.2015 9:09:03   
Miroslava10
ne, tek bi nam bilo prvo to.. a imam 22 god

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: potreban savjet
28.9.2015 9:13:48   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Miroslava10

ne, tek bi nam bilo prvo to.. a imam 22 god


ne možeš se unaprijed brinuti šta će biti i kako....svu brigu prevlada ljubav,oooogromna ljubav za tvoje djete,koje nosiš u sebi,pa posle paziš,maziš i odgajaš...naravno da sve prati i pokoja briga ali sve je to u roditeljskom stažu.....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Miroslava10)
Neposredna veza do poruke: 274
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *