|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Privatno urinokultura
30.4.2016 21:45:39   
GOT_

Drage mame.Nova sam, na forumu stoga mi ne zamjerite jer sam vjerovatno fulila temu...
Naime mene zanima gdje privatno u Sa. mogu uraditi urinokulturu bebi.
Hvala unaprijed.... i daaaa, veliki ljubac vasim user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Privatno urinokultura
30.4.2016 22:22:24   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: GOT_


Drage mame.Nova sam, na forumu stoga mi ne zamjerite jer sam vjerovatno fulila temu...
Naime mene zanima gdje privatno u Sa. mogu uraditi urinokulturu bebi.
Hvala unaprijed.... i daaaa, veliki ljubac vasim user posted image

Prije svega zelim ti dobrodoslicu, lijepo i ugodno druzenje.
Na srecu nisam imala priliku da radim urinokulturu djecici ali mislim da sve privatne poliklinike rade urinokulturu (laicki gledano ne razlikuje se nista od urinokulture odraslih izuzev sto ih "hvatas" na drugaciji nacin).
Ne znam starost djeteta ali imas dvije varijante: kesice za urin i contrice. Jedino bih ti skrenula paznju da prilikom uzimanja urina djeteta obavezno kupis rukavice i probas na sto sterilniji nacin da uzmes urin jer kod djece je tesko uhvatiti urin i cesto nalazi znaju biti lazno pozitivni.
Sretno u svakom slucaju


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu GOT_)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Privatno urinokultura
30.4.2016 22:37:34   
GOT_
Prije svega da se zahvalim na lijepim zeljama.
Drago mi je da nemate problema vezano za urin i nalaze istog.Ja nazalost borim bitku od rodjenja moje djevojcice(sada joj je 8 mjeseci).
I znam vrlo dobro na koji nacin se uzima urin.Nismo se shvatile.Ja trazim privatno ordinaciju.Znam da postoji par u gradu, ali meni trebaju nalazi jako brzo (jer sljedecu sedmicu moram sa bebom u bolnicu nazalost) a znam da su praznici,pa mi malo bed. :/
Nista, cekam da se javi neko ko ima malo vise iskustva sa time.
Tebi hvala u svakom slucaju i pozz.

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Privatno urinokultura
1.5.2016 0:01:17   
LieToMe RR
Nema na cemu i razumjele smo se.
Rekoh da vecina (ako ne i sve) provatne poliklinike i laboratorije rade urinukulturu. Sad jedino sto je nezgodno vrijeme zbog praznika. Proguglab brojeve telefona a evo ti par njih za pocetak: Nalaz (Soping Grbavica), Sanasa (Grbavica), BH Laboratorija (kod Doma Armije i Luzani), Eurofarm, Atrij, Sunce...ako se sjetim jos neke javim ti pp

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu GOT_)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Privatno urinokultura
1.5.2016 9:15:38   
GOT_
Hvala ti puno.Jako si ljubazna.

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *