|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prva rijec je... :)
21.4.2010 20:12:04   
teacher75

IZVORNA PORUKA: anuska08

Sa 6 mjeseci samo viče:A TATAAAAAAA!!
Mame nema nigdje!! Al nema veze, predivno mi je gledati tatu kako se topi od miline!!!user posted image user posted image

joj i kod mene isti slucaj, juce je pocela pa mm sav radostan ponavlja joj stalno od tada, kad evo opet maloprije kaze: tata

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Prva rijec je... :)
21.4.2010 20:21:43   
Husic10

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Moj je do sada izgovorio bruku nekih rijeci koje bi mogle (a i ne moraju) imati neko znacenje...ma-ma, ba-ba, ta-je, e (i pruza nesto- kao evo), ta- ta (lopta)...ali neku noc je za nanom tako tecno (na nas sok!) ponovio: "j.user posted image   zivot" da smo svi popadali na guzicu!!! Ostala sam sokirana!
Smijali smo se ko ludi mada mi je u isto vrijeme bilo bas krivo sto je to rekao. Zabranila sam psovanje u njegovoj blizini i niko stvarno ne psuje- a nani se eto omaklo kada je vidjela da je prosao crtani- ni slutila zena nije sta ce se desiti...user posted image




Podsjeca me na onaj film "Meet the Fockers" ili slicno...kad deda nonstop pokusava da nauci malog da kaze neku finu rijec i odstanjuje sviju kojima bi se moglo ponesto ruzno izmaketi...a malom na kraju prva rijec ispade da je "asshole" heheheh sega ziva

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Prva rijec je... :)
21.4.2010 20:23:08   
Husic10
Aili prva rijec bjese "daj" i samo je vikala daj daj daj, pa onda ba ba, pa tek onda ma ma, pa onda hajde i tako sad brblja nonstop ne gasi

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Prva rijec je... :)
17.6.2010 23:47:49   
leona81
baba i mama princeza izgovorila danas, sa 7 mj:) aaaaaa jest mi drago sto nije tata:) haha

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Prva rijec je... :)
17.6.2010 23:50:04   
anidla
nisam znala da postoji ova tema user posted image

Noa je rekao mama sa 5.5 mjeseci user posted image ma ma ma ma ma

danas kaze mama kad place user posted image

neki dan je rekao nesto kao dida user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Prva rijec je... :)
17.6.2010 23:52:33   
teacher75
lana i dalje govori ta -ta a nista mama user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Prva rijec je... :)
18.6.2010 0:06:01   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

lana i dalje govori ta -ta a nista mama user posted image

drugo dijete biće muskouser posted image user posted image user posted image user posted image


ne brini kad zovne mama ne pusta ni kad se udauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Prva rijec je... :)
18.6.2010 0:07:06   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

lana i dalje govori ta -ta a nista mama user posted image

drugo dijete biće muskouser posted image user posted image user posted image user posted image


ne brini kad zovne mama ne pusta ni kad se udauser posted image


hahahhahaha user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Prva rijec je... :)
18.6.2010 0:07:36   
acudesa
IZVORNA PORUKA: anidla

neki dan je rekao nesto kao dida user posted image  user posted image


naša dida, dijete se sjeća sa rr kafe

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Prva rijec je... :)
18.6.2010 0:15:42   
anidla
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: anidla

neki dan je rekao nesto kao dida user posted image  user posted image


naša dida, dijete se sjeća sa rr kafe


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a ovo za ma ma ma, nasa forumasica skorpia ga je cula kad je prvi put rekao ma ma ma user posted image vidis, sve ima neke veze sa forumasicama i rr user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Prva rijec je... :)
21.4.2015 11:38:16   
Visnja RR
Bebice uveliko pričaju...al mame lijene da nam to napišu user posted image

Razvoj govora

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Prva rijec je... :)
21.4.2015 11:45:52   
Vanne
Nisam ni znala da ova tema postoji....user posted image
Moja je sa tri i po mjeseca kroz plac prvi put rekla MAMAAAA...ne znam kako joj je izletilo user posted image
Onda sam i ja pocela plakati sa njom user posted image od dragosti i jer mi se ispunila najveca zelja da me neko zove mama user posted image vidjela sveki da placem ja pa pocela i ona user posted image
Kad je sa sest mjeseci pocela mamati stalno su mi suzne oci bile user posted image mislila sam da cu citav zivot cmizdriti kad me zove mama user posted image
Sad sam se navikla user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Prva rijec je... :)
21.4.2015 11:50:43   
elmaL
Kod nas Ta Tauser posted image i doziva ga non stop, u biti sve joj je tatauser posted image nekad kaze brzo, nekad razvuce.
Nedavno je pocela i MAMA, sad bas fino izgovoriuser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Prva rijec je... :)
22.4.2015 0:05:21   
Edita1989
Dima zna reci daj,mama,ovih dana je pocela na arapskom,kaze bedi hay(hocu ovo)user posted image Ako bude kao Ameen,bit ce super,on je rano progovorio i prica 2 jezika bez greške,sada evo i engleski,odlično se snalazi,mašAllah. .

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Prva rijec je... :)
22.4.2015 14:42:25   
anirbas
Drage moje forumašice i forumaši,

željela bih Vas zamoliti ukoliko možete da prvenstveno ispunite anketu koja je dio mog istraživačkog rada, koji je sastavni dio mog diplomskog.

Anketu možete naći na sljedećem linku: https://www.surveymonkey.com/s/NFDMFKG

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Prva rijec je... :)
24.4.2015 13:08:48   
niki83

IZVORNA PORUKA: Edita1989

Dima zna reci daj,mama,ovih dana je pocela na arapskom,kaze bedi hay(hocu ovo)user posted image Ako bude kao Ameen,bit ce super,on je rano progovorio i prica 2 jezika bez greške,sada evo i engleski,odlično se snalazi,mašAllah. .


Vidim generacija pricljiva! user posted image user posted image
Moj N je prvo poceo s mama, isto kao i seka mu user posted image
A sad nas oslovljava sve redom..citavu familiju user posted image ..i jos tako pokoju rijec tipa: ode (ovdje), opa (hopa)..

_____________________________

N&N

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Prva rijec je... :)
24.4.2015 16:17:17   
Edita1989
Draga Niki,ova brbljivica prava user posted image ona stalno nešto brblja,pokazuje rukom,svadja se,ja stvarno nisam znala da su curice ovako zafrkane,moj Ameen mala maca za ovu gospođicu...


_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 117
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *