|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi dani s bebom - vaša priča
16.4.2013 21:54:34   
Visnja RR
a gdje su pričice??? malo ste se ulijenile user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu a.mama)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Prvi dani s bebom - vaša priča
20.2.2015 21:27:34   
BebeLina
Pokusavam vec tri puta da napisem pricu, ali svakip ut mi javi gresku i sve obrise.. :(

_____________________________

11.07.2013. godine - missed ab (16. sedmica)
2.11.2013. godine - spontani (8. sedmica)


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Prvi dani s bebom - vaša priča
21.2.2015 22:00:11   
elmaL

IZVORNA PORUKA: BebeLina

Pokusavam vec tri puta da napisem pricu, ali svakip ut mi javi gresku i sve obrise.. :(

Prije nego je objavis, kopiraj tekst, pa ako izbrise, ponovi i zalijepi kopirano.

Ja sam uvijek uzivala citajuci ove priceuser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu BebeLina)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Prvi dani s bebom - vaša priča
25.2.2015 21:30:41   
BebeLina
Dok sam bila trudna citala sam ove teme, plakala i pisala scenarij za svoje prve dane u troje. Pokusavala sam uvesti red i nametnuti neka svoja pravila za prve dane poslije poroda koje cu provesti kod kuce. Medjutim, to je bilo sve, samo ne u troje :) I da.. dok sam citala price bilo mi je glupo sto se neke mame ne sjecaju prvih dana sa svojim bebama, Zar to ne ostaje urezano u sjecanje samo po sebi? E pa.. sad znam... :) Evo i moje price "kroz maglu"

Ni na svadbi nisam bila nasminkana kao onog dana kad su me otpustali iz bolnice s mojom bebicom. Nikad nisam bila sretnija, svecanija i ljepsa samoj sebi :) Vrijeme je sporo teklo, ali bila sam smirena. Izdrzala sam pet dana u bolnici nakon sekcije. Ovih sat vremena koliko cekam da me prozovu je nista u poredjenju s tim. Napokon... Kao u romanticnim ljubavnim filmovima idem prema izlaznim vratima. Uzurbane sestrice stalno otvaraju i zatavraju vrata, a ja, nazirem muza s druge strane. Elegantan, dotjeran, obukao bajramsko odijelo :) Usporen snimak. Vjecnost me dijeli od njegovog zagrljaja. Joj kako je imao blesav osmijeh na licu. Onaj izgubljeni, iskreni, sretni, blesavi osmijeh.. Onaj u koji sam se zaljubila. Samo ovaj put nije bio upucen meni, nego plavom smotuljku u nosiljci. Zaova je donijela cvijece, ali je zaboravila da mi ga uruci :) Svi na holu su se slatko smijali :) Moj beban je licio na kuhara :) Pripremila sam mu plavo odijelce i kapicu s ranflom. Sve mu je bilo veliko i potpnuo je u kapicu. Mamin kuhar :)

I danas se pitam koji su mene hormoni drmali kad sam pocela siriti pricu kako ne zelim da me u kuci doceka guzva. Sreca, dozvala sam se na vrijeme, jer ljepsi prizor nisam mogla ugledati. Sve je bilo prekriveno balonima, kuca je mirisala na hranu i na moje odsustvo, komsije su svracale da vide bebicu,a u haustoru smo do tad razmjenjivali samo pozdrave i ljubazne osmijehe. Svi su bili sretni. Na jastuku me docekala cestitka mog muza i velika milka koju volim. Nspretno je pokusao da bude romatican :) Volim ga. Svi zele fotografiju sa mnom, a ja poziram kao da nemam velike fleke znoja ispod pazuha. Znam - sve ce mi biti oprosteno :) Ranu ne osjecam, mogu sve...

Idilu je narusila komsinica :) Plakala sam kao luda kad je poljubila bebija... Tad sam bila pod dodzom druge grupe hormona., Ne onih trudnickih, nego drugih.. majcinskih valjda :) Nisma mogla svariti to da je bebu prvo poljubila komsinica prije nena, dide , daidze i svih drugih :)

Tu negdje pocinje moje maglovito sjecanje. Ni danas mi nije jasno kako to da se ne sjecam ostatka dana. Zar to moze da se desi meni koja vodim dnevnik godinama!? Sta da napisem za ovaj dan?! Cak i muz i ja udruzenim snagama ne mozemo zakrptiti rupice u sjecanju na taj dan. Jer i zakrpljene , te uspomene bi bvrijedile bogatstvo. Sta smo radili kada smo ostali sami?Mada.. slijed dogadjaja mozda i nije jasan, ali nista ne moze izbrisati sjecanje na emocije koje su me taj dan drzale. Osjecala sam se samouvjereno. Sigurnim pokretima sam se stimala za dojenje, kao da hranim svoje trece dijete, a ne prvo. Vidjela sam divljenje u ocima svog muza, iako ni danas ne zna da sam bila pogubljena kao nikad. Nisam to smjela pokazati. Mame se ne gube :)

Fotografije svjedoce da je muz dugo sjedio pored bebinog krevetica i posmatrao kako spava... Oboje smo pokusavali svariti cinjenicu da smo roditelji, da neko ovisi o nama... Bilo je divno.. A ta neprespavana noc mu je oprostena, kao i sve koje su poslije toga bile, i sve koje tek dolaze...

Bebo mala, vole te mami i babi...

_____________________________

11.07.2013. godine - missed ab (16. sedmica)
2.11.2013. godine - spontani (8. sedmica)


(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Prvi dani s bebom - vaša priča
25.2.2015 21:50:12   
Visnja RR
user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu BebeLina)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Prvi dani s bebom - vaša priča
31.3.2015 23:37:55   
Medić*

IZVORNA PORUKA: saamy

Puno sam se nadala da ce me mm iznenadit nekim pokloom kad sam se porodila s tim da je zeloo dijete kao aman,ali nista pa makar reko na papir da si napisao kravo hvala ti kaz htjeo sam al zaboravio,tako eto nikad mu necu zaboravituser posted image


Prije nego te moderatori upozore da si na krivoj temi.. I daju ti upute,

moram ti reci: imas poklon najbolji, neprocjenjiv. Imate bebu. Svega ostalog ce biti. Zaboravio covjek. Nije smak svijetauser posted image



_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Prvi dani s bebom - vaša priča
1.4.2015 0:04:57   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: saamy

Puno sam se nadala da ce me mm iznenadit nekim pokloom kad sam se porodila s tim da je zeloo dijete kao aman,ali nista pa makar reko na papir da si napisao kravo hvala ti kaz htjeo sam al zaboravio,tako eto nikad mu necu zaboravituser posted image

ja rodila troje djece i nisam dobila poklonuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Prvi dani s bebom - vaša priča
2.4.2015 15:02:28   
elmaL
Molim vas da postujemo temu.

Poruka od saamy je vec izbrisana, s razlogom, pa nemojmo davati komentare na istu.
Hvalauser posted image

Sve vi koje vec niste, podijelite pricu o dolasku bebice i vasem prvom danu user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 108
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *