|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rad partnera u inostranstvu
18.8.2017 21:57:00   
mina3
Ziel bas mi je zao kroz sta prolazis...najgore je kad ljubavi nestane..nedaj sebe ni za kog,nije on covjek koji te voli zato bi meni na tvom mjestu djeca bila najpreca i odlucila bi onako kako je najbolje za njih..jel postoji mogucnost s njegovim roditeljima da popricas pa da oni malo sjednu s njim popricaju??pisala sam na drugoj temi imam malu 13mj opet trudna zivim u stanu ni njive ni niceg nezaposlena pa opet vazda razbacano a vazdan radim pa jel on normalan pa ima djete tu zategnuto ne moze bit..pa kad nesto nebi mogla ja da uradim a ni on nece pa nebi ni ja pa nek bude sta hoce..pokazi mu zube...pitaj ga koji je njegov cilj sta hoce zapravo..joj kako mi je zao kad cujem ovako nesto kad te vlastiti muz nepostuje kuces dalje user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Rad partnera u inostranstvu
19.8.2017 4:13:53   
Galicia
Nije ga rodila da joj je vlastiti.
Lako se muz promjeni, kad se ne izabere prvi, drugi, treci put. Doduse ja sam se jednom udala i nikad vise. Brakovi i jesu izmisljeni od strane muskaraca, njima sve u prilog ide. Cast izuzetcima.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Rad partnera u inostranstvu
19.8.2017 9:01:01   
mina3
Ma nikad ne reci nikad kako se zivot zna promjenit u trenu i nuzda natjerat...sta treba se razvest pa zbog debila zivot sama provest rintajuci da bi djeci normalan zivot pruzila..ima djubradi al vala ima i fini ljudi koji misle na zivot...nekako mislim da je drugi put teze izabrat jer gledas na svasta nesto sto prije nisi pa zato mislim i kad odaberes da ces teze pogrijesit...i ja sam imala krizu mislila sam da je kraj upravo je i moj bio prema meni neprijateljski nastrojen al sreca bio je period samo i pile su vode moje rijeci i prica i suze,moras progutat nekad svasta nesto al ako vidis da se isplati..

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Rad partnera u inostranstvu
19.8.2017 14:03:29   
Galicia
Ko mora da trpi nije nista bolje ni zasluzio.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Rad partnera u inostranstvu
19.8.2017 16:08:53   
mina3
Slazem se...ko nema svoje JA nek onda trpi

_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Rad partnera u inostranstvu
20.8.2017 21:59:25   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ko mora da trpi nije nista bolje ni zasluzio.



rekoh i ja jednom: samo zrtve nemaju izbora. svi ostali sto kao trpe imaju neke koristi. ne nuzno materijalne.


(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Rad partnera u inostranstvu
31.8.2017 17:18:52   
ziel
Sutra opet ide user posted image


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Rad partnera u inostranstvu
31.8.2017 17:20:04   
ziel
Mino ne moze se s njima pricati kao i sa njim, jer ga podrzavaju i uvijek sam ja glavna budala tu. Uvijek. Ali imaju i oni zensko dijete, mladja od mene samo god.dana. sjetice se oni, i ako se ne sjete ja cu ih podsjetiti ako i dalje budem ovdje mada sumnjam.......

< Poruku je uredio ziel -- 31.8.2017 17:21:34 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 58
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *