|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
30.9.2016 19:03:34   
bejbibi
Sve sto te zanima mozes nas pitati ...ovdje cavrljamo o svemu i svacemuuser posted image
Imas li kakvih simptoma ?

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
30.9.2016 19:08:09   
Mina90
Za sada jedino cesto piskim, ponekad imam kao neke grcice dole, nadutaa sam pa golubovi "lete" ( ne treba zamjeriti trudnicama) user posted image I imam zuckastog iscjedka, al to mi nikad nije ni stalo od ovulacije... imam malo sukrvice u nosu, I vene na nogama su nekakoo bas vidljive, mislim dai nije do sad bilo tako...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
30.9.2016 19:12:54   
lejla80
Evo i mene da mahnem, danas ne stigoh vazda na vikendici bila. Jeste li mi sve na broju ? Nešto su mi se usutile ove moje terminuse hmmm Haman počela vikend šutnja.

Nari mi ne izlazi iz glave cijeli dan, duša draga da joj dragi Allah pomogne.

Mino dobro nam došla. Želim ti što ljepših devet mjeseci i zdravu bebaru aBd. Ja svoju trudnoću vodim u DZ. Prvi put sam otisla nakon sest sedmica. Koliko skontah tebi kasni vec pet dana, dakle vec si trudna 5 sedmica. Ako mozes strpi se jos koji dan a s obzirom da je prva trudnoca nije jednostavno hehe ...Teško ćeš nagoditi da te porodi onaj koji ti vodi trudnoću al svakako je dobro imati nekog od povjerenja. Javljaj nam se češće user posted image



_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
30.9.2016 19:13:25   
bejbibi
Ma trudnicama se nista ne zamjerauser posted image
Ja nisam nista imala od toh simptoma al su zato u 4 sedmici pocelw micnine i evo dosad haman trajale..i dalje imam jutarnje 😵

Piskenje ce se vremwnom smanjiti , za golubove ne znam user posted image ,a ovo ostalo se nadam da ce proci ...ja nisam to nikad imala
Ma samp da aBd bude dobro do kraja :) sve se istrpi :)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
30.9.2016 19:16:05   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: lejla80

Evo i mene da mahnem, danas ne stigoh vazda na vikendici bila. Jeste li mi sve na broju ? Nešto su mi se usutile ove moje terminuse hmmm Haman počela vikend šutnja.

Nari mi ne izlazi iz glave cijeli dan, duša draga da joj dragi Allah pomogne.

Mino dobro nam došla. Želim ti što ljepših devet mjeseci i zdravu bebaru aBd. Ja svoju trudnoću vodim u DZ. Prvi put sam otisla nakon sest sedmica. Koliko skontah tebi kasni vec pet dana, dakle vec si trudna 5 sedmica. Ako mozes strpi se jos koji dan a s obzirom da je prva trudnoca nije jednostavno hehe ...Teško ćeš nagoditi da te porodi onaj koji ti vodi trudnoću al svakako je dobro imati nekog od povjerenja. Javljaj nam se češće user posted image




Ni meni NARI ne izlazi iz glave :((( bas me zabrinula ..ja sam onako emotivna pa me sve u srce dirne ..iskreno se nadam da nije nista strasno jer nekad nam se cini da je nesto strasno a nije ...daj Boze da nije nista toliko :(

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
30.9.2016 19:18:36   
Mina90
Ma sve cu ja istrpit, I mucnine ako ih bude I sveee, muz golubice hahah, samo aBd da bebica bude ziva I zdrava....meni neka aplikavija koju sam skinula pokazuje termin 05.06.2017., I.po rome za dva dana bit cu 5 sedmica....ne znam kad pocinju te mucnine, nije da ih jedva cekam nego mi cudno sto ig nema, sike me ko malkice bole, al to kad ih pritisnem...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
30.9.2016 19:24:46   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Mina90

Ma sve cu ja istrpit, I mucnine ako ih bude I sveee, muz golubice hahah, samo aBd da bebica bude ziva I zdrava....meni neka aplikavija koju sam skinula pokazuje termin 05.06.2017., I.po rome za dva dana bit cu 5 sedmica....ne znam kad pocinju te mucnine, nije da ih jedva cekam nego mi cudno sto ig nema, sike me ko malkice bole, al to kad ih pritisnem...


Pa dobro to jw tu onda negdje ..vidjet ces kad ce ti de rec termin ...ma hajde ba oni moraju sve trpiti user posted image duzni su to haha ..
Pa mucnine pocinju negdje od 4 sedmice pa kod sretnica traju do 8 sedmice a kod pehova ko ja do 4,5 mjuser posted image pa do kraja nekad ...
A moguce da ih neces ni imati ako si sretnica user posted image moli Boga da ih ne bude jer jw bas teskooo ..i nista ne pomaze dok ne odrade svojeuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
30.9.2016 19:31:52   
Mina90
Negdje sam cula da je beba zdrava ukoliko povracas, pa ako ima veze neka I povracat cu... moja majka kad je bila trudna sa mnom je povracala do kraja trudnoce...sve je individualno... od kako sam dobila pozitivan test svako jutro uzmem kasikicu meda sa propolisom I maticnom mlijeci koju mi je mama pripravila, nakon toga pojedem zitarice sa mlijekom I vocem, popijem folnu kiselinu....fakat pokusavam zdravo se hraniti, cigare sam odmah bacila, I nije mi ni tesko bez njih :D

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
30.9.2016 20:58:45   
bejbibi
To je u slucaju da kad vec povracas i ako naglo prestanu mucninu onda nesto nije uredu sa bebom,tako je meni dr objasnila..ali ako ne povracas ne znaci da beba nije zdrava user posted image uostalom sve je to individualno..ja dvije trudnice a nisu iste bile ,eh ova treca nalikuje drugoj p se nadam da je zenskouser posted image jer mi je ovako bilo sa curom ...

Pa super kad mozes bez cigara user posted image ja iskreno ne podnosim ih ni kad nisam trudna,nepusac sam .a u trudnoci ih osjetim na 5 kmuser posted image zato mm lansiram vani il u drugu sobu :)

Samo jedi sta ti pase ..najbolje se tako nesto zdravo mada ja jedem sad sve sto mi padne pod rukuuser posted image doduse ne mogu brzu hranu ,najvise volim kuhano ..cevapi,hamburgeri,pizze ne dolaze u obzir .jos mi muka od toga ..
Juce pocela vodu piti user posted image i znate dta jos ....ne smeta mi vise pljuvacka tolikouser posted image funkcionisem sad dobro hB


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
30.9.2016 21:34:24   
Mina90
Hvala ti Bejbibi user posted image zanima me da li se nakon pozitivnog testa moze piti caj od vrkute ili ne smije....znam da macina trava ne dolazi u obzir zbog abortivnog dejstva, a za vrkutu ne znam...ja sam mislila da je ok za ucvrscivanje ploda I popila sam jednu solju...nadam se da nece nista biti u slucaju da se ne smije piti.... user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
30.9.2016 21:40:46   
Midnight_489
Veče,ženice user posted image
Vidim imamo novu trudnicu
mina dobrodošla,želim ti laku trudnoću user posted image sve što te zanima možeš sa nama ovdje čavrljati user posted image
Uvijek ima mjesta za nove trudnice user posted image

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
30.9.2016 21:51:05   
Mina90
MIDNIGHT hvala ti puno, bas je predivan osjecaj ovako cavrljati sa osobama koje razumiju sva tvoja pitanja I strahove....hvala cure jos jednom!user posted image

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
30.9.2016 21:54:43   
bejbibi
MINA za cajeve ja ne znam stvarno .posto nisam ljubitelj istih ( pijem samo kad moram i to vocne ,tipa jagoda,jabuka,mix)user posted image mozda neka od zenica vise zna o tome ...
Eh ja se jedino sjecam iz prijasnjih razgovora ovdje ( 2014) kad sam bila trudna sa A ,da su zenice govorilw da se ananas ne smije jesti jer otvara a sigurno znam za hurme da ne smiju prijw 9mj. One otvaraju pa ih je dobro jesti u 9mj kad se udje ...eh ja ih bas volim pa jedva cekam da pocnem jestiuser posted image mogu one velike mekane uh..i to citavu veliku kutiju za dan mogu pojestuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
30.9.2016 22:28:20   
Bebica11
Mina90 dobrodošla ugodnu i lijepu trudnoću ti zelimuser posted image i ne prizivah odmah mucnine uživaj malouser posted image

Vrkutu isto nema potrebe da piješ sad. Bolje ne piti


Bejbibi nemam temperaturu hB pa pokusacu izgurati bez antibiotika. Sta si ti sa A pila?

Evo popila limun pojela dva kivija Hehe. Sad ću i 2 cehna b.lukauser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
1.10.2016 1:03:00   
Mina90
Hvala cure na odg, zaista ste divne...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
1.10.2016 3:49:38   
anidla
Zene moje....

Porodila sam se 29.09.... beba 3600 kg 52 cm...sve je ok...

Ja se malo teze oporavljam ali kada sam njega vidjela nakon 28 sati intenzivne njege sve je odmah lakse!

Sretno salmy...tackice...winky....i sve naredne terminuse....

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
1.10.2016 7:47:30   
lejla80
Čestitam Anidla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Neka ti je živ i zdrav a ti da nam se što prije oporavis user posted image

Žene hajte kahva user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
1.10.2016 7:53:26   
lejla80


SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA user posted image user posted image
Neaktivne nakon odredjenog vremena brisemo.

SEPTEMBAR 2016 user posted image


25.09. samy_lo user posted image
28.09. tackicaa user posted image


OKTOBAR 2016 user posted image

06.10. anidla user posted image porodila se 29.9.user posted image user posted image
10. 10. winky_sa user posted image


NOVEMBAR 2016 user posted image


02.11. Maglaj_num user posted image
10.11. amelaaa user posted image
28.11. svamojadjeca user posted image


DECEMBAR 2016 user posted image

01.12. bebica11 user posted image
03.12. lejla80 user posted image
04.12. leptirica13 user posted image
24.12. bambi1 user posted image


JANUAR 2017 user posted image


05.01. NARI
06.01. midnight489 user posted image
20.01. aidicaa

FEBRUAR 2017 user posted image

02.02. saraa

MART 2017 user posted image

05.03. ananas_ze
06.03. bejbibi

APRIL 2017 user posted image



MAJ 2017 user posted image

11.05. strepnja

JUNI 2017 user posted image

5.6. mina 90

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
1.10.2016 8:11:37   
Midnight_489
Jutroo user posted image
lejla preduhitrila si me sa kaficom user posted image

anidla draga čestitam ti ❤️❤️💞 da ti bebica bude živa i zdrava,a tebi brz oporavak user posted image
Gdje nam je tackicaa ? user posted image

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
1.10.2016 8:34:09   
winky_sa
Jutro drage moje i od mene.
Anidla cestitam od srca, tebi zelim sto brzi oporavak a bebi dug i sretan zivot. Uzivajte user posted image
Mina zelim ti dobrodoslicu u grupi. Pred tobom je dug i uzbudljiv period i nadam se da ces uzivati i druziti se s nama. Sto se tice simptoma, ja ih iskreno nisam ni imala. Jedino bolne grudi prvih mjeseci. Tako da je svaka zena individua i drugacije podnosi trudnocu i promjene. user posted image
Nari bas mi je zao, ako ti mozemo ikako pomoci tu smo. Nadam se da ce biti bolje user posted image
Tackice, sammy eto vas u oktobarskim terminusama. user posted image
I doduse trebali bismo novu temu otvoriti.

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
1.10.2016 8:36:33   
tačkicaa
Evo Tačkice user posted image
Anidla Čestitam user posted image NEka ti je uvijek zdrav i sretan user posted image Tebi brz oporavak želim user posted image
Mina Dobro nam došla user posted image Vidim ti ćeš ovdje podić' atmosferu user posted image Baš je fino vidjet' da se piše user posted image Ja nisam povratila ni jednom tokom trudnoće. Imala sam par dana neke male mučnine, ali bez povraćanja, a eto kažu da je zdrava beba, samo neće napolje user posted image Što se tiče čajeva ja za pola tih stvari nisam znala, a čajeve ne volim, jedino mentu i pila sam je i u trudnoći. Pila sam svašta ako sam nešto bolesna user posted image
Žene mene sinoć stomak užasno bolio, neko probadanje u donjem dijelu kad se krećem a posebno kad se beba pomijera user posted image To ne mogu biti 'oni bolovi' jer baš nisu imali nikakav raspored, nego baš kako se beba pomijera... Isto tako me karlične kosti uništile, nisam mogla hodat', ali evo sad, skoro ništa user posted image Mogu ja ovako još mjesec haman, a danas taj termin po doktorima user posted image
Danas ću aBd na ctg, možda me ko i pogleda user posted image Mada eto meni sad draže da kontam kako se polako otvaram, nego da mi kažu 'Zacementirana, džaba je friziraš 'user posted image , a jedva sam je sinoć isfrizirala user posted image
Samy Kako ti?
Uz sve ove muke me i narod ishaveti, sa svima ću se posvađat' user posted image Juče' mi se rodica javlja i veli: Ženo ideš li ti na kontrolu, hoće li to? user posted image user posted image I to je samo djelić, jer imam puno robine user posted image
Bebice ti ide na bolje kako vidim, mašala user posted image
Ostale ću samo pozdravit', jer ne mogu više pratit' tok misli user posted image

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
1.10.2016 9:16:49   
Mina90
Jutrooo cure, jeste li se naspavale ? Ja I nisam bas nesto, stalno sam siskiriskila user posted image Mozete li mi reci vasa iskustva sa doktorima...ko vam vodi trudnocu, jel bolje porodit se na Jezeru ili u Vojnoj ? Ima li neki doktor koji radi I u bolnici I privatno, a da je dobar ? Zna li iko jel dr Maja Slakovic jos kod Mehmedbasica ?

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
1.10.2016 9:19:52   
bejbibi
Mina otvorile smo novu temu ,OKTOBAR .svaki mjesec se otvara nova i tamo pisemo user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 473
   Razgovori o očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 10:10:31   
lejla80

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA user posted image user posted image


SEPTEMBAR 2016 user posted image


25.09. samy_lo user posted image
28.09. tackicaa user posted image


OKTOBAR 2016 user posted image

06.10. anidla user posted image porodila se 29.9.user posted image user posted image
10. 10. winky_sa user posted image
28.10. Eminaja user posted image


NOVEMBAR 2016 user posted image


02.11. Maglaj_num user posted image
10.11. amelaaa user posted image
28.11. svamojadjeca user posted image


DECEMBAR 2016 user posted image

01.12. bebica11 user posted image
03.12. lejla80 user posted image
04.12. leptirica13 user posted image
24.12. bambi1 user posted image


JANUAR 2017 user posted image


05.01. NARI
06.01. midnight489 user posted image
20.01. aidicaa

FEBRUAR 2017 user posted image

02.02. saraa

MART 2017 user posted image

05.03. ananas_ze
06.03. bejbibi

APRIL 2017 user posted image



MAJ 2017 user posted image

11.05. strepnja

JUNI 2017 user posted image

5.6. Mina 90



_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 474
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *