|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 47 48 [49]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
30.7.2014 17:25:22   
marinčii
Evo kod nas grmi .sjeva i pada jaka kisa bas pravo nevrijeme odavno ovako ljeto nije bilo,zezam ja mm ovo meno BOg uslisio molitve ja slabo podnosim ljetne vrucine inace pa sam se bas bojala kako cu to predeverat u trudnoci a wvo izgleda da necu ni morati.:)
Jesi li nasla posteljinu za krevetic?

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 1201
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
30.7.2014 19:37:42   
malaaaa
I kod nas grmi i sijeva a ja nikad sretnija sve oko Mene super jer kraj Mene lezi Medina koja je par sati stara user posted image

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1202
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
30.7.2014 20:11:03   
marinčii
MALAA. cestitam draga moja neka ti je ziva i zdrava,kako si ti?kako je prosao porod?

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 1203
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
30.7.2014 21:12:53   
malaaaa
Hvala ti ja sam dobro hvala bogu evo sad odmaram bebica spava..sve OK srce mi na mjestu porod poceo normalno Ali nisam SE otvarala uopce bolovi bili vodenjak ma sve al nece nikako onda sam trazila carski za pola SATA sve gotovo

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1204
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
30.7.2014 21:34:51   
MamaMaa
Malaaaa vidim ja ti ne odgovaraš na pvt, znala sam da si otišla da se porodiš. Čestitam, bebici dug i sretan život želim, drago mi je da je sve prošlo dobro. Je li te to porodio moj dr. (dr. Dervišević), znam da je on danas dežurni.

Bubydina sad kad uđeš u 9. mjesec bit ćeš mirna i opuštena pa me ne bi začudilo da se Amini toliko svidi u maminom stomi da ostane sve do termina. user posted image

Lovepower pregurasmo i mi preko 30 sedmica, mislila sam da će me panika uhvatiti čim pređem 30, ali ništa. Brzo će i avgust proći, a onda počinje odbrojavanje.

< Poruku je uredio MamaMaa -- 30.7.2014 21:36:36 >


_____________________________

Na jesen naš duo postaje trio... iako smo "gađali" tatin mjesec maj, naša bebica odlučila da se rodi u maminom najdražem mjesecu...

30.9. O, happy day

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 1205
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
30.7.2014 21:48:37   
Andy_Bec23
Razocarana sta da kazem za te pare mogla je i bolje da gleda :( Ljuta sam na nju ajme :(

Marinci jesi ti mozda bila oko 19-20 sedmice na kontroli? Koliki je u tebe femur ? Bedrena kost?

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 1206
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
30.7.2014 21:50:30   
vanchi88
zene
imam jedan mali problemcic
naime sutra smo 21 sedmica i zadnjih par nedelja uzasno mi trne ruke i bole me zglobovi, to nikada ranije nisam imala... probudi me bol u pola noci a ujutru ne mogu ni da istisnem kaladont na cetkicu, kasnije u toku dana bude ok
da li je neka od vas imala slicno?

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu MamaMaa)
Neposredna veza do poruke: 1207
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
30.7.2014 21:51:49   
vanchi88
andi kaj je bilo??

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 1208
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
30.7.2014 22:18:30   
marinčii
ANDY EVO BAS gledam svoj nalaz od zadnji put bila sam 20*4 i BPD 4,91 femur 3,10 AC 15,11 TT 330 grama

VANCHI meni se desi da mi otrne ruka ili noga ali kad lezim duze na njima pi noci inace iz cista mira nije pa ti neznam sta reci

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 1209
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
30.7.2014 23:07:54   
Andy_Bec23
Ma ja sam poludila na doktoricu u nas je FL 25,6 mm a 19+3 sam treba da bude veca a nije u tome problem vec kako prije 13 dana bio femur 23,2 mm da je u 13 dana tako malo narastao ;( samo 2,4 mm nemoguce ili ona nije mjerila dobro il nesta nestima... A sto se tice danasnjeg pregleda uzas je bilo ... Nemogu pisat jer ss nasekiram samo ....

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1210
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
30.7.2014 23:24:20   
unchy

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Ma ja sam poludila na doktoricu u nas je FL 25,6 mm a 19+3 sam treba da bude veca a nije u tome problem vec kako prije 13 dana bio femur 23,2 mm da je u 13 dana tako malo narastao ;( samo 2,4 mm nemoguce ili ona nije mjerila dobro il nesta nestima... A sto se tice danasnjeg pregleda uzas je bilo ... Nemogu pisat jer ss nasekiram samo ....

Andy draga ne sikiraj se bezveze, znas da to na bebu sve utjece, te mjere nisu nikada 100% tacne, a vazno je da se podudaraju sa sedmicom gore il dole, sve je to super, uzivaj u pokretima i opusti se. ja sam se skroz opustila , a upocetku sam bila tako napeta i svega sam se bojala, prosle smo onaj kritican period i sad nam je samo da papamo zdravo i da uzivamo i da iskoristavamo druge da nas masiraju itd. ode evo sad bas muzu reci da me malo izmasira hihihi user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1211
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
31.7.2014 0:33:35   
milenium
ženice,evo mene malo k vama.mene zanima kad ste osjetile prve bebine pokrete.pošto mi ovo nije prva beba ,mislila sam da ću ih osjetiti jako rano,kao što netko kaže. pa sam sad zabrinuta?user posted image

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 1212
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
31.7.2014 7:34:15   
Misty_mama
milenium, koja si sedmica? meni ovo isto nije prva beba, danas sam 18+4, i vrlo rijetko, gotovo nikako ne osjetim te pokrete... do sad je sve na pregledima bilo ok, aBd slijedeći u ponedjeljak, znači, nije bilo nekih problema, a ipak ih ne osjetim.. ja jesam cijeli dan u pokretu, gotovo i ne mirujem, osim navečer kad zaspim, pa malo pripisujem i tome, a nekada i položaj posteljice zna biti razlog slabijem osjećanju... Uglavnom, što manje stresa i razmišljanja, i tad se te stvari i dese - kada im se ne nadaš...

_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 1213
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
31.7.2014 8:57:08   
marinčii
Jutro
ANDY draga nemoj se sekirati oko mjere jer da nesto puno odstupa rekla bi ti doktorica.NEmoguce je to skroz tocno izmjeriti jer nek se mrvicu bebac pomjeri eto greskice,.Sto rece unchy sve je to uredu opusti se i uzivaj u trudnoci i sve ce biti ok.
MILENIUM draga bas mi je drago da si nam se pridruzila ovde,ja svoju bebicu osjecam od 15 tjwdna al je to bilo pomalo a evo vec 3 tjedna bas bas jako osjetim bebicu i cesto iako mi je posteljica sprijeda.T I SI sigurno previse aktivna pa ne mozes jos osjetiti al ne sekiraj do 18 tjedna ces osjetiti
MISTY kako si ti ?raste li pupa?

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 1214
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
31.7.2014 10:28:23   
Anelat
Ne znam sto se zamarate mjerama, bitno je da vam doktor kaze da je sve uredu da vam se sedmice podudaraju ( racunica i UZ) ovako stvarate bezpotrebnu nervozu i kod sebe i kod dijeta. Uzivajte u najljepšim momentima, osluskujte vaseg mališu i opustite se. user posted image

< Poruku je uredio Anelat -- 31.7.2014 10:29:39 >

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1215
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
31.7.2014 10:32:28   
Funky
Vidi ti ovih mojih ex-user posted image suborki što su se zaoblile. Pa čestitam drage moje! user posted image

_____________________________

Funky Fun Club

(odgovor članu Anelat)
Neposredna veza do poruke: 1216
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
31.7.2014 10:38:57   
Misty_mama
Hej marinči draga, nismo se dugo čule... Šaljem ti veliki user posted image Nisam ovdje dugo bila, ne smijem ni da te pitam jesu ti prošle mučnine user posted image Kako si?

Ja sam dobro, hvala Bogu, mučnine su generalno stale, ali zna se desiti ponekad nešto malo... Pupo raste, a i ostalo krenlo rasti user posted image Grudi, guza... I to stvarno nisam puno jela, pogotovo onaj prvi dio, kad mi je bilo muka... Slatko gotovo da ne jedem, ali ipak, rastem... user posted image Nema veze... Samo nek' je sve ok...

_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu Funky)
Neposredna veza do poruke: 1217
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
31.7.2014 11:05:54   
Bubydina

IZVORNA PORUKA: MamaMaa

Bubydina sad kad uđeš u 9. mjesec bit ćeš mirna i opuštena pa me ne bi začudilo da se Amini toliko svidi u maminom stomi da ostane sve do termina. user posted image



E draga,baš joj i nije dobro,vjerovatno će ranije van,
nije nam kontrola prošla baš najbolje,
tako da opet infuzije do iduće sedmice,a onda na ležanje i pretrage u bolnicu,
pa će vjerovatno ubrzati porod...

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu MamaMaa)
Neposredna veza do poruke: 1218
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
31.7.2014 14:13:41   
marinčii
misty ja sam dobro hvala na pitanju.Mučnine i dalje me drže povraćam i tako ,vec sam i navikla valja mi jos 4 mjeseca to izdržati.I kod mene pupo iskočio preko noći,još neki dan ga nije ni bilo a sad se pravo zaoblio,ja se inače slabo di udebljam samo imam velikog pupu tako mi je bilo i u prvoj trudnoći a izgleda će i sada biti,sa zada ko me gleda ne bi nikad reko da sam trudna jer mi struk ostao isti nekakav mi pupo čudan špicas_t hehe,ma samo nek sve bude uredu s bebicama ostalo nije ni bitno.
Kad ti ideš na pregled?
BUBY pa šta je opet bilo?zašto inekcije još?abd bit će to dobro ,čuvaj se.
andy je si li danas raspoloženija?

< Poruku je uredio marinčii -- 31.7.2014 14:14:36 >


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 1219
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
31.7.2014 18:42:29   
mishkica
Dancic okruglice..MArinchi znaci iskocio je pupo, ja sam trenutno ista kao sto sam bila kad sam majlu posla roditi, do kraja ima da budem ko bacvica, samo se zakotrljati dobrouser posted image user posted image Buby nadajmo se najboljem ishoduuser posted image ostale imate mahanje od nasuser posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1220
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
31.7.2014 20:52:51   
Andy_Bec23
Anelat draga mene jako zabrinjava velicina bebe i femura ( bedrene kosti) jer moze da ukaze a bolest bebe. Ja sam prosle godine rodila curicu u 23 sedmici radi malformacija i jako mi je bitno da svaka mjera odgovara...


Marinci ma ja sam zena zmaj ;) evo me danas pospremala cjelu kucu sutra imam goste cjeli dan;) kako si mi ti? A sto se tice stomaka imam ga i ja mada sam se do sada samo kilu udebljala ;)

Bubydina bit ce sve ok vidjet ces ;)

Milenium ja sam u 16 nedelji osjetila i onda samo pobekad a sada osjetim cesce,juce je skako cjeli dan a danas spava javio se svega jedanput ;) ja sam sada 19+4


Ostale grlin vas

< Poruku je uredio Andy_Bec23 -- 31.7.2014 20:57:37 >


_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 1221
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
31.7.2014 21:09:44   
vanchi88
andy a sta ti je dr rekla?
jel rekla da mjere odgovaraju sedmici ? mora nesto da ti je objasnila i rekla

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1222
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
31.7.2014 22:06:43   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: vanchi88

andy a sta ti je dr rekla?
jel rekla da mjere odgovaraju sedmici ? mora nesto da ti je objasnila i rekla



Ja je pitala kako je moguce da je bedrena jost narasla samo 2,4 mm od zadnjeg puta a to je 13 dana i ona mene vodi uvjek sedmicu manje i kao to pase sve nemoze biti pa meni je spezijalista radio ultrazvuk i tada je tocno u dan u sedmicu pasala beba al nebitno kako moze da naraste samo 2 mm femur u 13 dana ona kaze ti si u 19 sedmici tek to pase .. Nema sanse .. Nepase nikako. Ma ja se ne sekiram imam kod spezijalista 21.8 opet i njima vjerujem najvise :) ja uzivam jer znam da je sve ok samo sam jako razocarana sa ginekologinjom

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 1223
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
31.7.2014 23:18:02   
milenium

IZVORNA PORUKA: Misty_mama

milenium, koja si sedmica? meni ovo isto nije prva beba, danas sam 18+4, i vrlo rijetko, gotovo nikako ne osjetim te pokrete... do sad je sve na pregledima bilo ok, aBd slijedeći u ponedjeljak, znači, nije bilo nekih problema, a ipak ih ne osjetim.. ja jesam cijeli dan u pokretu, gotovo i ne mirujem, osim navečer kad zaspim, pa malo pripisujem i tome, a nekada i položaj posteljice zna biti razlog slabijem osjećanju... Uglavnom, što manje stresa i razmišljanja, i tad se te stvari i dese - kada im se ne nadaš...


misti mama,18 sedmica valjda.moj gin bio na odmoru pa sam taj put otišla kod drugog,a taj drugi mi računao tjedan više nego moj ginekolog. ja i ti smo znači u blizu.kad ti je termin?

marinči u pravu si,stalno sam u pokretu al ipak sam zabrinuta kako do sada ništa nisam osjetila

andi ne znam zašto ali meni ženski ginekolozi djeluju malo ''nestručnije''od muških.ja sam žensko al etouser posted image

(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 1224
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  45 46 47 48 [49]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 47 48 [49]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *