|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - decembar 2018
28.12.2018 19:29:26   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Vortex, mali kofercic, jer ne znam koliko velika torba da bude da stavim sve, aBd i ja ci na. GAK, Cr..pa sam pomno procitala sve sto si pisala.. kupilaSam one chicco veelike ulozke jedan paket i Jessa iz Dm, ..Leti vrijeme...i tek smo svjesni da aBd novi zivot aBd dolazi..sako hairli do kraja sve da bude. Moji u Bahceciju kazu GAK zbog obzira na godine cekamja i sl nece da rizikuju pa da pokusam dobit odobrenje..pokusat cu al da Bog da..Ljubim te vortex i mali smotuljak..hejj koje pelene si uzela?? 1-2? Sta je od odjece ti najprakticnije sad na pocetku?? Ljubimmm te



Previdjela sam ovo za odjecu, izvini.
Meni su za spavanje najprakticniji oni "jednodjelni" kompletici jer je najmanje izmuckam i razbudim tokom presvlacenja nocu. Po danu volim hlacice sa nogavicama jer carapice znaju nazuljati a i duze traje oblacenje sto nije zgodno ako je beba gladna hehe. Gornji dijelovi uz jako grijanje po danu kratkih rukava, nocu dugih. Bas bas bas nam je vruce pa uvijek ima pelenu i jednu gornju i jednu donju benkicu ili taj kompletic, nema potrebe za vise slojeva. Po danu pokrivena samo tetra pelenom navece dekicom. 

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori u očekivanju beba - decembar 2018
28.12.2018 19:34:03   
vortex RR
Vodolija, emy... eeee lijepi trudnicki dani i pripreme. Bas mi je zao sto je moja trudnoca prosla u silnim pretragama, strahu i brizi. A to je zaista prekrasno vrijeme i posebno za prvorotke doba mastanja, uzivanja, slatke pripreme, pranja i peglanje hehe
Ljubite te stomacice, mazite.... 
Vodolija meni se beba ponasa isto kao na ultrazvucima u smislu nekih poza i drzanja rukica i nogica, a i aktivna je najvise u onim satima kada je i najvise udarala u stomaku, takodje stuca kada i u stomaku, bas preslatko...
Hvala vam sto ste se razbudile i pisale, puna mi dusa sto nam je tema zivnula

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori u očekivanju beba - decembar 2018
31.12.2018 11:56:29   
vortex RR
Drage user posted image , kako ste? Ima li priprema za docek veceras?

Kod nas ce naravno biti kucna atmosfera, ali ona najdivnija sa malenom bebulinom. Prodje i ova godina, bila je predivna, naravno zbog malenog bica koje evo upravo zaplaka kraj mene, vrijeme je rucka hahahah

Zelim vam svima da u zdravlju docekate NG i da vam trudnoca bude zdrava, uredna i puna divnih pozitivnih misli.

Ljubim vas sve mnogo i cujemo se u Novoj 2019.

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 28
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *