|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (09.05.-13.05.2016) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - DECEMBAR
26.12.2017 16:29:06   
almasa16
Dobar dan drage zenice,

Mina3 tako mi je drago sto si svojoj kuci nesto imam osjecaj da kad si kuci i manje boli hehe... Hvala Bogu da si bolje sad samo odmaraj ne mici pridrzavaj se uputstava doktora i to ce sve biti ok ako Bog da.

Ja sam juce bila na kontroli..
I dalje ta bedrena kost kasni 2 sedmice a promjer glave u jednom dijelu ide naprijed 3 sedmice.
Doktorica kaze da sada glava pocinje manje da raste a da tijelo vise raste pa se nadam da ce te nogice stici taj razvoj. Takodje kaze da je sve to u gornjim i donjim granicama normale, ali dzaba ja se opet sekiram da mi je nekako proviriti samo da vidim kako je stvarno stanje pa neka ga jos onda unutra :(
Uzela mi je bris cekam nalaze da znam da li cu opet trebati vaginalete uzeti.
Sada sam u 33. sedmici zbog komplikacija na pocetku trudnoce doktor na GAK-u mi je rekao da je najvaznije da izdrzim do 34. sedmice pa poslije toga i da se rodi da su minimalne sanse da nesto ne bude ok. Tako da zbog toga meni je spreman i krevetic i posteljina i odjeca i kolica i autosjedalica... ma 95% stvari user posted image

Kako ste danas drage zenice?
Pozdrav svima!

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 151
26.12.2017 20:03:04   
cauchy
Almasa, i moja doktorica kaze najvaznije je da prodju 34 sedmice, tada je beba spremna, sve razvijeno, dalje se ona samo goji u pupi, pa ako bi se i rodila tada, jedino bi bila sitnija beba.
A ne brini, meni od pocetka dijagnoza prijeteci prijevremeni porod, a doktorica ne moze da vjeruje da evo skoro proslo i 35 sedmica, a hvala Bogu nema naznaka poroda, jos malo pa cu i u deveti mjesec aBd....tako da samo se opusti, vjeruj u to da ce sve biti uredu i BITI CE, ucemo mi obje uz Boziju pomoc u taj DEVETI mjesecuser posted image
A i za te mjere ne brini toliko, u granicama je normale i bice sve ok.

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - u iščekivanju user posted image

(odgovor članu almasa16)
Neposredna veza do poruke: 152
27.12.2017 12:00:14   
vila_7
Ziel , trebalo bi da ima taj umetak kupiti, ali ako ne nadjes malo podupri tankom dekicom ili nesto slicno....

Almasa ne sekiraj se pogotovo ako je dr.rekla da je sve OK

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 153
27.12.2017 19:36:26   
cauchy
Ženice, da li ste vi skidale i prale platno sa autosjedalice i smije li se prati u masini? Strah me da sta ne zeznem...

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - u iščekivanju user posted image

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 154
27.12.2017 21:50:01   
vila_7
Cauchy ma nemas sta zeznuti samo operi na onom blagom programu. Ja mislim da sam prala na onom leptiricu (kod mene je taj kao za zavjese i sl.i skoro da ni nema centrifuge). I samo osusis negdje blizu izvora topline ali ne direktno i ne bi trebalo biti nista. Mada ja nove nisam prala, samo malo prebrisem i to je to.

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 155
27.12.2017 21:56:11   
mina3
Almasa potrudi se nesikirati i mislit pozitivno bice to aBd uredu s bebom sve
Ziel hmm ne znam u bosni gdje ima,vjerovatno tu gdje se sjedalice kupuju trebalo bi da imaju i umetci...znam u fisu da ima sigurno kupiti ..uglavnom sigurno da se mogu umetci posebno kupiti...a i sto vila kaze dekicu mozes ispod stavit
Cauchy ja sam skidala i rucno prala...trebalo bi pisat na deklaraciji da li smije u masinu ali ne vjerujem...muza i nek riba on u kadi 😆

< Poruku je uredio mina3 -- 27.12.2017 21:57:11 >

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
22.3.2018 u iscekivanju

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 156
28.12.2017 9:13:54   
sretna_mama
Dobro jutro..

Javljamo se u 23+6 .. cura teska oko 594g.. Pazimo se s hranom, da se ne debljam i da pritisak ne poludi kao u prvoj trudnoći i guramo :) ..
Mamicama sa problemčićima želimo što skorije rješenja isto..

Ne znam zašto, ali i dr.nas znaju malo isprepadati.. Meni gin.reče kao blaga anemija.. Željezo bilo 27 na startu, zadnje vađenje krvi 15. Ostali parametri ok.. Poslije mi i internista i drugi ginekolog rekoše kao nema šanse o anaemiji.. inače, nikad nisam ni imala problem s krvi.

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 157
28.12.2017 20:55:12   
vila_7
Sretna mama , nema veze koliko ti je samo zeljezo, mislim, za anemiju se uzima vise parametra. Npr.mozes imati zeljezo 20 ali biti anemicna. Gleda se i hemoglobin, i eritrociti i mislim onaj hematokrit tako nesto i još plus ako ce dublje istrazivati i feritin.
I kad se zeljezo vadi moras biti bez ikakve teraoije bar dva tjedna, jer inace pokazatelj zeljeza uopće nije ispravan

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 158
29.12.2017 11:38:49   
sretna_mama
Znam ja sve to..napisah da su ostali parametri ok.. ali mi zato i čudno što gin reče blaga anemija, a drugi gin.i internista da je baš ok.

A niko ne reče da prije prekidam th za pritisak..

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 159
29.12.2017 11:40:26   
vila_7
Ma ja sam mislila na terapiju zeljezom, ne za pritisak, sorry 😊

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 160
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:

image
bejbibi
Pharmalife proizvodi-Preporuka svima!
Mi smo imali priliku koristiti Pharmalife proizvode i veoma smo zadovoljni :) Od Fitobalma i Broncamil sirupa u slučaju kašlja, Mapez spreja ljeti protiv komaraca, do Apis gola sprej-a kod grlobolje ...  Više >>
image

Anketa

koga ???
felix

više vaše djete sluša majku il oca .... kad mu nešto kazete ko ga ce pre poslušati ???

mamu (76%)

taju/babu (24%)

Broj svih glasova: 91

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *