|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
17.2.2018 21:02:36   
vila_7
Ja samo malo da virnem da vam se zahvalim na čestitkama 💕💕💕
Sve OK, ja se super osjecam nakon malo spavanja napokon , beba doji i spava, mlijeko je danas napokon nadoslo koliko joj treba,.....

Novim trudnjacicama zelim dobrodošlicu 💖

Ostale, eto vidite da se ipak ne treba plašiti da ce porodi isti biti, nakon dva od 20 sati, ovaj treći od samo 3 mi se i dalje cini kao da se nekom drugom dogodio a ne meni.

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu svrićolino)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
17.2.2018 23:30:45   
ijaa
vilo super, eto ja se onda nadam da ce drugi bit laksi nego prvi 😂
Sad uzivaj sa bebanom! Ja reko da se malo javnem kod mene nista novo, vikend pa malo se hodalo! Sta ima kod vas? Kako nam je onna lady ili kako bi ...za rezultate sto je cekala od hcg?

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
18.2.2018 0:18:22   
ziel
Vilo cekamo te i na drugim temama, o djeci user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
18.2.2018 22:54:14   
ijaa
zatisje na RR

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
19.2.2018 10:47:39   
Irinea
pozdrav trudnicama. cestitke porodiljama.
kako ste trudnice. ja dobro.bila na kontroli i sve je ok. ocekivala da cu vidjeti pol al ne da se.stidna mi je ova beba bas bas.imam osjecaj da je cura ovaj put pa vidjecemouser posted image
sa duphastonom nastavljam do dvadesete sedmice i onda ce mi ukinuti.bas mi je dodijao vise.malo sam sada opustenija cim vidim da je sve ok.

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
19.2.2018 11:33:38   
mina3
pozz svima
evo da se i ja malo javim
irinea super za dobar pregled
meni je danas kontrola al tek u pola 5 naduljice mi se.. radicu i bris za streptokok,u prosloj trudnoci sam ga imala...kako je u bosni s tim?radi li se tamo kao redovna kontrola ili?
ijaa jesil nasla babicu?Hoces li ti za bosnu ici do poroda?
vilaa cauchy ziel mazite li bebice,kakve su noci ? ja jedina u martu ovdje nadam se da ce i biti u martu da se nece oduljit do aprila..
ugodan vam dan


_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
19.2.2018 12:17:25   
Irinea
ovdje u bih, tacnije u sarajevu, ja nisam radila nikakve briseve u prosloj trudnoci u sklopu redovnih pregleda, a nisam ni sada niti mi je ko trazio. cak ni na porodu nije bilo trazeno.. vjerovatno se na indikaciju radi. mada to stvarno nije lose uraditi.

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
19.2.2018 13:02:41   
ijaa
Pozdrav mameee i buduce mame....Irinea super za ko trolu i moja M je preklijestila noge kad se moglo znati sta je...i bila je cura 😂 ne mora nista znacit samo kazem ❤ Nek je zdravo i zivo

A ja nikako da popamtom ove nickove, ali babicu mislim da sam nasla Imam zenu donosi mi od prepelice jaja za M, i pitam je sta je po zamimanju kaze babica, a ja njoj da sam trudna! i kaze ako ti treba pomoc doci cu, i ja o tome poslije razmisljam i saznala sam da treba da se prije trazi! Pa evo ovo koji dan treba da mi ooet donese jaja pa cu je pitati! 😂😂 Ja tek pocetkom marta imam kontrolu! Uglavnom nisam se jos nimalo udebljala i odma mi je lakse. Ali su me mucnine prosle nekad naidje period ali nije strasno!

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
19.2.2018 13:04:11   
ijaa
A minoooo 😁😁 ivi cu u Bosnu u junu, takav nam je plan ..a vi?

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
19.2.2018 14:05:37   
ziel

IZVORNA PORUKA: mina3

pozz svima
evo da se i ja malo javim
irinea super za dobar pregled
meni je danas kontrola al tek u pola 5 naduljice mi se.. radicu i bris za streptokok,u prosloj trudnoci sam ga imala...kako je u bosni s tim?radi li se tamo kao redovna kontrola ili?
ijaa jesil nasla babicu?Hoces li ti za bosnu ici do poroda?
vilaa cauchy ziel mazite li bebice,kakve su noci ? ja jedina u martu ovdje nadam se da ce i biti u martu da se nece oduljit do aprila..
ugodan vam dan


Moja je dobrica mala. Ljubi je mama. Spava dobro. Ja navikla s R on je dijete koje od rodjenja ima problem sa spavanjem, pa mi cudno kad ona odspva po 2 sata. I navecer je dobra. Bilo je noci burnih ali vecinom se budi 2-3x podoji i opet zaspi.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
19.2.2018 15:53:25   
boombar
Pozz drage trudnjace, zatisje neko preko vikenda bilo.
Vilo nek si nam se javila 😊 Drago mi je da je sve ok, uzivajte!
Irinea obicno curice "ne daju vidjeti" spol. Jest da je bapska, ali kod mene je tako bilo 😄
Ja sam isto danas bila na pregledu, sve hvala Bogu ok. A moj mali mis ponosno pokazao pisu 😄
Gdje li nam je Me lady!? Nadam se da je sve ok 🤔🍀

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
19.2.2018 16:32:56   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: boombar

Pozz drage trudnjace, zatisje neko preko vikenda bilo.
Vilo nek si nam se javila 😊 Drago mi je da je sve ok, uzivajte!
Irinea obicno curice "ne daju vidjeti" spol. Jest da je bapska, ali kod mene je tako bilo 😄
Ja sam isto danas bila na pregledu, sve hvala Bogu ok. A moj mali mis ponosno pokazao pisu 😄
Gdje li nam je Me lady!? Nadam se da je sve ok 🤔🍀


I kod mene..
Kad odem kažu ona nešto kao skupila nogice...i uvijk su mi govorili garant curica.. a ja bila ubjeđena da će biti dječak...
e kad sam tišla na amnio rekoše mi tačno šta je...
i da dok sam raila amnio dr. kaže čini mi se da je curica...95% ...
meni bilo šega...čuj curicu! ja! user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
19.2.2018 17:20:45   
mina3
Ziel super za malu...ja sam se odvikla od ustajanja vec odavno je muz preuzeo na sebe ustajat kad nejra zakmeci bas sam se odmorila i odvikla...
Ijaa i mi cemo u junu za bosnu ja mislim 10tog aBd...bice zabavno sa dvoje male djece toliki put prezivjet user posted image a ti ce biti vec u sedmom mjesecu trudnice aBd? I ja sam u prosloj trudnoci isla tako nekako... Jel idete autom ili avionom?
I moja nejra do kraja trudnoce se nije pokazala sta je tacno...uvjek noge skupljene tako da sam svu odjecu uzimala unisex i sad mi bas dobro doslo sve imam za pocetak user posted image

_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
19.2.2018 17:23:31   
mina3
Irinea i ja koliko znam u zenici isto nema tih briseva u sklopu redovne kontrole...nedavno pitam kolegicu sto se dole porodila ona nikad ni cula za streptokok...steta sto bar ne predloze i ne informisu o tome jer nedo Bog moze se beba zaraziti tokom poroda..

_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
19.2.2018 17:39:45   
Irinea
Hvala zene bas me obradovaste.poslije djecaka sad bi bio red na curu.ma naravno u konacnici neka je zivo i zdravo ali da imam dva djecaka i plus mm to su znaci tri vjecna pubertetauser posted image bilo bi veselouser posted image

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
19.2.2018 18:42:33   
ijaa
Ici cemo autom, takav je trenutno plan...gdje budete u Bosni...koliko imate puta....mi kad nema guzve za neki 16 -17 sati stignemo, proslo ljeto smo 24h skoro poludila vise koja guzva...a junu valjda nece bit previse nadam se

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
19.2.2018 19:12:51   
mina3
Ijaa i mi idemo autom samo smo jednom.avionom...i mi tako oko 16 sati imamo do Viteza..valjda ne budu vec tad velike vrucine..


_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
19.2.2018 19:23:35   
mina3
Ijaa mi imamo oko 1200km
Moj pregled ok..nije radila ultrazvuk smao ctg i taj bris...malo sam se razocarala jer nije ni prosli put radila ultrazvuk...naduljice mi se dvije sedmice do iduceg...imam 75kg +16 od pocetka...u prvoj sam imala toliko sa 39 sedmica...malo sam se opsutila jedem sta mi padne pod ruku...nadam se da necu prec +20 do kraja user posted image moracu se malo obuzdat sto se hrane tice..a slatko mi se tako jede

_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
19.2.2018 20:46:18   
mala curica
Jaooo ko to prica o Bosni???😯😯😯
Idemooooo 😂😂😂😂😂😂
Ja cu ako Bog da pocetak 7 mjeseca,ako ne i prije 🤗

Slusaju li bebice?
Mi u cetvrtak idemo na kontrolu☺️


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
19.2.2018 22:50:43   
ziel

IZVORNA PORUKA: mina3

Ziel super za malu...ja sam se odvikla od ustajanja vec odavno je muz preuzeo na sebe ustajat kad nejra zakmeci bas sam se odmorila i odvikla...
Ijaa i mi cemo u junu za bosnu ja mislim 10tog aBd...bice zabavno sa dvoje male djece toliki put prezivjet user posted image a ti ce biti vec u sedmom mjesecu trudnice aBd? I ja sam u prosloj trudnoci isla tako nekako... Jel idete autom ili avionom?
I moja nejra do kraja trudnoce se nije pokazala sta je tacno...uvjek noge skupljene tako da sam svu odjecu uzimala unisex i sad mi bas dobro doslo sve imam za pocetak user posted image

Gdje nadjete takve muzeve user posted image Boze dragi pa haman samo ja naj**ala sa svojim koji ocekuje sve da ja

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
19.2.2018 23:28:51   
ijaa
mino u kojoj si Krankenkasse, ja sam nedavno malo citala o tome kako aok snosi samo 3 ultrazvuka tokom trudnoce...ali evo doktorica mi svaki out radi ali mi ne daje slike...Pa dobro idemo u isti kantom imamo samo 200km vise 😂 a juni ne bi trebale biti velike vrucine, a ja bi voljela ...ove kise i tmurnosti mi je preko glave 😂

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
20.2.2018 8:27:26   
mina3
Ijaa kod mene je Techniker Krankenkasse i isto tako 3 ultrazvuka samo i toga se i drzi ocito al mi bas puno da mi 2 mjeseca ne pogleda bebu...naravno hoce ako platim...sad nisam htjela da joj placam svakako u cetvrtak imam.pregled u bolnici jer sam carski imala pa da vide hocel mi odobrit prirodan porod...ma meni je zbog djece kad upekne sunce jos toliki put
Ziel haha eto nadje se nisam ni znala sta sam nasla dosad user posted image

_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
20.2.2018 9:04:32   
ziel

IZVORNA PORUKA: mina3

Ijaa kod mene je Techniker Krankenkasse i isto tako 3 ultrazvuka samo i toga se i drzi ocito al mi bas puno da mi 2 mjeseca ne pogleda bebu...naravno hoce ako platim...sad nisam htjela da joj placam svakako u cetvrtak imam.pregled u bolnici jer sam carski imala pa da vide hocel mi odobrit prirodan porod...ma meni je zbog djece kad upekne sunce jos toliki put
Ziel haha eto nadje se nisam ni znala sta sam nasla dosad user posted image

Cuvaj to dobro user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
20.2.2018 9:35:18   
mina3
Ziel jos da znam koristit kako bi mogla al nisam bezobrazna bas toliko...
Mala curice hajdee user posted image bar mastamo da idemo pa aBd valjda se ne isprjeci sta pa da se ne mogne ic...sretno nam u cetvrtak user posted image
Mene vec panika lovi slabo sam spavala...toliko bi voljela ovaj put prirodno da se porodim...ima li neka iskustvo sa prirodnim nakon carskog il znate nekog? Najvise mi frka jer trebalo bi najmanje 2god da prodje nakon prvog cr a kod mene ce biti oko 20mjeseci..

_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
20.2.2018 11:23:26   
ijaa
i ja mislim da je puno toliko cekati, ali sta znam negsje sam procitala plati se 130 e do kraja trudnoce svaki put da gleda ....nekaf na pocetku...ali eto meni gleda pa nista nisam spominjala! A na drugoj kontroli dosla ja i sad vagaju me, i pritisak mjere, standardna kontrola i govori ona swstrica mozete li ovo popisati, krenem gledat kaze to je da vam krv mozemo uzet. I ja potpisem, kad stize racun 60e poslije sedmicu kao nalazi neki za toksoplazmu ...haj kontam sama sam kriva, a doktorica mi je spominjala da cu radit neke nalaze sto se placaju!

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *