|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
1.2.2018 8:42:07   
vila_7
Evo nas 😊
Sretno svimaaaaa 💖💖💖💖💖

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
1.2.2018 8:43:32   
vila_7

IZVORNA PORUKA: vila_7

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA



FEBRUAR 2018 user posted image
04.02. cauchy user posted image
09.02. vila_7 user posted image
14.02. dupliciramose
12.02. almasa16 user posted image
24.02. nenci user posted image i user posted image

MART 2018 user posted image
22.03. mina3 user posted image

APRIL 2018 user posted image
12.04. butterfly
20.04. sretna_mama user posted image
20.04. selina
29.04. Eny21

MAJ 2018 user posted image
02.05. svrićolino user posted image
03.05. mala curica user posted image
18.05. Lemur user posted image

JULI 2018 user posted image
20.07. boombar

AUGUST 2018 user posted image
08.08. Iija

P.S. Molim trudnice koje su na spisku, da se javljaju bar jednom mjesecno nakon kontrole. Cisto da znamo da li je sve ok.
Da li su jos 2 u 1, i slicno. Lijep pozdrav za sve


I ako vec niste prijavite u kalendar trudnoce
KALENDAR TRUDNOĆE






_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
1.2.2018 8:54:04   
cauchy
Vilo...evo ga naš mjesec user posted image
Uh...usitniloooo

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
1.2.2018 9:14:39   
vila_7

IZVORNA PORUKA: cauchy

Vilo...evo ga naš mjesec user posted image
Uh...usitniloooo



Panika panika 😂😂😂

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
1.2.2018 9:18:13   
ijaa
zna li neko sta je sa almasom?

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
1.2.2018 9:19:29   
vila_7

IZVORNA PORUKA: ijaa

zna li neko sta je sa almasom?



Ja ne znam, nadam se samo da joj nismo ni na kraj pameti jer uziva sa svojom bebicom

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
1.2.2018 9:21:06   
ijaa
I ja se nadam da je tako....evo ja odvela curicu u vrtic jutros na vagi jos jedna kila manje....nisam uspjela ni sa kakvom dijetama sto sam uspjela Sad...Ne pamtim kad sam ove brojeve vidjela na vagi 😂

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
1.2.2018 9:23:38   
vila_7
Hahahaha joj vi se sve tom radujete a ja pred pregled se napijem sto vise vode da sto vise pokaze 😂😂😂😂😂

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
1.2.2018 9:38:18   
cauchy
Ja više ne smijem ni stati na vagu...zadnji put je bilo +13 user posted image Sva sreca sto sam inace mrsavica bila, pa sad ne izgleda kao da sam se toliko udebljala, bukvalno mi je samo stomak ogromaan...

Nadam se da će nam se Almasa danas javiti, bar da znamo da je sve ok...

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
1.2.2018 9:47:28   
ijaa
Ja sam ogroman problem imala odgadjala sam drugu trudnocu skoro godinu dana zbog kilaze..sa prvom curicom sam dobila 20 i kusur kila...a sad sam zatrudnila zajedno s tim viskom..i vise cak....opterecenje maksimum, samopouzdanje nula...zato me toliko strah....i sad mi je bas drago sto ide dolje i nadam se iskreno da necu vise od 10 dobit...puno toga me srozalo cisto od neke muke i stresa sam jela...taman kad se stanje popravilo neke stvari se slozile prristanem i kazem nek se rodi zivo i zdravo izgleda da sam osudjena ostatak zivota bit debela a vrijeme je za da M dobije batu ili seku

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
1.2.2018 12:46:12   
mina3
Sretno svima posebno vama Cauchy i Vila user posted image
Ja sam u prvoj trudnoci dobila skoro 17kg i sad bas uporedjujem mozda oko kilogram vise imam nego u prvoj T u ovo doba aliii onda sam bila nateknuta i puna vode i bukvalno sam ispuhala brzo dobila svoju kilazu a ovog puta je bas salo i bas se osjecam ko bumbar napuhana...a nekako mi se stomak cini manjim nego u prvoj T user posted image Nadam se dacu uspjet brzo vratit kilazu uz dvoje male djece vjerujem da ce me iscjedit...a evo samo mi se jede pa sta biloo ..u utorak je kontrola jedva cekam da vidim sta vaga kaze

_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
1.2.2018 12:49:22   
vila_7
Ma hajde ,polako, najvaznije da sve prodje kako treba a kilaza ce se vratiti vremenom i sa samo malo volje.
Ja sam se definitivno odlucila poslije poroda malo trznuti više i što se setnji tiče jer ove godine sam katastrofa, a i što se vjezbanja tiče. Mrsava jesam ali treba mi vjezba zbog kondicije a imam i problema sa ledjima pa bih i najvise zbog njih trebala.

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
1.2.2018 12:54:53   
cauchy
Ma kilogrami su najmanji problem...treba malo pripaziti na ishranu, u smislu da se ne pretjeruje sa slatkisima, sokom i ostalom nezdravom hranom...a naravno i bilo kakva vjezba dobro dodje.

Kroz koliko se moze poceti vjezbati nakon poroda? Ja jedva cekam, jer sam prije trudnoce bas bila aktivna...fitnes i teretana mi bas fale...i sto se kondicije tice, a i psihicki me to odmaralo...

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
1.2.2018 12:57:16   
vila_7
Wooow cauchy ti znaci bas fit sto se vjezbanja tiče. Ja najdalje sto sam otišla su kućne vjezbe za ledja i one vjezbe 5 tibetanaca 😂 sa ubacivanjem planka 😂
A ne znam nakon koliko se smije, bas cu se kasnije raspitati...

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
1.2.2018 13:14:31   
cauchy
Vilo, nakon gubitka djeteta vježbanje je jedino što me je moglo spasiti user posted image Tako sam izbacila negativnu energiju i kada god mi dodje da ne mogu više izdržati bol, jednostavno trčim na traci do iznemoglosti...to me je spasilo psihičkog loma.
Kasnije sam već bila navikla na taj tempo i godilo mi je vježbanje pa sam nastavila...tako da sad vjerujem da ću brzo vratiti formu, budući da ispod ovih naslaga imam formirane mišiće user posted image

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
1.2.2018 13:18:54   
vila_7
Zao mi je sto te podsjetih na to 😣, sorry. Ali eto pozitivno što si u tome našla ispušni ventil a ne u nećem lošem.
Kako si ti danas? Ja imam osjecaj da mi je stomak sve vise prema gore umjesto da se spusta 😂 .
Danas mi je mrsko ručak praviti pa sam se najavila svekrvi 😂 . Ona jadna duša , ja joj već godinama nista ne kazem, al ako je nazovem da se najavimo da dolazimo , zna da joj je praviti 😂😂😂 . A njenu kuhinju obozavam, jedini minus je sad kad sam trudna toliko se samo kod nje prejedem pa mi kasnije bas lose bude 😂😂😂

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
1.2.2018 13:29:28   
cauchy
Ma tako i treba vilo, i ja ponekad bezobrazno koristim trudnoću pa tako idem mami i svekrvi na ručak, kada mi se ne da kuhati...nek nas trpe još malo user posted image

Ja nikakve simptome skorog poroda nemam, ništa me ne boli, kako koji dan prolazi nestaje i ono žiganje u leđima i stomaku, ne znam šta moja cura više čeka...kontam, biće preko 4 kg, pa ko će to roditi user posted image Danas idem na kontrolu kod svoje dr, pa vidjeću ima li pomaka...

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
1.2.2018 13:32:18   
vila_7
Joj i ja se nadam da moja neće stići 4 kg, mislim ne bih voljela ni ispod 3 da je al eto 😂 . Mada je prošli put dr.rekla da ne moze toliko dobiti do poroda. Vidjet cemo u subotu sta ce reci....



_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
1.2.2018 14:08:22   
ijaa
moja M je bila 4400😂 ne pitajte kako je bilo prirodno je rodit
I jja zbog nekih drugi situacija u zivotu sam nasla utjehu u hrani, suprotno od tebe i puno losije ....ali u zivotu je sve sa razlogom i tako treba prihvatati....da su stvari koje nam se desavaju najjbolje moguce za nas i nikako drugacije tim se vodim vec dugo godina inace ne znam gdje bi bila...Ja sam danas bas vrijedna bila taman prije nego sam zatrudnila nasla sam posao radim 5 sati sedmicno i jos jedan od 2 sata sedmicno, i to mi je rasporedjeno na radne dane ...to me je i pokrenulo malo...kuca me ubila bukvalno....tako da kad radim ti par sati super pocetak dana...malo drijemnem pa vecerica i super, makar nesto se desava! M mi slabo prica skroz i sad njezina svaka nova rijec nam je ko bingo to radost to skakanje, vi koje imate stariju djecu je li mozda nekoj dijete kasnije pocelo pricati! mada vidim da je M dosta zbunjena. Kuci pricamo nas, sad u vrtic krenula i vidim da sve vise hoce ponoviti i da se trudi ali mjesa njemacki i bosanski ali i eng...pa smo ukinuli maksimalno tehnologiju

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
1.2.2018 14:35:34   
vila_7
Ijja ne znam koliko je tebi malo to što priča, jel sastavlja rečenice normalno?

Kad je moja mladja počela sastavljati po dvije riječi, provjerila sam u radosnici da vidim jel i starija to znala s toliko i toliko mjeseci....pa sam se odvalila smijati jer je starija u istoj dobi pričala normalno, i to i bez tepanja. Hoću ti reći , isti roditelji,isto se radilo s njima al djaba neko prije neko kasnije.


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
1.2.2018 15:18:22   
idana1812

IZVORNA PORUKA: ijaa

moja M je bila 4400😂 ne pitajte kako je bilo prirodno je rodit
I jja zbog nekih drugi situacija u zivotu sam nasla utjehu u hrani, suprotno od tebe i puno losije ....ali u zivotu je sve sa razlogom i tako treba prihvatati....da su stvari koje nam se desavaju najjbolje moguce za nas i nikako drugacije tim se vodim vec dugo godina inace ne znam gdje bi bila...Ja sam danas bas vrijedna bila taman prije nego sam zatrudnila nasla sam posao radim 5 sati sedmicno i jos jedan od 2 sata sedmicno, i to mi je rasporedjeno na radne dane ...to me je i pokrenulo malo...kuca me ubila bukvalno....tako da kad radim ti par sati super pocetak dana...malo drijemnem pa vecerica i super, makar nesto se desava! M mi slabo prica skroz i sad njezina svaka nova rijec nam je ko bingo to radost to skakanje, vi koje imate stariju djecu je li mozda nekoj dijete kasnije pocelo pricati! mada vidim da je M dosta zbunjena. Kuci pricamo nas, sad u vrtic krenula i vidim da sve vise hoce ponoviti i da se trudi ali mjesa njemacki i bosanski ali i eng...pa smo ukinuli maksimalno tehnologiju


Pozdrav, ja sam nekada bila aktivna na ovom forumu i povremeno svratim i procitam. Za oko mi je zapeo tvoj post oko djeteta koje slabo prica. Ja imam djevojcicu rodjenu
u oktobru 2010 godine, koja fakticki do sredine 2014 godine nije posteno pricala. Rodjena u Svedskoj, mi insistirali na bosanskom jeziku, nasi prijatelji vecinom pricali engleski. Dijete bilo totalno zbunjeno. Ja sam poluluda hodala i postavljala joj hiljadu nekih dijagnoza. Dijete potpuno tiho bilo, ali smo se sve razumjele.

Tvoja prednost je da ona hoce da ponovi i na tome insistiraj. Pokusaj da ti ne pricas na njemackom s njom i ne ubacuj njemacke rijeci. Njima samo treba da sazriju. Moja kcerka kad je progovorila, to je bilo kao da si slavinu otvorio. Ali ja sam dosta citala price i pricala s njom. Samo se ne sikiraj.

LP


_____________________________

Majke ruke svoje djece drže kratko, ali njihova srca zauvijek..

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
1.2.2018 18:13:35   
cauchy
Zene, jeste li vi pile prenatal vitamine?
Ja sam samo ponekad, nisam bas azurna, kontam hemija, a dr mi rekla mogu piti ako hocu...sad kontam valjda nisam pogrijesila sto nisam pila redovno?

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu idana1812)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
1.2.2018 19:47:36   
ijaa
to bas puno znaci, hvala sto si se javila sa iskustvom...Jer puno znaci posebno kada sva djecaa njenog uzrasta uveliko politice...Ona je motoricki bas aktivna sto je i doktoeica na sistemackom rekla da je malo hiperaktivna da jednostavno nema vreemena i dok hleda tv skakuce,drustvena je....Sad kako he krenula u vrtic bitno je da je jedan djecak tu, i ja teti govorim kako se super slaze sa djecakom...kaze teta to i jest zanimljivo ni jedno ne zna njemacki a sporazumjevaju se samo tako, mali je negdje iz Irana, Iraaka ne znam tacno 😂😂😂 ja se nadam da ce poceti vise pricati vec sad jest ali nije svejedno

(odgovor članu idana1812)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
1.2.2018 20:00:14   
ijaa
a prenatal u prvoj teudnoci redovno i poslije citala neke clanke i tako to...evo sad ne pijem niti mislim, iscijedim sebi svaki dan svjez sok popijem, voce , povrce i tako to ...msm da nisu potrebni

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
1.2.2018 20:21:51   
cauchy
Ijaa, baš tako razmišljam...jedem voće, povrće, jaja, meso, pijem svježe cijeđene sokove i mislim da je to bolje od kojekakve hemije. Jedino sam na početku pila redovno folnu kiselinu i kasnije mg kad imam grčeve. Drago mi je da nisam jedina, jer ipak se malo zabrinem da nisam bebi koji vitamin uskratila...

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *