|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2014 21:06:42   
marinčii

IZVORNA PORUKA: unchy


IZVORNA PORUKA: marinčii

Joj mene najgore boli ova prepona ,jos ujutro je dobro ali pri kraju dana ja kad ustanem prvi nekoliko koraka mi je tako bolno da je to uzas jedva ih napravim da ne padnem

ej draga tako i mene, ma ne mogu opisati kako boli dok ne napravim par koraka, uzas.

ja nisam pitala doktora al sam citala da je normalno valjda sad tijelo ispusta hormon relaksin koni treba da omeksa nase kosti da nas pripremi za porod al eto kos nekih zena malo previse se tog hormona ispisti pa otud ti bolovi, mene samo strah sa ne bude gore kako cu hodat kaf bude stomak jos i veci u 9

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 651
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2014 22:06:51   
Andy_Bec23
Samo nesta kukamo ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 652
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2014 22:13:26   
almondray

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Samo nesta kukamo ;)

user posted image
Mene leđa bole,kad legnem na leđa ne mogu se okrenutiuser posted image a tek ustajanje iz krevetauser posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 653
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2014 22:37:36   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: almondray


IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Samo nesta kukamo ;)

user posted image
Mene leđa bole,kad legnem na leđa ne mogu se okrenutiuser posted image a tek ustajanje iz krevetauser posted image



Ma sve nas boli ;) proci ce brzo ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 654
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.10.2014 1:19:34   
milenium
almond,primila sam rogam iza prvog poroda jer je beba bila +,a iza drugog nisam jer je beba bila - kao i ja :)

andi Beč termin mi je petog.

sad napomenušte taj nuhalni,ja potpuno zaboravila na njega,jel se ono on mjeri oko 12 og tjedna? uglavnom kad god da je,meni gin ništa nije spominjao taj nuhalni,ne znam ni je li gledao.a možda je i gledao samo nije ništa spominjao. a možda nije ništa spominjao jer nešto nije uredu pa da ne brinemuser posted image e sad sam se zabrinula.pitat ću ga za nuhalni idući put.kako sam samo zaboravila na to?! ko jadno žensko ,nema više vremena na sve mislit kao s prvim user posted image .

a da malo i ja kukam:danas sam mislila da ću otić rodit.imala sam bolove kakve još nisam. onaj dio iznad bokova,ono debelo meso na leđima,više je sa strane nego na leđima.a to me znalo bolit samo kad trebam dobituser posted image .pa onda istodobno oštra bol nisko ispod pupka,tolka da doslovno nisam mogla koračat,jedva došla do kreveta i ležala sam više od sat vremena. osjećam bebu evo i sad pa kontam to je sve ok.prehlađena sam, i trebam vaditi nalaze za iduću kontrolu kod gin.al ne znam dal da sad vadim il kasnije kad ne budem prehlađena da budu vrijednosti točnije.jer prehlada će mi proć dok odem na kontrolu.a trebala sam i ona antitjela vadit pa ne znam smijem li sad kad sam prehlađena

,što misliš almond?

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 655
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.10.2014 8:57:59   
unchy

IZVORNA PORUKA: marinčii


IZVORNA PORUKA: unchy


IZVORNA PORUKA: marinčii

Joj mene najgore boli ova prepona ,jos ujutro je dobro ali pri kraju dana ja kad ustanem prvi nekoliko koraka mi je tako bolno da je to uzas jedva ih napravim da ne padnem

ej draga tako i mene, ma ne mogu opisati kako boli dok ne napravim par koraka, uzas.

ja nisam pitala doktora al sam citala da je normalno valjda sad tijelo ispusta hormon relaksin koni treba da omeksa nase kosti da nas pripremi za porod al eto kos nekih zena malo previse se tog hormona ispisti pa otud ti bolovi, mene samo strah sa ne bude gore kako cu hodat kaf bude stomak jos i veci u 9

ja sam pitala svog doktora i rekao mi je da je to normalno, i preporucio mi je da pijem magnezij 300 i pijem ga al nista. valjda ce s vremenom proci... user posted image

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 656
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.10.2014 9:01:35   
Andy_Bec23
Jutro drage moje, ja ustala sada popila kavu pa cu da doruckujem:-)

Milenium ako i nisu mjerili nuhalni i do sada je sve ok nemas razloga za brigu .... Sve je to ok ima puno njih koji to nerade uopce.... A sto se tice prehlade ja neznam dal to utice na nalaze , sigurno ce ti neko reci :-)



_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 657
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.10.2014 10:00:44   
marinčii
jutro drage moje,mene evo vec uhvatila mucnina damo se nadam da necu povracati jucer sam prosla bez toga.
Nocas mi je desna ruka trnila a evo sad pocela i noga ,svasta ova trudnoca je bas drugo stanje.
UNCHY i ja pijem magnezij al ne pomaze a eto nadat je se da ce proci kad rodimo
MILENIUM sto se tice nalaza ja ne bi radila pod prehladom jer ce ti biti puno losiji ,bar je moje iskustvo takvo ,za antitjela neznam al za ove obicne nalaze sacekaj da ozdravis

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 658
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.10.2014 14:00:13   
Andy_Bec23
marinci bas mi zao da jos imas mucnine....

Ja opet imam bolove u ledjima i to me prati stalno ... Sada sam kuhala supicu od povrca i najela sam se ajme da ne mogu dalje jest a pravila i bolognese ....



_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 659
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.10.2014 14:55:14   
almondray
DD
Milenium antitijela ideš vadit u 28.sedmici i u 34., tako je bar kod nas.Ja danas to obavila, još samo da užicam nekog da mi podigne nalaze jer ih radim u drugom gradu.
Prehlade,jelo i sl. ne utiču na taj nalaz.

Marinči drugo ne daj seuser posted image

Andy bila vrijedna,kod mene ni r od ručkauser posted image sad sam se digla iz kreveta, htjela pravit kupusnjaču ali nemam brašnauser posted image a ko mi je kriv kad po kilicu kupujem.A mali spava ne mogu mrdnut iz kuće.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 660
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.10.2014 14:59:32   
marinčii
Evo sam otvorila temu za novi mjesec,valjda sam ja to na dobro mjesto stavila prvi put je otvaram.pa hajte zene u novi mjesec i sretno nam svima.

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 661
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.10.2014 15:44:38   
almondray

IZVORNA PORUKA: marinčii

Evo sam otvorila temu za novi mjesec,valjda sam ja to na dobro mjesto stavila prvi put je otvaram.pa hajte zene u novi mjesec i sretno nam svima.

user posted image pa zar je već vrijeme za novi mjesecuser posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 662
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *