|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba -septembar 2018
28.9.2018 14:11:12   
HanaBana

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: HanaBana

Evo da se i ja prijavim, tacnije vratim na RR sa novim + :) Termin nam je 27/11/2018 i očekujemo user posted image .
Nadam se dobrim druženjem kao i prije user posted image user posted image


heeeejjjjj ženo! user posted image user posted image
Svaka čast


hvala draga :) uspjeh i ja ponovo održati trudnoću nakon 11 godina :)


_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori u očekivanju beba -septembar 2018
28.9.2018 14:30:56   
vortex RR
HanaBana :) bravooo👍, dobro ti nama dosla, da ti jos ovo malo sto je ostalo protekne divno u zdravlju i bez tegoba. 
Cim dodjem do racunara dodajem te na zvanicni spisak.
Ako ti se bude dalo, molim te da nam napises kako je tekao tvoj drugi put do trudnoce, sigurna sam da bi mnogima bilo ohrabrujuce i zanimljivo to citati. 

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori u očekivanju beba -septembar 2018
16.10.2018 9:14:38   
Zer92
Drage clanice, imam pitanje za zene iz Tuzlanskog kantona (ako ima neka), a koje su vodile trudnocu privatno kod ginekologa. Da li ste morale imati otvoren karton i u Domu zdravlja? Pitam jer sam nedavno cula da prave problem kada se ode na porod. Pozdrav :)

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori u očekivanju beba -septembar 2018
16.10.2018 11:30:58   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Zer92

Drage clanice, imam pitanje za zene iz Tuzlanskog kantona (ako ima neka), a koje su vodile trudnocu privatno kod ginekologa. Da li ste morale imati otvoren karton i u Domu zdravlja? Pitam jer sam nedavno cula da prave problem kada se ode na porod. Pozdrav :)

Drage clanice, imam pitanje za zene iz Tuzlanskog kantona (ako ima neka), a koje su vodile trudnocu privatno kod ginekologa. Da li ste morale imati otvoren karton i u Domu zdravlja? Pitam jer sam nedavno cula da prave problem kada se ode na porod. Pozdrav :)


jedna mama s RR FB odgovara

"Ja sam citavu trudnocu vodila privatno. Ni jednom nisam otisla u Dom zdravlja. Kada je termin istekao uzela uputnicu u hitnoj sluzbi i sa njom se javila na Gradinu u prijemnu ginekologije. 😊 Nisam imala nikakvih problema sto je trudnicka knjizica privatnog ginekologa."

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Zer92)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori u očekivanju beba -septembar 2018
16.10.2018 11:37:33   
Visnja RR
evo još dva odgovora sa FB:
"I ja sam trudnocu vodila van zdravstvene ustanove.Niko vam to ne moze zabraniti.Na pocetku sam sve uputnice uzmala iz porodicnog tima, kasnije su sve vezano za trudnice prebacili na ginekologiju.U bilo koja doba da dosjes moraju ti otvoriti karton.Kada dodje vrijeme za porod ako nisi ranije od njih uzela uputnicu, a duzni su da ti je daju, kao sto kaze mama ranije, mozes je bez problema uzeti u Hitnoj sluzbi.Njihov ego je povrijedjen (na pojedinim mjestima u ginekologiji) pa pokusavaju zastrasiti majke.Sretno i samo pozitivno. 😘"

" I ja sam takodjer citavu trudnocu vodila privatno i samo kad mi je trebao termin biti otisla kod svoje doktorice po upitnucu i onda na gradinu!


možeš i ovdje pratiti:

https://www.facebook.com/Ringeraja.ba

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori u očekivanju beba -septembar 2018
16.10.2018 12:39:06   
Zer92
Hvala ti puno! :*

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori u očekivanju beba -septembar 2018
17.10.2018 0:27:19   
Visnja RR
Poruke prebačene u razgovor u oktobru user posted image

KLIK



a ovu temu zaključavamo jer je septembar prošao user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Zer92)
Neposredna veza do poruke: 57
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *