|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 92 93 [94]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
31.8.2015 20:33:13   
*pcelica*
Ma i men je sve snaslo sto me je moglo snaci. Jedino nije linea negra(Kad se i ona sutra pojavi user posted image ) Od hemoroida fleka kiseline grceva. Ali izdrzat cu jos ovih devet sedmica. Kad sam mogla 31 izgurat cu jos i ovih zadnjih 9 user posted image Danas mi je 31 sedmica. Bas se primaklo. Ova trudnoca mi je proletila u nekakvom neznanju ko da sam sanjala Najvaznije je da se ja osjecam dobro i da se guramo i ponekad pobijemo a ostalo sve prodje

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 2326
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
31.8.2015 21:01:52   
LieToMe RR
kako mene hormoni pucaju pa to nije humano...mene stvarno covjek ne smije ostaviti samu kuci... i preksinoc sam se rasplakala dok je Nora sikila... jos mm bio tu... i onda me zagrlio i ja se jos vise rasplakala... tacno ne znam koji mi je vrag
maloprije uletim na klix i pogledam onog nekog malca na x factoru sto pjeva, umro mu najbolji drug prije 2 godine i pjevao neku pjesmu koju je tek tad shvatio i koja ga je dotakla kako je izgubio najboljeg druga... i naravno briznem u plac.
sad sveki poslala na viber slike L kako uspavljuje bebu celu i ljubi je...i naravno briznem u plac user posted image user posted image koliko ovo moje dijete ima njeznosti u sebi pa to nije humano. prvi dan kad smo izasli iz bolnice i unjeli N u spavacu sobu i svi joj se tako divili, L je mazila, grlila mene... i krenemo svi da izadjemo kad L:ponjet, ponjet i pokazuje na korpu sa N, tako smo i N morali ponjeti u dnevnu.

e definitivno ce me hormoni dotuci user posted image
ima li one rose gdje, puca li nju sta? kakvi prenosi? ili je ovo do mene user posted image
pcelice jesu tebe ovako hormoni prenosili poslije drugog djeteta. sa prvim sam bila osjetljiva neko vrijeme, znala sam se tako rasplakati dok je gledam... ali sad je izgleda sve na kvadrat...

< Poruku je uredio LieToMe -- 31.8.2015 21:04:51 >


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 2327
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
31.8.2015 21:13:51   
ziel
Djeste zene, jesu se raspisale ove mame user posted image
Ja evo pijem Nesquick , gledam TV, igram REMI na FB, sve odjednom user posted image

Pa cu onda da isprzim neku piletinu, mm dolazi u pola 2 s posla kad je druga smjena , bude gladan, jer im je vecera na poslu u 19:00 a citavo vrijeme radnici rade, stoje na nogama... Privatnik gazda.... Sta cemo...
Lijepo je kad se ne ide na posao, danas ponedjeljak , sigurno je bila guzva u ambulanti user posted image
Eto pozzz

< Poruku je uredio ziel -- 31.8.2015 21:23:26 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2328
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
31.8.2015 21:34:19   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: LieToMe

kako mene hormoni pucaju pa to nije humano...mene stvarno covjek ne smije ostaviti samu kuci... i preksinoc sam se rasplakala dok je Nora sikila... jos mm bio tu... i onda me zagrlio i ja se jos vise rasplakala... tacno ne znam koji mi je vrag
maloprije uletim na klix i pogledam onog nekog malca na x factoru sto pjeva, umro mu najbolji drug prije 2 godine i pjevao neku pjesmu koju je tek tad shvatio i koja ga je dotakla kako je izgubio najboljeg druga... i naravno briznem u plac.
sad sveki poslala na viber slike L kako uspavljuje bebu celu i ljubi je...i naravno briznem u plac user posted image user posted image koliko ovo moje dijete ima njeznosti u sebi pa to nije humano. prvi dan kad smo izasli iz bolnice i unjeli N u spavacu sobu i svi joj se tako divili, L je mazila, grlila mene... i krenemo svi da izadjemo kad L:ponjet, ponjet i pokazuje na korpu sa N, tako smo i N morali ponjeti u dnevnu.

e definitivno ce me hormoni dotuci user posted image
ima li one rose gdje, puca li nju sta? kakvi prenosi? ili je ovo do mene user posted image
pcelice jesu tebe ovako hormoni prenosili poslije drugog djeteta. sa prvim sam bila osjetljiva neko vrijeme, znala sam se tako rasplakati dok je gledam... ali sad je izgleda sve na kvadrat...



Nisam plakala jer tesko mi je zaplakati pred nekim. Ali sam imala promjene raspolozenja. Jos rak u horoskopu. U normalnim uslovima smo neuracunljivi a kamoli kad nas pucaju hormoni. Sad cijelu trudnocu me pucaju. U jednom momentu se smijem a vec u drugom mi se place. Neku vece Atija mi zaspala na krilu. Glavica joj okrenuta prema stomaku a bebica na tom mjestu se skupila i gura li gura. Jedno iz vana jedno iz unutra. U tom momentu bih i plakala i smijala se od nekakvih emocija. user posted image Mislim da smo nakon svakog poroda osjetljiviji i vise se bojimo. Bar ja. Cega se sad sve bojim a prije nisam

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2329
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
31.8.2015 21:51:23   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: LieToMe

kako mene hormoni pucaju pa to nije humano...mene stvarno covjek ne smije ostaviti samu kuci... i preksinoc sam se rasplakala dok je Nora sikila... jos mm bio tu... i onda me zagrlio i ja se jos vise rasplakala... tacno ne znam koji mi je vrag
maloprije uletim na klix i pogledam onog nekog malca na x factoru sto pjeva, umro mu najbolji drug prije 2 godine i pjevao neku pjesmu koju je tek tad shvatio i koja ga je dotakla kako je izgubio najboljeg druga... i naravno briznem u plac.
sad sveki poslala na viber slike L kako uspavljuje bebu celu i ljubi je...i naravno briznem u plac user posted image user posted image koliko ovo moje dijete ima njeznosti u sebi pa to nije humano. prvi dan kad smo izasli iz bolnice i unjeli N u spavacu sobu i svi joj se tako divili, L je mazila, grlila mene... i krenemo svi da izadjemo kad L:ponjet, ponjet i pokazuje na korpu sa N, tako smo i N morali ponjeti u dnevnu.

e definitivno ce me hormoni dotuci user posted image
ima li one rose gdje, puca li nju sta? kakvi prenosi? ili je ovo do mene user posted image
pcelice jesu tebe ovako hormoni prenosili poslije drugog djeteta. sa prvim sam bila osjetljiva neko vrijeme, znala sam se tako rasplakati dok je gledam... ali sad je izgleda sve na kvadrat...



Nisam plakala jer tesko mi je zaplakati pred nekim. Ali sam imala promjene raspolozenja. Jos rak u horoskopu. U normalnim uslovima smo neuracunljivi a kamoli kad nas pucaju hormoni. Sad cijelu trudnocu me pucaju. U jednom momentu se smijem a vec u drugom mi se place. Neku vece Atija mi zaspala na krilu. Glavica joj okrenuta prema stomaku a bebica na tom mjestu se skupila i gura li gura. Jedno iz vana jedno iz unutra. U tom momentu bih i plakala i smijala se od nekakvih emocija. user posted image Mislim da smo nakon svakog poroda osjetljiviji i vise se bojimo. Bar ja. Cega se sad sve bojim a prije nisam

ja sam bik, mi nismo plaho osjetljivi user posted image mi smo oni sto nas vodi razum i stojimo cvrsto na nogama.
i ne placem pred drugima u normalnim okolnostima, cak vrlo tesko zaplacem kad drugi placu...medjutim u trudnoci i evo poslije sam tacno druga zena emocije all over Bascarsija user posted image
a imam i te promjene raspolozenja (e tu bik dolazi do izrazaja) user posted image
ja se nadam da ce ovo malo umanjiti kako vrijeme bude prolazilo

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 2330
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
31.8.2015 21:56:19   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: ziel

Djeste zene, jesu se raspisale ove mame user posted image
Ja evo pijem Nesquick , gledam TV, igram REMI na FB, sve odjednom user posted image

Pa cu onda da isprzim neku piletinu, mm dolazi u pola 2 s posla kad je druga smjena , bude gladan, jer im je vecera na poslu u 19:00 a citavo vrijeme radnici rade, stoje na nogama... Privatnik gazda.... Sta cemo...
Lijepo je kad se ne ide na posao, danas ponedjeljak , sigurno je bila guzva u ambulanti user posted image
Eto pozzz


jesi vidjela sto su mame besposlene user posted image
ja evo perem drugu masinu vesa, sutra ujutru peglanje, da sve raskrcim dok mi dijete dodje sa gostovanja pa da sam rahat 2-3 dana sa vesom.
moja N pajki, posikila obje sike, mm dosao sa posla sad cemo malo da drugujemo i gledamo tv...

znaci ti se vise ne vracas na posao, tek do godine. uzivaj onda. iskoristi vrijeme za odmaranje, setnju...

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2331
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
31.8.2015 22:00:04   
Visnja RR
Drage moje user posted image
Imam jednu molbicu

Kako bi ovaj dio naše ringeraje bio bolje kontrolisan predlažem da vi između sebe izaberete dvije osobe koju bi rado vidjele kao moderatora na ovom djelu foruma , dakle na trudnoci.
Bitno je da je neko ko je ovdje stalno aktivan, dakle neko ko ima vremena da bude stalno aktivan.
Neko za koga vi smatrate da bi vas odlično vodio kroz sve teme na forumu Trudnoća. Ko bi na chaterskoj temi mogao da vas upoznaje i s postojećim temama (koje malo padaju u zaborav)

Iazberite dvije a mi ćemo za početak izabrati jednu...kasnije vjerovatno i drugu...

Sve ovo kako bi nam trudnice bile sto informisanije i vođene aktivnije....

Hvala! user posted image


mozete raspravu voditi i na septembarskoj temi

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2332
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
31.8.2015 22:51:36   
ziel
IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: ziel

Djeste zene, jesu se raspisale ove mame user posted image
Ja evo pijem Nesquick , gledam TV, igram REMI na FB, sve odjednom user posted image

Pa cu onda da isprzim neku piletinu, mm dolazi u pola 2 s posla kad je druga smjena , bude gladan, jer im je vecera na poslu u 19:00 a citavo vrijeme radnici rade, stoje na nogama... Privatnik gazda.... Sta cemo...
Lijepo je kad se ne ide na posao, danas ponedjeljak , sigurno je bila guzva u ambulanti user posted image
Eto pozzz


jesi vidjela sto su mame besposlene user posted image
ja evo perem drugu masinu vesa, sutra ujutru peglanje, da sve raskrcim dok mi dijete dodje sa gostovanja pa da sam rahat 2-3 dana sa vesom.
moja N pajki, posikila obje sike, mm dosao sa posla sad cemo malo da drugujemo i gledamo tv...

znaci ti se vise ne vracas na posao, tek do godine. uzivaj onda. iskoristi vrijeme za odmaranje, set_nju...

Hvala draga, pa eto dr.mi napisala mjesec dana i rekla da necu vise ni raditi nakon toga da ce mi jos jednom produziti mjesec dana pa jos jednom vjerovatno nekoliko dana koliko ostane do porodiljskog koje ja mislim treba da otvorim oko 20.oktobra... lijepo je kod kuce i naravno da cu iskoristiti, neka sad mm radi a ja cu da uzivam user posted image
Kako beba spava? Koliko se ti uspijes odmoriti izmedju njenog budjenja?

< Poruku je uredio ziel -- 31.8.2015 22:53:56 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2333
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
31.8.2015 23:36:26   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: ziel

IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: ziel

Djeste zene, jesu se raspisale ove mame user posted image
Ja evo pijem Nesquick , gledam TV, igram REMI na FB, sve odjednom user posted image

Pa cu onda da isprzim neku piletinu, mm dolazi u pola 2 s posla kad je druga smjena , bude gladan, jer im je vecera na poslu u 19:00 a citavo vrijeme radnici rade, stoje na nogama... Privatnik gazda.... Sta cemo...
Lijepo je kad se ne ide na posao, danas ponedjeljak , sigurno je bila guzva u ambulanti user posted image
Eto pozzz


jesi vidjela sto su mame besposlene user posted image
ja evo perem drugu masinu vesa, sutra ujutru peglanje, da sve raskrcim dok mi dijete dodje sa gostovanja pa da sam rahat 2-3 dana sa vesom.
moja N pajki, posikila obje sike, mm dosao sa posla sad cemo malo da drugujemo i gledamo tv...

znaci ti se vise ne vracas na posao, tek do godine. uzivaj onda. iskoristi vrijeme za odmaranje, set_nju...

Hvala draga, pa eto dr.mi napisala mjesec dana i rekla da necu vise ni raditi nakon toga da ce mi jos jednom produziti mjesec dana pa jos jednom vjerovatno nekoliko dana koliko ostane do porodiljskog koje ja mislim treba da otvorim oko 20.oktobra... lijepo je kod kuce i naravno da cu iskoristiti, neka sad mm radi a ja cu da uzivam user posted image
Kako beba spava? Koliko se ti uspijes odmoriti izmedju njenog budjenja?


To spavanje je vrlo individualna stvar. Ali ove moje su izgleda spavalice. Prednost je sigurno i sto ja imam jako puno kvalitetnog mlijeka (opet sam napravila test kao i sa L, izdojila mlijeko i stavila u frizider i uhvatio se masni cep).
Znaci, ono sto posiki je kvalitetno i dobro je drzi. Sinoc je recimo zaspala u 11, probudila se u 3, presvukla je sikila i do pola 7.
Sad je zaspala oko 10, ocekujem da ce se do pola 1 probuditi jer je ruckila samo jednu siku, e onda bi mogla fino sastaviti do ujutru.
Ma ja sam od malo sna, ne treba mi neki odmor. juce sam se izlezavala cijeli dan. Tri smo filma odgledali. Sad sam evo opeglala masinu bijelog i gledam navy csi sa mm user posted image
vjerovatno ce biti malo guravije kad bude i velika tu ali uskakace mama i sveki a i ja sam ubjedjena da ja to mogu...tacnije, svakim danom sam ubjedjenija da nema onog sto ja ne mogu! user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2334
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.9.2015 0:00:24   
ziel
LTM Svaka cast...i veoma je vazna ta tvoja pozitivnost i sigurno ce ti i djevojcice biti pozitivne i snazne kako budu odrastale, jer djeca gotovo sve kupe iz ponasanja roditelja, znas to vec i sama. I ti i Rose ste rodile sebi mirnice neke, ni ona se ne zali na umor user posted image ja sam inace spavalica, pa ako ce sta dijete da poprimi od mene, zeljela bih da to bude spavanje user posted image Mada naravno nista nije tesko za svoje dijete a i uklopi se nekako sve to, ja sam isto dosta pozitivna i nadam se bas da nece smetati nista sto se tice odrastanja moje djece, ipak su oni nama smisao zivota user posted image
Ja opucala po monologu, sorry user posted image

Odoh malo prileci dok mm ne dodje, a i ne spava mi se nikako, danas sam u 2 navrata spavala, ljencuga user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2335
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.9.2015 9:23:50   
hexe
Jutro mame i trudnice. Nije me dugo bilo. Bas mi je bilo lijepo sve procitati. Sexy mame, sapunice, puhtanje, pranje odjece itd.
Ja usla u deveti rekoh super ne moram vise lezati i tako prala, peglala kupovala...i juce odem na ctg i pregled:
Beba karlicno i jako nisko, ja se pocela otvarati, strogo mirovanje da doguram do 38 punih sedmica pa u ponedjeljak ili srijedu na carski user posted image
Bas sam se razocarala, prvi prirodno a sad na carski i to 14 dana prije termina.
LTM cestitam ti i ime je stvarno lijepo.
Ninuska kako si ti jesi li otvorena ides li na ctg.
Ziel pisi nam sledecu epizodu. Svidja mi se ono sto si napisala da muzu moras biti glavna uloga kao i on tebi. I ja smatram da ako jedno drugom nismo na prvom mjestu onda nije to to.
Eto zenice uzivajte a ja odoh da googlam imena jos se nismo odlucili. Puse svima

_____________________________

Nista nije tako crno kao sto je nebo plavo.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2336
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.9.2015 16:22:21   
Airyfairy
Heee zene! Evo mene, nadam se da me nista bacile u zaborav user posted image

Porodila sam se u srijedu,26.08. u 12:30h, porod koji bih svakome pozeljela. Sve je bilo ekspresno, samo manje stresno nego sa trecim. Ovaj put sam na vrijeme stigla u bolnicu:) na prijemu bila otvorena 6cm, dok su izmjerili pritisak jednoj teti ispred mene, ja se malo prosetala hodnikom, disala lagane bolove, onda mjerenje pritiska, otkucaji srca i u pripremnu salu na krevetu me odvukli, nisam vise mogla da hodam. U pripremnu me uvezli ja 9 cm tvorena, trceci su me odgurale u salu, vremena nije bilo ni za sta. Porodila se u svojoj odjeci, potpuno prirodno, bez epiziotomije, njihovih "pomagala"...
rodila se mala cupava gaavica! mamina ruza mirisnauser posted image user posted image user posted image user posted image
Plakala sam kao ni sa jednim, najljepsi osjecaj na svijetu dozivjeh i cetvrti put, a svaki put kao da je prvi! Milo moje medeno... Stavila mi je na prsa, dok smo jos bile povezane pupcanom vrpcom, tako mila i smirena,nije plakala samo se skupila uz mene. Doktoricaje brse, ona otvara okice, sva mirna i bespomocna...a ja placeeeem, ne mogu protiv suza.
Neka je neizmjerna hvala Allahu, onome Koji stvara ova medena bica!

Sada se mazimo, mirisemo, brace i seka samo oblijecu oko mirisnog smotuljka user posted image user posted image


ltm i meni su hormoni podivljali, svaka sitnica me rasplace user posted image

Trudnicama zelim skolsku trudnocu, uzivajte u svakom pokretu bebija!
Ovima sto iscekuju svoje smotuljke zelim i ljepse porode nego mojuser posted image user posted image user posted image i to poneada toliko da ni sama ne znam kako pocne, nekada samo pogledam ovu djecicu i user posted image user posted image

(odgovor članu hexe)
Neposredna veza do poruke: 2337
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.9.2015 16:30:49   
ziel

IZVORNA PORUKA: Airyfairy

Heee zene! Evo mene, nadam se da me nista bacile u zaborav user posted image

Porodila sam se u srijedu,26.08. u 12:30h, porod koji bih svakome pozeljela. Sve je bilo ekspresno, samo manje stresno nego sa trecim. Ovaj put sam na vrijeme stigla u bolnicu:) na prijemu bila otvorena 6cm, dok su izmjerili pritisak jednoj teti ispred mene, ja se malo prosetala hodnikom, disala lagane bolove, onda mjerenje pritiska, otkucaji srca i u pripremnu salu na krevetu me odvukli, nisam vise mogla da hodam. U pripremnu me uvezli ja 9 cm tvorena, trceci su me odgurale u salu, vremena nije bilo ni za sta. Porodila se u svojoj odjeci, potpuno prirodno, bez epiziotomije, njihovih "pomagala"...
rodila se mala cupava gaavica! mamina ruza mirisnauser posted image user posted image user posted image user posted image
Plakala sam kao ni sa jednim, najljepsi osjecaj na svijetu dozivjeh i cetvrti put, a svaki put kao da je prvi! Milo moje medeno... Stavila mi je na prsa, dok smo jos bile povezane pupcanom vrpcom, tako mila i smirena,nije plakala samo se skupila uz mene. Doktoricaje brse, ona otvara okice, sva mirna i bespomocna...a ja placeeeem, ne mogu protiv suza.
Neka je neizmjerna hvala Allahu, onome Koji stvara ova medena bica!

Sada se mazimo, mirisemo, brace i seka samo oblijecu oko mirisnog smotuljka user posted image user posted image


ltm i meni su hormoni podivljali, svaka sitnica me rasplace user posted image

Trudnicama zelim skolsku trudnocu, uzivajte u svakom pokretu bebija!
Ovima sto iscekuju svoje smotuljke zelim i ljepse porode nego mojuser posted image user posted image user posted image i to poneada toliko da ni sama ne znam kako pocne, nekada samo pogledam ovu djecicu i user posted image user posted image



Draga rasplaka ti i mene sa svojom pricom....
Ali mozes li prekopirati ovaj svoj post pa postaviti na TEMU SEPTEMBAR
http://www.ringeraja.ba/forum/m_2614903/mpage_4/key_/tm.htm

user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Airyfairy)
Neposredna veza do poruke: 2338
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  90 91 92 93 [94]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 92 93 [94]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *