|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
28.2.2017 17:54:35   
Zelimo_bebu
Prestalo je iako jos stoji pritisak...pisala sam doktorici vidim da je vidjela poruku ali mi se nije javljala kontam da je opasno odmah bih se javila ovako cekam odgovor...bilo je ziganje kroz rodnicu i kao da ce mi ispast dole sve eto opisa djecijeg...ne znam sta moze biti...mozda sto sam bila na nogama...
Andy mila ti mene mijenjas s nekom zenicom nisam ja pred terminuser posted image

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
28.2.2017 18:39:19   
bejbibi
Zelimo bebu ako je prestalo onda samo odmaraj .vjerovatno si se umorila a vjeruj taj pritisak je tad normalan ..samo pij mg i lezi ...nemoj se veceras micati do jutra user posted image bice to ok ...samo odmaraj ....

ANDY te vjerovatno zamijenila s nekom od nas user posted image sad cu staviti spisak da se malo podsjetimo .....
Eeee od sutra aBd ide novi mjesec i nova tema user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
28.2.2017 18:40:15   
bejbibi

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICAuser posted image


FEBRUAR 2017 user posted image

02.02. saraa porodila se
02.02. manuela user posted image porodila seuser posted image 5.2
05.02. Zeze porodila se
09.02. Bubamara92 user posted image porodila seuser posted image 3.2
28.02. Lina85 user posted image



MART 2017 user posted image

05.03. ananas_ze user posted image
06.03. bejbibi user posted image
08.03. MamaS89 user posted image
17.03. Amela89 user posted image



APRIL 2017 user posted image

30.04. Daj dajuser posted image


MAJ 2017 user posted image

11.05. strepnja
22.05. anandi user posted image



JUNI 2017 user posted image

5.6. Mina 90 user posted image


JULI 2017user posted image

12.7 Zelimo bebuuser posted image
13.07 Joyuser posted image
14.07 Maca91
21.07. Vesela vrbauser posted image
29.7 M.A.M user posted image


AVGUST 2017 user posted image

02.08. 3godineuser posted image
20.8. Orhideja 2505
20.08. Andy_Bec
23.8 covered



_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
28.2.2017 18:41:46   
bejbibi
LINA jesi se porodila draga :) danas ti termin vidim na spisku ...ajde javi nam se ako nisi jos :)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
28.2.2017 19:26:13   
Zelimo_bebu
Opet se javila bol vaginalna i kontam da joj odem do ordinacije bila bih mirnija...s druge strane mozda nije nista pa.cu ispast blesava i panicar...

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
28.2.2017 19:52:22   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Zelimo_bebu

Opet se javila bol vaginalna i kontam da joj odem do ordinacije bila bih mirnija...s druge strane mozda nije nista pa.cu ispast blesava i panicar...


Pa slobodno otidji draga .ako ces se tako razrahatiti .pa nije to nikakva blesavost i panika...imas pravo na svaki zig otic ako hoces :)
Javi nam sta bude

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
28.2.2017 20:14:49   
Zelimo_bebu
Zvala dr. zena kaze idi u bolnicu...ona me ne moze primiti privatno...hebo te tolike pare dajes i na kraju ne moze... poslala sam muzeka po taj apaurin od 2mg pa cu popit i evo caj pa valjda ce proci...

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 407
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
28.2.2017 20:18:48   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Zelimo_bebu

Zvala dr. zena kaze idi u bolnicu...ona me ne moze primiti privatno...hebo te tolike pare dajes i na kraju ne moze... poslala sam muzeka po taj apaurin od 2mg pa cu popit i evo caj pa valjda ce proci...


I ja sam u drugoj trudnoci pila apaurin 2mg skoro od pocetka pa do kraja ..ma ako ces se razrahatiti idi u bolnicu na pregled ...nadam se da ce te proci pa da se opustis malo.mogu misliti u kakvom si grcu :( al pokusaj da se opustis sto vise ...ako nemas bolova onda nije nista strasno ...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
28.2.2017 21:05:02   
anandi
Vece zene

zelimo bebu kod mene se javljala vag bol i pritisak u donjem dijelu trbuha u 23sedmici. Tad sam isla na 4d i vidjeli smo da je bebica spustena glavicom u karlici...pisala sam vec o tome. Meni su savjetovali 15 dana mirovanja i to lezanja...sjedenje samo po potrebi da se jede. Tako sam i odradila i bebica se podigla.
Ako ti ne prestane otidi dr,nisi blesava...samo si prvi put trudna i zabrinuta user posted image
Ah ta nasa dr, nikako je uganjat...i meni su otkazali danasnji pregled jer je ove sedmice na putu user posted image

Ja se evo okupala, skuhala ness i napravila sok od grejpa,narandze i limuna tak da uzivam i pijuckam, pa bujrum user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
28.2.2017 23:07:17   
Lina85
Vece zenice
Bejbi Evo me draga jos u jednom komadu user posted image .Danas bili na ctg sve ok prekosutra ponovo ako se ne porodim osim cestih i sve jacih laznjaka druge simptome nemam.Ima li kod tebe kakvih promena?Kako je A jel Bolje dusa Mala.
Zelim bebu nadam se da si Bolje .Ja sam uvek za parolu Bolje jedan pregled vise nego jedan manje.
Ostale user posted image nadam se da ste mi sve dobro.

_____________________________

^^^^^Zivot mamin i tatin stigao 10.09.2011.^^^^^

----------Volimo te najvise na svjetu----------

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
1.3.2017 11:59:59   
Zelimo_bebu
Evo i nas prezivjeli smo noc hvala Bogu...popih sinoc apaurin od 2mg i caj i mirovala sam...kada me u jednom momentu opucao odmah mi je dole otkucalo mislila sam da ce ispast...a ja skok na noge haha majko moja koja sam ja budala...ja se vratim lec on opet ma odmah otkuca dole koliko je nisko bio...jutros ga osjetima desne strane pupka...i nema boli ali i dalje osjetim dole pritisak...nisam isla doktoru u bolnicu jer je bol prestala reko da me ne proglase ludom...
Anandi ja sam zvala.svoju dr u Zenici privatno i zena mi kaze idi u bolnicu ma hebem joj mislila sam da ce me privatno primit bas mi nesto ohladila sad...mozda i pretjerujem jer kad bi oni letili na svaki nas poziv kud bi stigli...dolazim u Tz 08.03.a do tad cu pratiti situaciju i svakako cu Delu pitati za ovo...

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
1.3.2017 12:37:26   
Andy_Bec23
Ajmo u teku za mart ;))

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 412
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
2.3.2017 10:05:53   
mamaS89
Jutro! Kako ste zenice? Bejbibi jesi li ziva? :) 2u1?? Nesto si se umirila. Kako je curka? Kako je zelimo bebu? Jos uvijek bolovi i pritisak? Ja bih ipak poslusala tu dr i otisla za svaki slucaj, bar mozes na miru spavati ne razmisljajuci sta je i dali je beba dobro. Mi smo danas 39.1 sedmica. Jos uvijek nisam spakovala torbu za bolnice haha. Nemam osjecaj da ce beba ubrzo tako mi daleko djeluje. Danas opet na ctg.

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
2.3.2017 10:27:56   
bejbibi
Tu sam drage moje ,jos 2u1 user posted image
Evo pijem kafu ajde bujrum ;)
Kod mene sve spakovano samo cekam :) hB A mi ozdrqvila pa sam rahatnija ..a imaju u utorak vakcine pa da i to rijesim i da se idem poroditiuser posted image ah ,te puste zelje user posted image a mozda i bude ,ko zna hehhe ...
Valjalo mi da se rodi 9. Ja imam rox 16,a A 23.user posted image to bi sve bilo na sedam dana razlike hahauser posted image

Haj samo nek su zivi i zdravi pa kad god da krene ...samo stvarno bih voljela da rijesimo i te vakcine da ne moram misliti ko ih je vodio ,kako ,sta jer A stalno oko mene ,uz mene ..bilo bi joj tesko ,ionak je isprepadana doktora .

Kako ste ostale trblice ?

ANANAS,LINA imal sta kod vas

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu mamaS89)
Neposredna veza do poruke: 414
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
2.3.2017 19:57:14   
mamaS89
Ja danas dva puta ponavljala ctg bio los pa me dr poslala na jezero na kraju. Bas sam se uplasila. Sahat vremena dok smo cekali na red sam pokusavala bebu da razdrmam i probudim ali nije uspjelo. Na kraju muz uzme u svoje ruke i drmaj drmaj haha i vjerujte da je se probudila i poslije je aktivna bila i ctg opet dobar! Ja mislila da cu ostati jer mi je i pritisak skocio i nekakav bol u krstima snasao bas sam mislila da ce me ostaviti i poroditi a ja takoo nisam spremna i bas sam bila uspanicila. Ali eto hvala bogu sve ok na kraju i evo me kuci pod hitno idem spremit torbu haha imam jos uvijek taj cudan bol u krstima. Dal to ima veze sa porodom ili ne ja neznam.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 415
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
5.3.2017 9:16:52   
mamaS89
Zeniceee?? Jeste li ziveee??? Kod nas sve isto. sutra opet ctg. Kako si bejbibi? Jeli ti istekao termin?

(odgovor članu mamaS89)
Neposredna veza do poruke: 416
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
5.3.2017 10:39:12   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: mamaS89

Zeniceee?? Jeste li ziveee??? Kod nas sve isto. sutra opet ctg. Kako si bejbibi? Jeli ti istekao termin?

Draga fulila si temu user posted image hajde na mart,ova vise nije aktivna.svaki se mjesec otvara nova tema .razgovori u iscekivanju beba MART

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu mamaS89)
Neposredna veza do poruke: 417
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
5.3.2017 14:35:56   
mamaS89
Eee nemam ja pojma

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 418
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]
Idi na:








Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *