|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 84 85 [86]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
30.6.2015 21:57:23   
ninuska

IZVORNA PORUKA: maksi

E super otici cu,pa oni imaju bas taj bebi omeksivac super je,mekane bebi stvarcice skroz a ne mogu dobiti alergiju od njega

Da, cula sam da ga hvale. Nisam ga licno koristila. Je li se isjeti kad se opere ves?

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 2126
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
30.6.2015 22:13:58   
lala88
alman draga cestitke i od mene, bebi puno zdravlja i srece, a tebi sto brzi oporavak. Sad se mazi sa svojim momcima, jedina si dama u porodici user posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 2127
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
30.6.2015 22:37:25   
rose

IZVORNA PORUKA: alman

hello zenice, kako ste mi, je li ko pitao za mene user posted image
evo mene iz bolnice, danas dosla sa svojim zlatom malenim
porodila sam se u petak, na cr, u cetvrtak sam navece otisla u bolnicu imala bolove na svako 5min, i tako cijelu noc i petek do jedan, al nazalost nisam se otvarla 4-5 prsta, i beba bila jos uvijek visoko nije se spustala u kanal, tako da su me u 5 min pripremili za cr.
uglavnom hvala Bogu mi smo dobro, lijepo se opravljam, mali doji od pocetka, vec je mlijeko pravo nadoslo, danas sam morala i izmuzati. on je dobrica pravo bas lijepo jede spava, i kad je budan bas je miran user posted image


cestitam draga da se brzo oporavis user posted image user posted image user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 2128
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
30.6.2015 22:40:18   
rose

Neaktivne clanice izbrisane sa spiska...postupak je moguce obrnuti user posted image user posted image


JUNI

Alman...29.06. user posted image porodila se user posted image
Mala curica...30.06. user posted image


JULI

Lala88...20.07. user posted image
Adano...22.07. user posted image
Memsi ...22.07. user posted image
Anitaa...30.07. user posted image


AUGUST

Maksi....06.08.user posted image
Rose...14.08. user posted image
Pandica ...15.08. user posted image
Putujuca....18.08. user posted image
LieToMe....24.08. user posted image
MAM...28.8. user posted image


SEPTEMBAR

Novo Ime... 02.09. user posted image
Araj .... 12.09. user posted image
Carobno Jutro ....20.09. user posted image
Ninuska ...23.09. user posted image


OKTOBAR

Aidana ...06.10. user posted image


NOVEMBAR

Pcelica...02.11.
Blue moon ... 08. 11.
UmmuHamza2305 .... 12.11. user posted image
ziel ...19.11. user posted image
*nur* .... 22.11


DECEMBAR

Elastigirl ....07.12
Leena .....14.12. user posted image




< Poruku je uredio rose -- 30.6.2015 22:41:52 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2129
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
30.6.2015 23:45:33   
*pcelica*
Hajd da vidimo koga jos sjecanje sluzi user posted image Koliko mi otprilike treba bodija 56 a koliko 62 broja. Ja evo kontam koliko sam prije uzimala ali nikako da se sjetim user posted image Doduse bilo je to poodavno user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 2130
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.7.2015 7:34:22   
ziel

IZVORNA PORUKA: alman

hello zenice, kako ste mi, je li ko pitao za mene user posted image
evo mene iz bolnice, danas dosla sa svojim zlatom malenim
porodila sam se u petak, na cr, u cetvrtak sam navece otisla u bolnicu imala bolove na svako 5min, i tako cijelu noc i petek do jedan, al nazalost nisam se otvarla 4-5 prsta, i beba bila jos uvijek visoko nije se spustala u kanal, tako da su me u 5 min pripremili za cr.
uglavnom hvala Bogu mi smo dobro, lijepo se opravljam, mali doji od pocetka, vec je mlijeko pravo nadoslo, danas sam morala i izmuzati. on je dobrica pravo bas lijepo jede spava, i kad je budan bas je miran user posted image


Cestitamooooo user posted image
Da i dalje sve bude uredu, da uzivas s bebom i da se brzo oporavis user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 2131
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.7.2015 7:56:47   
LieToMe RR
Juuutrrroooooo drage moje user posted image
evo mene iz udubnosti mog ugla user posted image pijuckam ness i sok od zove i cekam da se malena probudi, obavi jutarnje rituale pa da idemo malo skitati po komsiluku user posted image
otici cemo do jedne knjizare u komsiluku (treba mi nekih registratora da organizujem dokumentaciju i da njoj uzmem vecu pernicu posto joj je tata juce kupio flomastere pa ne mogu stati sa bojicama...)

Elem, ja sam vrijedna od ranog jutra. Sinoc sam rano zaspala tako da sam se jutros nadigla prije 6, ispeglala 2 masine vesa dok je bila jos hladovina na mojoj strani zgrade, ispratila muza na posao i sredila balkon. Oprala dva sanduka koji su postavljeni na L, izvadila sve iz njih a necete vjerovati kakvih gluposti sve tamo ima... od kaveza velikog za ninfuu, preko staklarije koja se ne korsti, nekih zdjela, lampa user posted image vazni...a u drugom su skolski pripor, casopisi, kancelarijski materijal, olovke, sveske sa biljeskama (fakultetske)...ma haost totalni (iako je to sve uredno slozeno u kutijama svejedno je haos). Uglavnom sve sam to povadila, prebrisala sanduke iz vana i iznutra...pobacala gomilu nekih stvari, uredno sve poslozila i vratila nazad. Danas imam jos u planu kad malena bude popodne spavala da iz spavace iz one komode izbacim neke stvari u te sanduke i da malo organizujem dokumentaciju. Krenula sam laganini korak po korak da finisiram ove neke sitne radove.
Usput da se pohvalim, opalio me poklopac sanduka po glavi (sreca ne puno), kod jednog se moze lijepo podici poklopac i sam stoji (ovaj manji) a ovaj veci se nalazi gdje je i cvijece i smeta mu klupica mermerna da lijepo sam stoji kad se otvori...i dok sam ja tako cistila (misleci da sam ga dobro zaglavila) on je malo skliznuo i drmnuo me po glavi user posted image , sreca nije puno jer sam vec bila pri kraju sa ciscenjem iznutra.

pcelice sto se tice bodija ja 56 i ne znam imam li uopste (sjetih se imam 4-5 komada) moja rodjena 55 duga pa kad je krenuo siroki povoj nisu joj ni mogli, oblacila joj te neke prve 2-3 sedmice. znam da onih 62 i 68 imam najvise (stvarno im se ne zna broj) a posto je kod nas bila zimska bebica slabo se susilo, bas nam je trebalo puno bodija. a vala i kakala je ko velika, znalo je proci i kroz pampers i siroki povoj na bodi i gegice user posted image
ja bih za svaki slucaj da sam na tvom mjestu uzela ne manje od 15 (skontaj da kake minimum 3-4 puta a ako ti prodje bar 2 puta to ti je 3-4 bodija dnevno)
ja se sjecam da su nama bodiji i one jednodjelne gegice isle ko halva user posted image a juce smo pisali o bodijima, rece rose da ima u cm-u fisovih albini (cini mi se da sam dobro zapamtila) po 3,5 KM

valjda ce se neka od vas javiti da ne opaljujem monologe na sabahu user posted image

< Poruku je uredio LieToMe -- 1.7.2015 8:01:09 >


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2132
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.7.2015 8:12:57   
ziel
Sta ima zene kako ste danas? ja zapocela radni dan, vec sam doruckovala, nadam se da nece danas biti puno posla, imam izvjestaj da uradim mjesecni i tromjesecni, to mi je najmrzi dio posla user posted image ali eto pola sam zavrsila...
ja neki dan uradila pramenove, znate da sam vam pricala da sam bila plava, pa se ofarbala u smedje pa ispala tamnija nego sto sam htjela, pa se i mm zalio user posted image i ja uradim pramenove, neka bež boja, nisu bijeli, saljem vam kasnije sliku da vidite, sad mi nesto nece wifi na poslu a na mob. mi slike user posted image

LTM dobro si prosla, mogla si ostati bez glave user posted image haman samo ti i ja budne user posted image moja drugarica je u 8. mjesecu trudnoce cistila kuhinju, popela se na stolicu da bi ocistila gornji dio visece i stolica se pomakne, sta li , i padne ona , iscasi kljucnu kost tako da je dugo, mislim do poroda nosila onaj zavoj i morala drzati ravna ledja, ograniceni pokreti, znam da se ispatila bas, kud od svrbeza ispod zavoja, bolovi, kud veliki stomko... zato ne treba izazivati nevolju, ako ima neko drugi nek ocisti, ako nema, ocistice se poslije poroda, nece nigdje pobjeci , ha ya user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 1.7.2015 8:26:47 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2133
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.7.2015 8:33:26   
pandica
Jutro drage moje,

Alman da ti cestitam od srca, da vam bude ziv i zdrav sto godina i da vas slusa user posted image

Zna li ko od vas koliko najvise beba moze da dobije u zadnjem mjesecu trudnoce?

_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2134
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.7.2015 8:39:43   
ziel
IZVORNA PORUKA: pandica

Jutro drage moje,

Alman da ti cestitam od srca, da vam bude ziv i zdrav sto godina i da vas slusa user posted image

Zna li ko od vas koliko najvise beba moze da dobije u zadnjem mjesecu trudnoce?

Ja ne znam, prva mi trudnoca, tako da sam tutuk, sve mi novo user posted image
Sad bi mozda trebalo otvoriti novu temu, mjesec JULI...

< Poruku je uredio ziel -- 1.7.2015 8:40:02 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 2135
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.7.2015 8:41:51   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: LieToMe

Juuutrrroooooo drage moje user posted image
evo mene iz udubnosti mog ugla user posted image pijuckam ness i sok od zove i cekam da se malena probudi, obavi jutarnje rituale pa da idemo malo skitati po komsiluku user posted image
otici cemo do jedne knjizare u komsiluku (treba mi nekih registratora da organizujem dokumentaciju i da njoj uzmem vecu pernicu posto joj je tata juce kupio flomastere pa ne mogu stati sa bojicama...)

Elem, ja sam vrijedna od ranog jutra. Sinoc sam rano zaspala tako da sam se jutros nadigla prije 6, ispeglala 2 masine vesa dok je bila jos hladovina na mojoj strani zgrade, ispratila muza na posao i sredila balkon. Oprala dva sanduka koji su postavljeni na L, izvadila sve iz njih a necete vjerovati kakvih gluposti sve tamo ima... od kaveza velikog za ninfuu, preko staklarije koja se ne korsti, nekih zdjela, lampa user posted image vazni...a u drugom su skolski pripor, casopisi, kancelarijski materijal, olovke, sveske sa biljeskama (fakultetske)...ma haost totalni (iako je to sve uredno slozeno u kutijama svejedno je haos). Uglavnom sve sam to povadila, prebrisala sanduke iz vana i iznutra...pobacala gomilu nekih stvari, uredno sve poslozila i vratila nazad. Danas imam jos u planu kad malena bude popodne spavala da iz spavace iz one komode izbacim neke stvari u te sanduke i da malo organizujem dokumentaciju. Krenula sam laganini korak po korak da finisiram ove neke sitne radove.
Usput da se pohvalim, opalio me poklopac sanduka po glavi (sreca ne puno), kod jednog se moze lijepo podici poklopac i sam stoji (ovaj manji) a ovaj veci se nalazi gdje je i cvijece i smeta mu klupica mermerna da lijepo sam stoji kad se otvori...i dok sam ja tako cistila (misleci da sam ga dobro zaglavila) on je malo skliznuo i drmnuo me po glavi user posted image , sreca nije puno jer sam vec bila pri kraju sa ciscenjem iznutra.

pcelice sto se tice bodija ja 56 i ne znam imam li uopste (sjetih se imam 4-5 komada) moja rodjena 55 duga pa kad je krenuo siroki povoj nisu joj ni mogli, oblacila joj te neke prve 2-3 sedmice. znam da onih 62 i 68 imam najvise (stvarno im se ne zna broj) a posto je kod nas bila zimska bebica slabo se susilo, bas nam je trebalo puno bodija. a vala i kakala je ko velika, znalo je proci i kroz pampers i siroki povoj na bodi i gegice user posted image
ja bih za svaki slucaj da sam na tvom mjestu uzela ne manje od 15 (skontaj da kake minimum 3-4 puta a ako ti prodje bar 2 puta to ti je 3-4 bodija dnevno)
ja se sjecam da su nama bodiji i one jednodjelne gegice isle ko halva user posted image a juce smo pisali o bodijima, rece rose da ima u cm-u fisovih albini (cini mi se da sam dobro zapamtila) po 3,5 KM

valjda ce se neka od vas javiti da ne opaljujem monologe na sabahu user posted image




Jutro drage moje. Ja evopijuckam nes, pahuljice sam pojela. Okupala se. Jos da osusim kosu i kad malena ustane i doruckuje da idemo malo hodati. Starija je kod zaove u gostima.
LTM vidjela sam da ste juce pisale o bodijima i tome navede na razmisljanje koliko ce mi trebati. Bice zimska beba. Doduse imaju radijatori ali opet kontam da mi ne bude malo user posted image Kontala sam negdje oko 20tak uzeti onih 62 i 68. Jer ako i ova bebica bude ko Atija 56 nece moci. Njoj nije moglo da se zakopca jer je bila krupnija beba user posted image A danas cu svratiti do CMa pa da kupim koji dok im je povoljna cijena

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2136
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.7.2015 8:49:04   
anitaa
Jutro,
jeste se raspisale, jedva pohvatah...
Alman, bas si me obradovala s vijestima, cestite i sad samo uzivajte.
Sinoc imala drage goste, pa iako nisam naspavana nesto sam dobra, ma kao danasnji dan :-)
Sto se tice kilaze bebe u zadnjem mjesecu mislim da stvarno nema pravila, i nemoguce je moguce, moja S. je mjesec prije termina imala 2 kg, na dan termina 4 kg, 12 dana poslije termina ravno 4 i po kg, ja mm-u sve govorila da smo pustili, mislim bez CR to bi garant kamere dolazile, a on meni - Eh, trebala si nastaviti.pusiti i u trudnoci, ono kao prije krenu bebice i budu manje kilaze, crni humor naravno...
Da sad ista komentarisem o bodicima br. 56 bilo bi.smijesno :-)


(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 2137
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.7.2015 9:02:18   
ninuska
Jutrooo

I ja poranila. U sest ustala..odvezla muza na posao, malu u vrtic i trknula do Omer Maslica da uradim laboratorijske nalaze. Obisla nekoliko apoteka i nemaju Dabrostona. Na kraju nadjem u jednoj ali dr proizvodjac. Uzela sam. Kaze zena da su dobili odobrenje user posted image .
sto se tice bodija mi smo koristili 56. I to joj je bilo siroko, a rodjena je sa 3 450 kg i 52 duga. Ma oni.kad su mali i ne prljaju se. E, jedino ako bljucaju. Moja nije hB, bili smo rahat. Zato sad sve zamaze user posted image .
pcelice ma dosta 20-ak. Uvijek na radijatoru mozes osusiti. Za par sati suho.

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 2138
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.7.2015 9:11:37   
M.A.M.
Prelazite u juli user posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 2139
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  82 83 84 85 [86]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 84 85 [86]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *