|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 48 49 [50]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 20:46:41   
Andy_Bec23
Hoces draga vidjet ces ;) od 37+0 vise nisu nedonoscad tako da od tada moze da krene svaki tren ovdje kazu u terminu smo ;) a vidjet ces mozda i predjes termin haha ja se sve bojim da nekrene prije na kraju cu cekat i preko termina ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 1226
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 20:53:29   
vanchi88
ja cu biti spremna od 12og novembra do pocetka dec :D znaci 36 i nadalje..
user posted image

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1227
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 20:55:52   
leme
Meni je 37 punih nedelja 11.11. Bas fin datum za rodjendan :D al neka njega jos i dalje ako moze :D

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 1228
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 20:57:04   
vanchi88
ja danas isla da podignem recept brzinski za tablete da se kasnije ne smaram oko toga uzela jos za 3mj tableta.....
ovdje kod nas vec sve okacili za Bozic, jelke, dekoracije..... lol

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 1229
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 20:58:17   
vanchi88
leme, ja 11.11 ulazim u 9ti mjesec.
znaci mi smo tu negdje, sedmica gore dole

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 1230
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 21:05:20   
leme
Da da,meni termin 2.12. Tebi?

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 1231
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 21:07:14   
vanchi88
11.12

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 1232
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 21:08:13   
vanchi88
ima nas dosta u decembru..
sad ce almondray bebelina u novembru a mislim da smo sve ostale u decembru

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 1233
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 21:12:12   
leme
Uhhh mene je toliko jako veceras stomak dva puta zabolio da sam.mislila evo ga idemo u bolnicu, al izgleda da je to bilo jer sam pojela vise nego sam trebala pa se uzburkala crijeva

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 1234
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 23:13:12   
rose 87
user posted image
samo da pozdravim,ima nas ovdje i manje trudnih user posted image vi se decembarske sastale ali ima i nas...kod mene nista novo,hB sve super,malo oticem i ledja me pocinju sve vise boljeti ali se i sve cesce budim na ledjima,kako i sta nemam pojma...
tukica i bambi dobro dosle,nadam se da cete docekati svoje bebice zive i zdrave aBd,probajte da se puno ne sikirate,a ja vam od srca zelim sve najbolje...
ja danas citav dan hodala,zapikala jednu komodu za odjecu za bebicu pa razmisljam da je kupimo...joj danas pijem kafu sa prijateljicom koja je takodje trudna 3,5 mj i onako zalimo se i kaze ona ima glavobolje,pa u nedostatku paracetamola popila pola analgina,mene bas zabrinula,mislim nemora se desiti nista ali moglo bi svastauser posted image ,nisam htjela previse da pametujem jer ovo joj je vec trece dijete i sve zna sta se smije sta ne,ali eto ja budala sad brinem i za njeno dijete,neznam ni kakve bi posljedice nedaj Boze mogla imati user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 1235
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
1.11.2014 0:03:30   
vanchi88
Novembarska tema otvorena
ajmoooooo


http://www.ringeraja.ba/forum/m_2338878/mpage_1/key_/tm.htm#2338878

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 1236
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 48 49 [50]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 48 49 [50]
Idi na:








Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *