|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Reakcije na trudnocu
10.2.2016 15:16:59   
FlowerLily
Oprostite ako ista ili slicna tema postoji. Zanima me kakve su bile reakcije vase okoline kad su saznali da ste trudni. Kako su reagocali vasi bliznji? Kakva su vam pitanja postavili? Pogovoto onim mamama koje vec imaju djecu od prije (znaci ne prva beba).

ja kad sam treci put ostala trudna vecinom su pitali: da li je bilo planirano? Zar opet? user posted image
pa naravno da jeste planirano, OPET.
Prije par dana smo saznali da ceno dobiti jos jednog clana porodice. Nasoj sreci nema kraja. Al vjerujem da ce biti velikih upitnika iznad glava nasih blizih user posted image jer niko jos ne zna, pa bar do prvog pregleda. ionako misle da nismo normalni jer imamo vec trojeuser posted image

< Poruku je uredio FlowerLily -- 10.2.2016 15:17:37 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Reakcije na trudnocu
10.2.2016 15:22:45   
Kikii
ionako misle da nismo normalni jer imamo vec trojeuser posted image
??

_____________________________

Jednog suncanog januara majka je donijela na svijet svoga djecaka... ljubav... R....

(odgovor članu FlowerLily)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Reakcije na trudnocu
10.2.2016 15:25:07   
Kikii
Flower i tebe zaimaju sta ovakve osobe misle? nemam komentara...

Cestitke na trudnoci i sretno u zivotu

_____________________________

Jednog suncanog januara majka je donijela na svijet svoga djecaka... ljubav... R....

(odgovor članu Kikii)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Reakcije na trudnocu
10.2.2016 15:30:01   
Isha

Nista neuobicajeno, mi cekamo trece, i samo neka nam se rodi zivo i zdravo, a komentare bolje da ne pisemuser posted image . Kao da njima radjamo user posted image , zato nismo ni govorili prvih 20 sedmica.


< Poruku je uredio Isha -- 10.2.2016 15:31:23 >

(odgovor članu Kikii)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Reakcije na trudnocu
10.2.2016 15:36:13   
FlowerLily
Ma znam kiki, nije normalno sto me uopstw doticu komentari takvih ljudi, al opet, to su rodjaci, rodice, prijateljice. Kontaju kako u ovakvom vremenu neko moze imati troje djece, jer vecina njih ima jedno ili max dvoje. isha svaka cast, i ja bih trebala mislim pricekat s obajvom user posted image

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Reakcije na trudnocu
10.2.2016 15:45:24   
malena27 RR
FlowerLily samo naprijed! Bas te briga sta drugi misle i nemoj da te doticu njihovi komentari...Blago vama, bas ste bogati user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu FlowerLily)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Reakcije na trudnocu
10.2.2016 16:12:43   
EEDITH
FlowerLily
svaka čast i iskrene čestitke,
ne slušaj glupe komentare,a kome je stalo do vas on se isto raduje kao i vi

ja sam imala prilično godina kada sam po 4-ti put bila trudna ,ali to je naša lična stvar i imala sam odgovor za svakoga user posted image
sretno još jednom i ugodnu trudnoću želim

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Reakcije na trudnocu
12.2.2016 11:12:48   
Alma_27
Nit te narod hrani, niti oblaci, tako da bas te briga sta oni misle.

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Reakcije na trudnocu
12.2.2016 13:21:45   
Vrtni patuljak
Odakle pravo ikome da tako ruzno komentarise tako divne vijesti?
Ljudi sebi svasta dozvole.

Ne mozes izabrati kako ce ljudi reagovati, ali mozes izabrati kako ces se ti postaviti prema njihovim reakcijama.

Uzivaj i ne obaziri se na negativne komentare, zelim ti super trudnocu i lagan porod, zdravu i sretnu bebu user posted image

Kod mene su se svi odusevili al je tad izaslo na vidjelo da su nas mnogi otpisali kao roditelje, jer smo vec nabrali godina a bebe ni na vidiku user posted image

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Reakcije na trudnocu
12.2.2016 13:30:19   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: FlowerLily

Oprostite ako ista ili slicna tema postoji. Zanima me kakve su bile reakcije vase okoline kad su saznali da ste trudni. Kako su reagocali vasi bliznji? Kakva su vam pitanja postavili? Pogovoto onim mamama koje vec imaju djecu od prije (znaci ne prva beba).

ja kad sam treci put ostala trudna vecinom su pitali: da li je bilo planirano? Zar opet? user posted image
pa naravno da jeste planirano, OPET.
Prije par dana smo saznali da ceno dobiti jos jednog clana porodice. Nasoj sreci nema kraja. Al vjerujem da ce biti velikih upitnika iznad glava nasih blizih user posted image jer niko jos ne zna, pa bar do prvog pregleda. ionako misle da nismo normalni jer imamo vec trojeuser posted image

cestitam, nek je sretno, da bide zivo, zdravo i sretno user posted image nema nista ljepse od smijeha i graje u kuci.
Mm od kako smo se vjencali masta o velikoj porodici, puno djecice, smjehu, vrisci, tutnjavi kroz kucu... imamo dvoje, dvije curice (3 godine i pola godine). Nek su zive i zdrave... planiramo aBd jos jedno (minimum) user posted image ja imam izuzetno lagane porode pa mi svi govore da je grehota da ostanem na dvoje (mislim da se razumijemo od svega najlakse je roditi).
Kod nas ni u porodici ni u okolini (bliski prijatelji, rodbina...) niko nema troje, vecinom imaju jedno standrodno dvoje.
Mislim da nije nicija stvar koliko ko djece ima, to je svaciji licni izbor. Kako onog sa jednim djetetom tako onih i sa troje i vise. Ja samo kazem da svakoj mami koja ima vise djece treba smomenik podici jer nije mala stvar gojiti i odgojiti.
Ja sam nedavno mami rekla da planiram bude se zivo i zdravo trece rekla je da sve sto je lijepo i sto me raduje ona podrzava.
A okolina ko okolina, ne treba obracat paznju.

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu FlowerLily)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Reakcije na trudnocu
17.2.2016 13:44:14   
FlowerLily
Hvala na lijepim rijecima. Ljudi sebi svasta dozvole, to je tacno. Ne diraju me niciji komentari hvala Bogu, samo se cudim dokle ljudska glupost ide.

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Reakcije na trudnocu
25.2.2016 15:32:43   
Enisa1989
Njegovi roditelji su se obradovali i čestitali jer je to kod njih postalo sasvim normalno user posted image user posted image
Oni će postati djed i nena već četvrtom unučetu ,a najstarije ima 2 godine user posted image
Njegove dvije sestre su bile ažurnije u odnosu na nas dvoje.

Mi smo moje pozvali na porodičan ručak kako bi im saopštili sretnu vijest i oni su prvo bili u šoku jer sam ćutila do 17. sedmice i nisam im htjela ništa reći i sretni što je beba jedna zdrava djevojčica. Od tolikog šoka oni su izašli iz stana i nisu se ni pozdravili kako treba,ali su odma tu noć nazvali i izvinjavali se jer nisu bili svjesni.

Ne mogu opisati sa koliko radošću su svi prihvatili tu vijest kad se sve sleglo u njihovim glavama i niko nije zamjerio što nisam htjela odma sve da obavijestim.

_____________________________

19.06.2016.

(odgovor članu FlowerLily)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

drugarica


da vam dobra drugarica , sa momkom skojim ste raskinuli pre 3 dana , ona spetlja i spava sa njim pa je on otkaci i sada ona trazi pomirenje kako bi vi reagovale

da li bi je isamarale (47%)

samo ignorisale (19%)

pomirile pa nije jedini momak (3%)

ne bi nikad poverenje je u pitanju (31%)


Broj svih glasova: 116

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *