|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slike djece na internetu
11.10.2015 11:34:36   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Vanne


IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: Vanne

Takodje sam protivnik stavljanja slika djece na fb...ali recimo na rr stavim sliku da se pokazemo nasim drugarima,ovdje mislim da nema zlonamjernih ljudi,ali na fb ima svakakvog sljama...djever je stavio kcerkine slike na fb bez pitanja i bas me naljutio jer sam jasno dala do znanja da necu njene slike po fb...
Ako hocu da neko vidi njenu sliku posaljem na viber ili slicno...
9

buhaaaaaa
na face biras ko ce vidjet tvoju sliku a RR cita hiljade ljudi....s obzirom da je u pitanju porodični portal vjerujem da privlači dosta delikatni profila tako da.....
a šljam ima svugdje...u skoli,parku,igraonici,porodici......



Ne bih se slozila...ovdje smo pod nickovima i niko ne zna cije je dijete..uostalom mislim da niko na google nece traziti temu bebe do 1. Rodjendana ili teme za konkurse...
Ok ograniciti slike na fb ko ce sve vidjeti,ali recimo moj djever ima 3000 dusa na fb u prijateljima i stavio slike mog djeteta i da vjerujem da su mu to sve prijatelji?? daj molim te...ima i znanih i neznanih...na danasnji vakat ne mozes biti ni siguran ko ti je prijateelj a ko nije,ako znas sta mislim...
Postujem tudje,neka stavlja slike ko hoce ali ja ne...


malo pretjeruješ...
dok zaista naučiš korisitit internet onda nećeš u svojim stavovima biti kontradiktorna...
jer na RR sliku ti izgooglat može ko hoće..kad god želi sa par poveznih tačaka čak...
ako zaista živiš u ovom ubjeđenju koje je meni van svake pameti onda bi bilo logičnije da fotografije stavljaš na FB uz ograničenje d amogu vdijeti oni/one koji su ti na FB recimo grupa ringeraja nego da postaviš sliku na javni forum jednog mnogo posjećenog portala...
jer ovaj broj je smao članostvo a gostiju ima dva puta toliko vjeruj mi..tzv čitačauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Slike djece na internetu
11.10.2015 11:48:39   
UmmuHamza2305

IZVORNA PORUKA: bebaa

Odma nikab cim se rodi...i nema straha od zagledanja...



Jel' ovo možda ismijavanje na račun islama?
Najdragocjenije kamenje se čuva u najboljim sefovima, daleko od dodira ikog 'sem njegovog vlasnika.. tako se i u islamu ono najdragocjenije i najljepše, a to je žena, pokriva, i krije daleko od pogleda ikog 'sem njenog muža

A teacher ja ne znam zašto ti ulaziš na temu, ako ne možeš podnijeti da neko ima stav drugačiji od tvog?

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Slike djece na internetu
11.10.2015 12:03:03   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305


IZVORNA PORUKA: bebaa

Odma nikab cim se rodi...i nema straha od zagledanja...



Jel' ovo možda ismijavanje na račun islama?
Najdragocjenije kamenje se čuva u najboljim sefovima, daleko od dodira ikog 'sem njegovog vlasnika.. tako se i u islamu ono najdragocjenije i najljepše, a to je žena, pokriva, i krije daleko od pogleda ikog 'sem njenog muža

A teacher ja ne znam zašto ti ulaziš na temu, ako ne možeš podnijeti da neko ima stav drugačiji od tvog?


na ovom forumu na mnogo tema smo mi različiti i različitih stavova...
teme su tako i kreirane da se razmjene stajališta, iskustva, stavovi...
nema potrebe nikoga ograničavati da na nekoj do tema kaže svoje mišljenje...
ja vjerujem da ni tvoje nije isto na nekim temama a zasigurno si se tamo javila sa '' ja mislim...'' što je pozitivno user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Slike djece na internetu
11.10.2015 12:09:02   
UmmuHamza2305
Pa ja sam se i ovdje javila sa '''''''' ja mislim'''''''' , tj. sa svojim stavom i ničiji nisam podcijenila..dok se moj stav i ostalih koje ga zastupaju podcijenio , i ne samo to ,već se otišlo još dalje, pa su pale i uvrede na račun vjere

< Poruku je uredio UmmuHamza2305 -- 11.10.2015 12:12:48 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Slike djece na internetu
11.10.2015 12:26:15   
bebaa

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Pa ja sam se i ovdje javila sa '''''''' ja mislim'''''''' , tj. sa svojim stavom i ničiji nisam podcijenila..dok se moj stav i ostalih koje ga zastupaju podcijenio , i ne samo to ,već se otišlo još dalje, pa su pale i uvrede na račun vjere


Uvrede????
A ko te uvrijedio...user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Slike djece na internetu
11.10.2015 12:28:45   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Pa ja sam se i ovdje javila sa '''''''' ja mislim'''''''' , tj. sa svojim stavom i ničiji nisam podcijenila..dok se moj stav i ostalih koje ga zastupaju podcijenio , i ne samo to ,već se otišlo još dalje, pa su pale i uvrede na račun vjere


naravno da si se javila sa svojim stavom i treba kao i na svim ostalim temama...dobro si došla kao i sve članice ringerajeuser posted image

a uvrede...nisu baš...to je bilo sarkastično u smilu razilaženja mišljenja...
da su bile uvrede bile bi izvrisane vjeruj miuser posted image
ne bih sebi dozvolila da ne uradim taj dio obveze prema najmilijem mi forumu...brisanje kao je protivno pravilima foruma...a uvrede su prostivne.


samo polakouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Slike djece na internetu
11.10.2015 12:51:14   
MicoTico
U uroke ne vjerujem, meni je to SF, tako da nemam razloga da djecu "krijem".
Ono u šta vjerujem jeste da postoje pedofili i sl. bolesnici, pa strogo pazim kakve slike objavljujem.


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Slike djece na internetu
11.10.2015 12:57:48   
Vanne
ne razumijete sta pokusavam reci...nisu fb i rr ista stvar...ne dolaze na fb isti ljudi koji su i na rr...na rr dolaze ljudi po savjet,po pomoc i sl...zasto bi neko trazio na google sliku mog djetetauser posted image na fb kad je neko objavi,ako ne stavi zastitu,eto ti slika,prijateljima,prijeteljevim prijateljima i svima ostalima na dlanu...moze svako sasvim slucajno naici na nju....o tome ja pricam...nisam upucena u te grupe,davno sam se obrisala sa fb,pa da vise ne duljim...jednostavno nisam za fb,a ko voli nek izvoli...
Nemam nista protiv...


_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Slike djece na internetu
11.10.2015 13:53:45   
bebacha

IZVORNA PORUKA: Vanne

ne razumijete sta pokusavam reci...nisu fb i rr ista stvar...ne dolaze na fb isti ljudi koji su i na rr...na rr dolaze ljudi po savjet,po pomoc i sl...zasto bi neko trazio na google sliku mog djetetauser posted image na fb kad je neko objavi,ako ne stavi zastitu,eto ti slika,prijateljima,prijeteljevim prijateljima i svima ostalima na dlanu...moze svako sasvim slucajno naici na nju....o tome ja pricam...nisam upucena u te grupe,davno sam se obrisala sa fb,pa da vise ne duljim...jednostavno nisam za fb,a ko voli nek izvoli...
Nemam nista protiv...



Pa pedofil ce prvo guglati porodicne portale jer sa sigurnoscu zna da tu ima beba,djece...
A kao sto rekoh da face mozes zastiti slike i grupisati prijatelje

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Slike djece na internetu
11.10.2015 14:21:45   
Galicia
Pedofilu je svejedno jel to Vanin sin ili bebacina kcerka.
On ne ide ciljano ni na jedan website, nego googla i osine po slikama i voila.

O urocima necu.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Slike djece na internetu
11.10.2015 14:51:33   
Vanne

IZVORNA PORUKA: Galicia

Pedofilu je svejedno jel to Vanin sin ili bebacina kcerka.
On ne ide ciljano ni na jedan website, nego googla i osine po slikama i voila.

O urocima necu.


user posted image upravo tako

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Slike djece na internetu
11.10.2015 15:32:58   
bebacha


IZVORNA PORUKA: Galicia

Pedofilu je svejedno jel to Vanin sin ili bebacina kcerka.
On ne ide ciljano ni na jedan website, nego googla i osine po slikama i voila.

O urocima necu.


Ma o tome i pricam
A ako je zasticena slika na face.u nece je prikat al hoce povuci sliku sa RR jer nije zasticeno

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Slike djece na internetu
11.10.2015 16:39:59   
teacher75

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305


IZVORNA PORUKA: bebaa

Odma nikab cim se rodi...i nema straha od zagledanja...



Jel' ovo možda ismijavanje na račun islama?
Najdragocjenije kamenje se čuva u najboljim sefovima, daleko od dodira ikog 'sem njegovog vlasnika.. tako se i u islamu ono najdragocjenije i najljepše, a to je žena, pokriva, i krije daleko od pogleda ikog 'sem njenog muža

A teacher ja ne znam zašto ti ulaziš na temu, ako ne možeš podnijeti da neko ima stav drugačiji od tvog?

Nisam skontala da je ovo neka islamska tema a i da jeste imam pravo da udjem ako hocu


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Slike djece na internetu
11.10.2015 16:58:08   
ziel
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305


IZVORNA PORUKA: bebaa

Odma nikab cim se rodi...i nema straha od zagledanja...



Jel'''' ovo možda ismijavanje na račun islama?
Najdragocjenije kamenje se čuva u najboljim sefovima, daleko od dodira ikog ''''sem njegovog vlasnika.. tako se i u islamu ono najdragocjenije i najljepše, a to je žena, pokriva, i krije daleko od pogleda ikog ''''sem njenog muža

A teacher ja ne znam zašto ti ulaziš na temu, ako ne možeš podnijeti da neko ima stav drugačiji od tvog?

Nisam skontala da je ovo neka islamska tema a i da jeste imam pravo da udjem ako hocu


Nema potrebe za raspravom nekom i svadjom, zene drage user posted image
Svako svoje misljenje ima, naravno, nismo svi isti.
I nije tema Islamska, ali ako ima neka da ne stavlja slike na internet zbog vjere, i to treba postovati.
Ja sam svoje misljenje vec rekla, stavljacu slike koje mislim da su prikladne, a ako neko nece stavljati, nije moje da mu mijenjam tu odluku ili vrijedjam. I obratno.

< Poruku je uredio ziel -- 11.10.2015 17:07:20 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 139
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *