|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: spolni odnosi u trudnoći
27.9.2013 12:06:00   
kaye
Od pocetka do kraja trudnoce redovno smo imali odnose, zadnji put dan pred porod :) ako je sve ok s trudnocom moze se do zadnjeg dana...

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: spolni odnosi u trudnoći
6.9.2014 22:59:08   
rejjh
U mojoj trudnoci je sve hvala Bogu u redu, tako doktor kaze i tako je bilo od pocetka, ali na zadnjoj kontroli (36. sedmica) nam je "zabranio" odnose, iako je sve u redu. Sad sam zbunjena jer stalno čitam o tome kako se preporučuje do zadnjeg dana u urednim trudnoćama. user posted image
Još kad pomislim da nakon poroda treba čekati još minimalno 40 dana........ user posted image

(odgovor članu kaye)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: spolni odnosi u trudnoći
7.9.2014 6:37:47   
AAvalon
O Boze, pa zar je toliko tesko strpiti se par sedmica na preporuku ljekara??? user posted image mi sa rizicnim trudnocama se ne hopsamo CIJEEEELU trudnocu i jos tih minimalno 40 dana poslije, pa prezivimo i mi i muzevi. Valjda se trebaju znati prioriteti... Blago li se vama...

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu rejjh)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: spolni odnosi u trudnoći
10.9.2014 15:35:09   
Andy_Bec23
Hvala dragom Bogu imam urednu trudnocu pa smijemo ... U pocetku bismo jer sam 2 puta krvarila pa izdrzali smo ;) sve se da istrpiti ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: spolni odnosi u trudnoći
24.9.2014 22:04:16   
rejjh
Naravno, evo trpi se lakše nego što sam mislila user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: spolni odnosi u trudnoći
24.9.2014 22:10:21   
Merylin
Hahahaha, slatke muke, joojuser posted image

_____________________________

18.02.2014. Mali Princ

I dva-tri osmijeha tiha i prosta... Sve je to ponekad tako malo, sve je to, vidjet ćeš, sasvim dosta :)

(odgovor članu rejjh)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: spolni odnosi u trudnoći
26.9.2014 16:16:00   
Mushu
E ja sam trpila i cekala i sad stalno muntam M da se sexamo a on bjezi od mene haha
Danas ga uhvatim i lagano.
Sad me malo strah sta ce biti kad vas citam. 11+5sam

_____________________________

Sreću čine male stvari

(odgovor članu Merylin)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
26.9.2014 19:36:54   
Trudnica96
Da li su bolovi tokom odnosa u trudnoci normalni, ilii mi je opet neka upaala ? :S Ima li neko sl prob ?

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
26.9.2014 21:04:08   
Merylin
Ne bi trebalo da te boli... Mada, može biti da si malo u grču, kao strah te za bebu tokom odnosa, pa zato boli, a može biti i upala. Prati, ako ti je obilan sekret, neugodnog mirisa (kiselkast) i ima drugačiju boju nego inače, idi ginekologu.

_____________________________

18.02.2014. Mali Princ

I dva-tri osmijeha tiha i prosta... Sve je to ponekad tako malo, sve je to, vidjet ćeš, sasvim dosta :)

(odgovor članu Trudnica96)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
27.9.2014 23:07:32   
Trudnica96
Ne znam sta se desawa. Ima upale,ali nije jaka.
Koristila kansen waginalete,pa bolje. :)
Bude zelja,jawi se..ali od jednom swe prestane,
Unerwozim se,i prekinemo,pocne me i boliti :/
Da li je pametno pokusati i s tim durex gelom?!
Citala sam na starijim temama..poziic

(odgovor članu Merylin)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
27.9.2014 23:17:20   
veeseelaa
ja sam u trudnoćama imala još jaču želju za seksom nego van nje

onako sva sam bila u fazonu da sam sva seksi i neodoljiva user posted image
te trduničke obline, sike, guza i taj lijepi stomak me je stalno tjerao na sexuser posted image

nikako nisam kontala kako neko ne voli sex u trudnoći

ja sam od onih što misle ako ja to ne osjećam,ne mislim,ne radim zar to iko drugačije može?user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Trudnica96)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
27.9.2014 23:26:08   
Mamica24
Jaaaao meni se mm gadio na pocetku trudnoce ama nisam ga mogla smisliti tek nekad pred kraj sam mogla hopacup :-) i to skroz kratko po nekih 5-6 min i to je to..

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
8.10.2014 11:35:43   
BebeLina
Imala sam strogog doktora na pocetku ove trudnoce. Inace ne preporucuje sex do 22 sedmice trudnoce. Samo jesnom smo prekrsili njegovu zabranu user posted image A onda sam u 15 sedmici presla drugom doktoru user posted image

Nikad nisam uzivala u odnosu tokom trudnoce. Valjda se u podsvijesti plasim, pa me to blokira. Odnosi, i kad bih ih imala su bili bolni, jer sam u konstantnom grcu. Sreca pa muz razumije.

Sada, na ulazu u deveti mjesec, fizicki ne mogu imati odnose, jer sam bas zatvorena. Pitala sam doktora za to, objasnio mi je da je to normalno, zbog pritiska bebe i da je najbolje da, kad smo vec do sad izgurali, i nemamo odnos. Zene cesto prokrvare upravo zbog odnosa. Ismijala sam se kad je ispricao da neke zene misle da ce se lakse otvoriti ako imaju odnose do zadnjeg dana... :)

_____________________________

11.07.2013. godine - missed ab (16. sedmica)
2.11.2013. godine - spontani (8. sedmica)


(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
13.10.2014 13:26:44   
bejbibi
hmmmm sta reci?! mozda ce me neke osuditi , ali ja sam par puta prekrsila doktorovu naredbu jer mi je malo rizicna trudnoca..ne bas puno......medjutim sto vesela kaze , ja bas bas imam zelju , ogoromnu zelju i bolji mi je odnos nego kad nisam trudna hahaha....a u prvoj trudnoci koja je bila uredna imali smo odnose haman do zadnjeg dana,tako se i preporucuje valjda...ali ja to nikad ne slusam, uvijek po svom user posted image ......i sad imam neopisiv zelju, mogla bi svaki dan hahahhaha ali moram se pazit barem do sljedece kontrole, da vidimo sta ce dr reci user posted image ...ma ko moze nek uziva hehehe.....kome je ko kod mene samo laganini i bice ok ;)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu BebeLina)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
15.10.2014 1:12:58   
canim
Pa nema ko sta suditi bilo kome, samo naredba doktora nije tek tako, ako je rizicna trudnoca i ako imaju bilo kakve kontrakcije u trudnoci dodatne kontrakcije materice koje odnos moze prouzrokovati samo povecavaju mogucnost da dodje do gubljenja ploda.

Prioriteti se trebaju uvijek znati u zivotu, eh sad svako zna za sebe.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: spolni odnosi u trudnoći
12.6.2015 11:50:15   
Mahix
Zna li neko je li normalno da bole jajnici nakon odnosa? U 21-oj sam sedmici trudnoce i svaki pun nakon odnosa jajnici me uzasno bole...

(odgovor članu kaye)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: spolni odnosi u trudnoći
30.6.2015 9:46:06   
bebaca2
dobar dan drage mame, imam pitanje , e ovako da li tokom odnosa moj partner smije svrsit u mene, ja sam u 16 sedmici trudnoce, da li ta sperma moze loše utjecati na nesto, neugodno mi pitati ginekologa pa se nadam da cu ovdje dobiti odgovor:)

(odgovor članu Mahix)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: spolni odnosi u trudnoći
2.7.2015 22:56:51   
Mahix
Ma sta ti moze biti? :D :P Uzivaj samo.

(odgovor članu bebaca2)
Neposredna veza do poruke: 468
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *