|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Teta cuvalica Sarajevo
26.8.2015 16:50:17   
dzeny25
Zdravo i pozdrav svim mamama...ukoliko neka od vas traži pouzdanu tetu čuvalicu, javljam se na dužnost user posted image imam 25 godina, završila sam pedagogiju-psihologiju i pripravnički u vrtiću u trajanju od 8 mjeseci. Tokom studija sam radila kao volonter u dnevnim centrima za djecu. Imam potrebne potvrde i preporuke udruženja, vrtića kao i gospođe kojoj sam čuvala sinčića u otprilike dvije godine. nalazim se na Ilidži.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Teta cuvalica Sarajevo
2.12.2015 11:16:18   
Ela35
Drage moje, imam divnu tetu koja je čuvala mog sina kojeg smo sada dali u vrtić. Ona će biti kod mene do 15tog Decembra i onda je slobodna. Kod mene je došla po preporuci i jako mi je žao što više neće biti s nama jer sam stvarno prezadovoljna. Ona živi u Vogošći a mi smo u Opštini Centar. Žena je 62 godište, ima odraslu djecu i unučad, vrlo je poštena, fina i skromna. Mom sinu se posvetila i radila je sve onako kako sam tražila od nje. Pomagala je i u kućnim poslovima i tu takođe nemam primjedbi. Ona nije prva teta u našem domu ali je definitivno najbolja i žao mi je što je prije nisam upoznala. Žena nije visoko obrazovana nego je skromnog obrazovanja, ali meni to nije bilo bitno, tako ako je nekome to važno da zna. Uglavnom ja se osjećam vrlo smireno kada odem na posao jer ostavljam dijete i kuću u zaista sigurnim rukama pa sam totalno rasterećena.

(odgovor članu dzeny25)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Teta cuvalica Sarajevo
3.12.2015 10:18:18   
Sejla Sejlica
Zdravo. Ja imam djevojcicu od godinu dana i potreban mi je neko za cuvanje na duzi period....
Ako moze tvoj br moba, pa da te kontaktiram?
pozz

(odgovor članu Ela35)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Teta cuvalica Sarajevo
3.12.2015 10:20:20   
Sejla Sejlica
A moze i tvoj broj moba Dzeny u pp, obzirom da si na ilidzi bila bi mi blizu...

(odgovor članu dzeny25)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Teta cuvalica Sarajevo
3.12.2015 19:01:22   
Ela35
Javite mi se na email. Moja poruka se vratila jer vam je pogrešna email adresa.

(odgovor članu Sejla Sejlica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Teta cuvalica Sarajevo
14.1.2016 20:24:40   
Dadilja
Pozdrav svima
Ukoliko poznajete jos nekoga kome je potrebno cuvanje djece, JAVITE.
Certificirana sam dadilja sa radnim iskustvom i ozbiljnoj potraznji na duzi period.
broj telefona: 061-968-068


(odgovor članu dzeny25)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Teta cuvalica Sarajevo
14.1.2016 21:03:14   
ljiljo
ako je nekome potrebna teta cuvalica, iskusna sa preporukama,postena neka mi se javi u pp, trenutno radi otkazni rok jos sutra zbog odlaska u vrtic curica koje je cuvala

_____________________________

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu Dadilja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Teta cuvalica Sarajevo
7.2.2017 15:39:38   
Valerie
Potrebna pouzdana teta čuvalica - područje Dobrinje

(odgovor članu ljiljo)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Teta cuvalica Sarajevo
28.7.2017 16:54:17   
hope_71
cao, potrebna je teta cuvalica za bebu u sarajevu, od kraja augusta, odnosno septembra...ako imate preporuka, dobro dosle su...hvala svima!!!

(odgovor članu dzeny25)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Teta cuvalica Sarajevo
3.9.2019 8:51:19   
deliafrench
Tražimo tetu čuvalicu za čuvanje 11.mjesečnog dječaka u našem stanu, Novi Zagreb. Potrebno je čuvanje pon-pet 7:30-16:30. Od obaveza samo briga za dijete i njegovu hranu, te higijenu odnosno čistoću. Obavezno nepušač.
Preferiramo mlađu aktivnu osobu, 20-40g. predanu, nježnu i ozbiljnu, sa smislom za igru i kreativno ispunjavanje vremena.
happy wheels
Napomena: Zbog loših prijašnjih iskustava s dvije dadilje , neka se javljaju samo osobe koje nemaju obaveze, odnosno koje su raspoložive raditi zadano vrijeme i na dulji rok (jedna do dvije godine). Studenti, osobe koje aktivno traže posao u struci, osobe koje su iznenada ostale bez primanja pa misle da je čuvanje djece najbrži ili najlakši put ili osobe koje u nekom prijelaznom razdoblju između dva posla - neka se ne javljaju.

(odgovor članu hope_71)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *