|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trening i ishrana dojilje
24.2.2016 21:05:20   
mom2B
bejbibi user posted image user posted image za temu user posted image

Ja sam se nakon udaje udebljala podosta... dosla u kucu gurmana i belaj user posted image user posted image

Zatrudnila sam sa 71,5kg a visoka sam 167 cm... na porod otisla sa 84,5 kg, sad sam na 77 kg...
Dokrorica mi je rekla da je najbolje da ne vjezbam prvih 6 mjeseci vec samo setnja da se praktikuje (i sa plivanjem treba umjereno). Ja bih bila presretna da padnem koju kilu ispod 70 kg user posted image

_____________________________

1.2.2016 D. - sreca nasa najveca :)

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Trening i ishrana dojilje
24.2.2016 22:05:33   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: mom2B

bejbibi user posted image user posted image za temu user posted image

Ja sam se nakon udaje udebljala podosta... dosla u kucu gurmana i belaj user posted image user posted image

Zatrudnila sam sa 71,5kg a visoka sam 167 cm... na porod otisla sa 84,5 kg, sad sam na 77 kg...
Dokrorica mi je rekla da je najbolje da ne vjezbam prvih 6 mjeseci vec samo setnja da se praktikuje (i sa plivanjem treba umjereno). Ja bih bila presretna da padnem koju kilu ispod 70 kg user posted image

Upravu je doktorica ...a vjeruj da setnja puno pomaze :) sad ce lijepo vrijwmw pa samo setnjica ...ja sam yako smrsala sa M jer sam samo setala a jela sve sto mi pod ruku doslo user posted image morat cu i sad tako aBd :)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Trening i ishrana dojilje
28.2.2016 14:19:33   
Farah 00
Vjezbaju li zenice ☺
Evo da se i ja stupasim 😊
Od utorka krecem na dijetu, da ne bude od ponedjeljka 😀 Tako da cu jos danas i sutra da uzivam u slatkisima 😊 Ja sam poslije poroda za 7 dana dosla na pocetnicku kilazu, zatim sam se za ova tri mjeseca udebljala 5kg. Najvise zbog toga sto se nisam kretala, mala beba a onaj smog nije bio ni za velike, plus jela sam i jedem slatko ko nikad. U trudnoci mi bilo muka od slatka tako da sam ova tri mjeseca sve nadoknadila.

Krenut cu i u teretanu 3 puta sedmicno, mm ce cuvati D, pa cu vidjeti kako ce to ici. Nekad sam redovno trenirala, a zadnje dvije godine, prvo zbog operacije, zatim i zbog trudnoce nisam ni potrcala, ali jesam set_ala kilometrima.
Sto se tice dijete, samo cu izbaciti slatko, sto mi i jest najteze, ostalo i jedem ok.

< Poruku je uredio Farah 00 -- 28.2.2016 14:20:57 >

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Trening i ishrana dojilje
28.2.2016 16:43:36   
ladyblue RR
da stavim i ovdje plan ishrane kojim sam ja, uz treninge, za 3 mjeseca skinula 10 kg. ovo nije dijeta nego ishrana koju sam ja nastavila primjenjivati ali ne u potpunosti i nakon što sam postigla željenu kilažu.

- Svako jutro na prazan stomak: iscijediti ½ limuna u 1 čašu mlake vode i popiti

Moguće kombinacije:

DORUČAK (7,00 – 9,00 h) :
 50g ovsene/zobene/ječmene cijelovite žitarice sa ili bez komada voćke i malo nemasnog mlijeka/jogurta (1%mm)
 jaja – 2 jaja cijelih ili 5-6 bjelanjaka
 100 g mladog sira
RUČAK (12,00 – 14,00h):
 Hljeb zamjentiti bijeli sa crnim hljebom i uz jelo max. 1 kriška, ako jedeš krompir i rižu ne uzimati hljeb
 Povrće - Sve vrste.Presano. Bareno. Kuhano. Pirjano. Kuvano.
 Riba – sve vrste,jednom sedmično ako se može, samo ne prerađenu ribu kao npr. pohovana riba.
 Meso -Kuhano. Pirjano. Pečeno. Krto. Bjelo meso (piletina, ćuretina),
 Salata – obavezno, preporučeno svježa

VEČERA (16,00 -18,00)
 Hljeb – ne uzimati uz večeru
 Povrće - Sve vrste.Presano. Bareno. Kuhano. Pirjano. Kuvano.
 Riba – sve vrste,jednom sedmično ako se može, samo ne prerađenu ribu kao npr. pohovana riba.
 Meso -Kuhano. Pirjano. Pečeno. Krto. Bjelo meso (piletina, ćuretina),
 Salata – obavezno, preporučeno svježa

UŽINAI (9,00 – 12,00h) :
 1-2- voćke svježe ili 30 g nekog suhog voća (brusnica, grožđice, marelice, datule, isl.) ili 25g neke zdrave čokoladice (npr. trećina Corny čokoladice) i zeleni čaj bez šećera ili kafa bez šećera

UŽINA II (14,00 – 16,00h):
 30 g nekog orašastog voća običnog ne prerađenog (bademi, lješnjak,orah) i zeleni čajbez šećera ili kafa bez šećera


Kad treniram:
- za doručak namazati 2 šnite crnog hljeba sa nemasnom plavlakom ili nekim blagim namazom
- ručak zamjeniti sa nečim od slijedećih jela 250 g. pite ili 2 parčeta pizze ili uzeti tjesteninu (250 g)
- bijelo meso zamijeniti crvenim mesom uz obaveznu svježu salatu
- za užinu pojesti pola kolača ili 30g čokolade ili 30 g slanih štapića


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Trening i ishrana dojilje
28.2.2016 17:51:18   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Farah 00

Vjezbaju li zenice ☺
Evo da se i ja stupasim 😊
Od utorka krecem na dijetu, da ne bude od ponedjeljka 😀 Tako da cu jos danas i sutra da uzivam u slatkisima 😊 Ja sam poslije poroda za 7 dana dosla na pocetnicku kilazu, zatim sam se za ova tri mjeseca udebljala 5kg. Najvise zbog toga sto se nisam kretala, mala beba a onaj smog nije bio ni za velike, plus jela sam i jedem slatko ko nikad. U trudnoci mi bilo muka od slatka tako da sam ova tri mjeseca sve nadoknadila.

Krenut cu i u teretanu 3 puta sedmicno, mm ce cuvati D, pa cu vidjeti kako ce to ici. Nekad sam redovno trenirala, a zadnje dvije godine, prvo zbog operacije, zatim i zbog trudnoce nisam ni potrcala, ali jesam set_ala kilometrima.
Sto se tice dijete, samo cu izbaciti slatko, sto mi i jest najteze, ostalo i jedem ok.



user posted image Farah
Sretno

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Trening i ishrana dojilje
28.2.2016 17:52:34   
bejbibi
LB hvala na planu ishranu 👍👍
Jel ti ides u teretanu il vjezbas kod kuce ???

Ja se nikad nakanit vjezbati :(( inace mi je mrsko vjezbanje 😒

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Trening i ishrana dojilje
28.2.2016 19:15:40   
ladyblue RR
ja idem u teretanu ali postoje sve moguće vrste vježbi na yt. e sada, motivacija je drugi par rukava i ona je osnov svega. mršanje je ok ali treba to malo i zategnuti user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Trening i ishrana dojilje
28.2.2016 21:32:57   
sprinter
ja sam 1,5 kg smršala za manje od 20 dana. polako ali sigurno. ne jedem slatkiše ,osim nedjeljom kad se počastim i kruh za ručak jedem sam uz čorbu. prije sam jelai u z makaroneuser posted image .
zadovoljna sam postignutim jer mi se čini da je stomak samo sletio što mi je i bio cilj. u teretanu planiram na ljeto.

_____________________________

P 25.01.2012
I 17.02. 2015

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Trening i ishrana dojilje
28.2.2016 22:24:10   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

ja idem u teretanu ali postoje sve moguće vrste vježbi na yt. e sada, motivacija je drugi par rukava i ona je osnov svega. mršanje je ok ali treba to malo i zategnuti user posted image

Joooj zategnuti user posted image treba itekako al haj se nakani user posted image ne volim vjezbati nikako user posted image al morala bi krenuti na fitnes ...jer kuci,sama tesko da cu sta postici user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Trening i ishrana dojilje
28.2.2016 22:25:54   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: sprinter

ja sam 1,5 kg smršala za manje od 20 dana. polako ali sigurno. ne jedem slatkiše ,osim nedjeljom kad se počastim i kruh za ručak jedem sam uz čorbu. prije sam jelai u z makaroneuser posted image .
zadovoljna sam postignutim jer mi se čini da je stomak samo sletio što mi je i bio cilj. u teretanu planiram na ljeto.


Ma super SPRINTER ,bitno a je krenulo ..to ke i najzdravije tako polako skidati kile ...ja imam viska jos nekih 7 kg..da mi je to skinuti pa onda se aBd planiram pridrzavati ove ishrane od ladyblue

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu sprinter)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Trening i ishrana dojilje
28.2.2016 22:39:04   
Farah 00

IZVORNA PORUKA: sprinter

ja sam 1,5 kg smršala za manje od 20 dana. polako ali sigurno. ne jedem slatkiše ,osim nedjeljom kad se počastim i kruh za ručak jedem sam uz čorbu. prije sam jelai u z makaroneuser posted image .
zadovoljna sam postignutim jer mi se čini da je stomak samo sletio što mi je i bio cilj. u teretanu planiram na ljeto.


Ja cu obavezno odrediti jedan dan kada cu jesti slatko i zivjet cu za taj dan 😂😂

(odgovor članu sprinter)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Trening i ishrana dojilje
28.2.2016 22:40:54   
Farah 00

IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

ja idem u teretanu ali postoje sve moguće vrste vježbi na yt. e sada, motivacija je drugi par rukava i ona je osnov svega. mršanje je ok ali treba to malo i zategnuti user posted image

Joooj zategnuti user posted image treba itekako al haj se nakani user posted image ne volim vjezbati nikako user posted image al morala bi krenuti na fitnes ...jer kuci,sama tesko da cu sta postici user posted image


Ma ja se ne mogu nikako nakanit u kuci vjezbati, niti se mogu 100% skoncentrisati na vjezbanje, sve me ometa 😐

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Trening i ishrana dojilje
28.2.2016 22:44:40   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Farah 00


IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

ja idem u teretanu ali postoje sve moguće vrste vježbi na yt. e sada, motivacija je drugi par rukava i ona je osnov svega. mršanje je ok ali treba to malo i zategnuti user posted image

Joooj zategnuti user posted image treba itekako al haj se nakani user posted image ne volim vjezbati nikako user posted image al morala bi krenuti na fitnes ...jer kuci,sama tesko da cu sta postici user posted image


Ma ja se ne mogu nikako nakanit u kuci vjezbati, niti se mogu 100% skoncentrisati na vjezbanje, sve me ometa 😐

Ja sam pokusala par dana ..bila aktivna i na temi user posted image al odustala sam ..od A ne mogu nista

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Trening i ishrana dojilje
28.2.2016 23:06:22   
Farah 00
IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: Farah 00


IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

ja idem u teretanu ali postoje sve moguće vrste vježbi na yt. e sada, motivacija je drugi par rukava i ona je osnov svega. mršanje je ok ali treba to malo i zategnuti user posted image

Joooj zategnuti user posted image treba itekako al haj se nakani user posted image ne volim vjezbati nikako user posted image al morala bi krenuti na fitnes ...jer kuci,sama tesko da cu sta postici user posted image


Ma ja se ne mogu nikako nakanit u kuci vjezbati, niti se mogu 100% skoncentrisati na vjezbanje, sve me ometa 😐

Ja sam pokusala par dana ..bila aktivna i na temi user posted image al odustala sam ..od A ne mogu nista


Ma nemam ja toliko slobodnog vremena od D 😊 A ovako mm ce morati da bude s njom dok sam na fitnesu, inace tesko da bi on nju nosao i zabavljao kad je kenkava dok ja treniram u kuci, prekinuli bi me sto puta, tako da bi na kraju odustala.

< Poruku je uredio Farah 00 -- 28.2.2016 23:08:12 >

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 289
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *