|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
3.7.2019 8:51:40   
Teddy Bear
Pardon 09.07 user posted image

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
3.7.2019 8:56:35   
tajchy_93
Ma da najbolje da ja odem sad za koji dan, bas i sto sam imala vec spontani u martu.

Pa ako sam trudna, znaci da smo tu negdje, jer moja poslednja menstruacija je bila 27.05. user posted image

user posted image

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
3.7.2019 11:51:36   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: tajchy_93

Ma da najbolje da ja odem sad za koji dan, bas i sto sam imala vec spontani u martu.

Pa ako sam trudna, znaci da smo tu negdje, jer moja poslednja menstruacija je bila 27.05. user posted image

user posted image


crtica, crtica
user posted image user posted image
svakako posjeti svog doktora...

i javljaj nam user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu tajchy_93)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
3.7.2019 12:14:19   
tajchy_93

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: tajchy_93

Ma da najbolje da ja odem sad za koji dan, bas i sto sam imala vec spontani u martu.

Pa ako sam trudna, znaci da smo tu negdje, jer moja poslednja menstruacija je bila 27.05. user posted image

user posted image


crtica, crtica
user posted image user posted image
svakako posjeti svog doktora...

i javljaj nam user posted image

U petak idem doktoru, javljam cim se vratim.
user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
9.7.2019 10:13:25   
Teddy Bear
Draga Tajchy da li si bila kod dr. nisi nam nista javila. ja sam sad upravo zavrsila. gestacijska vrecica je smjestena u maternici, nema jos uvijek otkucaja srca, dr kaze da je prerano, kontrola za 15 dana, ako Bog da. user posted image

(odgovor članu tajchy_93)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
10.7.2019 8:15:25   
tajchy_93
Moja doktorica je na godišnjem do 20.07.
A za vikend sam dobila, mada mi je jako cudna M bila, trajala je samo 4 dana i nije bila nesto obilna, ali je bilo ugrusaka, tako da mislim da nista od toga ovaj put. Kad se doktorica vrati oticicu na pregled svejedno ali znam da nema nista od trudnoce. user posted image

Ja se nadam da ce to biti sve uredu, a ako ti je vec dr rekao da je prerano da se cuju otkucaji sigurno je to. Nemoj da se brines, znam da nije lako, ali procice i 15 dana, pa ces se uvjeriti da je to sve uredu.
Javljaj novosti.

user posted image

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
10.7.2019 8:26:47   
Teddy Bear
Bit ce u redu ako Bog da i kod mene i kod tebe. jesi radila test poslije menstruacije. javit cu svakakouser posted image

(odgovor članu tajchy_93)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
10.7.2019 9:03:40   
tajchy_93
Jednom mora da bude bolje.

Radila sam test juce i opet mi se pokazala blijeda, blijeda crta, tako da sam jako zbunjena.
Jedva cekam da doktorica dodje, i ona ode na godisnji kad meni najvise treba.user posted image

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
22.7.2019 13:21:01   
Teddy Bear
Draga tajchy javi nam ako budes isla kod dr, ja sam sutra na kontroli user posted image

(odgovor članu tajchy_93)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
23.7.2019 8:37:28   
tajchy_93
Hej,

Bila sam juce kod doktora, ali nisam stigla ranije da se javim.
Ipak nista ni ovaj put. user posted image . Radila mi je UZV, sve je bilo ok, na svom mjestu i kako treba, ali ni T od trudnoce. Nasla mi je samo po jednu cisticu i na jednom i drugom jajniku.

Jedino sto me je zbunilo je to sto mi je rekla da kad mi zavrsi sledeci ciklus da joj dodjem odmah prvi dan da mi propise Utrogestan. user posted image
Ja koliko se razumijem to piju trudnice za odrzavanje trudnoce. Kakve to svrhe ima u mom slucaju, ako nisam trudna? Ili mozda ja nisam dovoljno informisana. user posted image

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 85
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *