|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: TSH-problem za začeće
22.4.2015 10:35:07   
araj

IZVORNA PORUKA: Nana84

Zar nema niko da je imao problema sa tsh i štitnom?



Cao, ja sam imala problem sa zacecem pored TSH imala sam i miome. Pijem euthyrox od 50 mg. Nakon 2 mjeseca sam radila nalaze i spustio se al ne do granice koja je predvidjena za zacece. Meni je TSH bio3,5. Tek nakon 4 mjeseca se spustio na 2. Mozda da pijes od 100 mg, al se posavjetuj sa endokrinologom. Ako imas pitanja, tu sam. Sretno

(odgovor članu Nana84)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: TSH-problem za začeće
22.4.2015 15:33:06   
anandi
Nana84 ja pokusavam da ostvarim trudnocu evo 6-ta godina sve uredno al nista.
Sto se tice TSH kod mene je 3,85, nemam nikakvih problema,nema cisti. Dr mi je rekla da je za trudnocu najbolje da bude u granici izmedu 1-2 sve preko dolazi do spontanih, ne mora da znaci jer ima zena s povecanom vrijednoscu i opet su uspjele iznijet trudnocu. Odgovarajuca terapija i brzo spada. Sretno draga

(odgovor članu Nana84)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: TSH-problem za začeće
23.4.2015 14:48:11   
Nana84
Hvala na odgovorima.
Ja i mm od ovog mjeseca ćemo pokušati ponovo.Nadam se najboljem.
Terapija od 12,5 mg letrox-a je zbog blagog uvećanja vrijednosti TSh- 5,35 a granica je 5,00.
Nadam se da neću dugo pokušavati.
Pozdrav

_____________________________

24.10.2010. se rodila naša Mia :O)

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: TSH-problem za začeće
23.4.2015 14:50:06   
Nana84
Nema ni kod mene cisti niti čvorića što je dobro.
Sa prošlom trudnoćom koja je nažalost završila missed-om, pokušavali smo 1 mjesec i uspjelo je.
Ja sam razmišljala čak da ne uzmem terapiju nego da pokušam sa čajevima (Trogrlić iz Žepča) ali sam po njegovom savjetu ipak počela piti terapiju.


_____________________________

24.10.2010. se rodila naša Mia :O)

(odgovor članu Nana84)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: TSH-problem za začeće
3.9.2015 1:16:10   
Silver
Pozdrav drage moje,
Da li mi neka od vas moze reci gdje se ima u Sarajevu kupiti euthyrox? U Apotekama Sarajevo nema...

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu Nana84)
Neposredna veza do poruke: 280
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Idi na:








Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *